Catrice

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,64 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aranyhaj, Módosítva: 2019. március 11.

Kiszerelés:   1,64 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

A hosszan tartó, krémes textúrájú highlighter nyitotabbá varázsolja a tekintetet. Használhatjuk a belső szemzugban, vagy a szemöldök alá.

Catrice Made To Stay Highlighter Pen - 010 Eye Like árnyalat
Ár: 700 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Debrecen-Józsa, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel
Catrice Made To Stay Highlighter Pen - 040 Pearl Instinct! árnyalat
Ár: 700 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Új, 1-szer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel
Fanni91

2014. augusztus 24.

Eleinte tetszett, szépen kitudtam vele húzni a szemem, de most valami történt és kitekerni is nagyon nehezen tudom, visszatekerni meg most egyáltalán nem. Valahogy a Catrice termékekkel nincs szerencsém :( Pedig szeretném használni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

lilibianka

2014. május 31.

Nekem a 030-as Eye Need árnyalat van meg, ami rögtön levett a lábamról olyan gyönyörűen pigmentált. Ennek picit fehéresebb az árnyalata, nagyon nagyon fényes, szóval csak óvatosan vele ha nem akarunk csillámpónik lenni :).. De amúgy nagyon tetszik, belső szemzugba, ajkak fölé teszek rendszeresen, vízvonalra még nem próbáltam, de nem sokára sort kerítek rá. Próbáltam orra, picit oda túl feltűnő, ezért nagyon jól el kell dolgozni. Arccsontra meg egészen egyszerűen nekem nem működik ez a krémes állagú highlighter, maradok a por állagúnál. :) Összességében nagyon szeretem, az ára sem rossz. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

Guppi

2014. május 7.

Kipróbáltam az egész szemhéjamon és csak úgy sugárzik tőle a tekintetem, abszolút jó vétel volt. A 020-a Eye Want! nevű árnyalat tetszett a legjobban, kicsit talán barackos, szolid, nappalra tökéletes. Nekem nem mászkál el, legalábbis egy napot kibír most még, nem tudom nyáron mit produkál majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 7.

ivy

2014. április 7.

Ez egy nagyon jó termék. Vízvonalra kenem, élénkíti a tekintetet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 7.

Ez egy nagyon jó termék. Vízvonalra kenem, élénkíti a tekintetet :)

Heli

2014. március 26.

Nagyon kíváncsi voltam erre a jó vélemények miatt, így megvettem az Eye like árnyalatot. Nagyon szép rózsaszínes szín, kézfejen kipróbálva tartós. Mire befogta a vízvonalamat, addigra az alsó szempilláimat is szépen összekente. Irritálta a szememet, bevörösödött tőle, pedig amúgy nem vagyok érzékeny semmire. Kicsit kitekertem, de vissza már nem ment... Szemöldök alá viszont tök jó, csak oda meg valószínű sosem fogom használni, csak erősebb, komplettebb sminkeknél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

hiperter

2013. szeptember 17.

catrice mániám a tetőfokára hágott. a magamévá tettem a rózsaszínes árnyalatot. nem bántam meg. pirosító fölé igaz, túl "tömény" az állaga, de a többi helyre pont jó, nagyon szépen látszik, mégis visszafogottabb, elegánsabb, mint a fehéres árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

rekag

2013. szeptember 5.

A 010-es árnyalatot vettem meg. Az újabbak annyira nem tetszettek. Szemzugba, szemöldökcsontra tökéletes szín. Ha ujjal vagy ecsettel eldolgozom már nem csillog annyira, szép fényes lesz. Tartós, nem kenődik el. Egyre jobban szeretem a catrice termékeket! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Floraline

2013. augusztus 20.

Hétköznapra alap darabbá lépett elő nálam, szemzugba, ajkak fölé használom leginkább. Ecset azért nem árt hozzá, ha szépen el akarja az ember dolgozni, illetve tartósabb is lehetne picivel. Összességében szeretem, mert tetszik a színe és a kiszerelése is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

klaere

2013. július 7.

A belső szemzugba igazi áldás. Jól elfedi a sötét részeket, és szép tekintetet varázsol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

katacita

2013. május 31.

Szép színe van és könnyű használni, nekem tetszik a kiszerelés nagyon. Csak hát az a sok csillám... hatodikas tinidiszkóban érzem magam tőle. Eléggé elmászkál sajna, én mondjuk csak a felső szempillasorom tövébe rakok belőle, hogy azért ne legyen az egész fejem tiszta olyan.

Kis update: kísérletezgettem vele, most rájöttem, hogy úgy a legjobb, ha végighúzom a szemhéjamon, aztán egy puhább ecsettel elsimítgatom. Így egészen tartós, most már szinte minden nap használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate