Catrice

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2019. február 11.

Kiszerelés:   10,5 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Áttetsző, nude árnyalatok, minden bőrtípushoz. Láthatóan világosítják a körmöket.

5 árnyalatban kapható

Catrice More Than Nude Körömlakk 10-es+Trend It szemfesték+Essence lakk+Catrice pirosító
Ár: 1.200.- , Eladó: fagas
Állapot: 1x használtak, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp-en a Duna Plaza-nál, vagy előreutalás után ajánlott postával + p.költséggel küldöm

L1ll4

2020. július 4.

Nekem egy kékesen csillogó árnyalat van meg. Két rétegben sem fed egyáltalám, ebből a szempontból kicsit csalódás volt. Elkezdtem inkább színes lakkok fölé kenni, így nagyon szeretem, különlegessé tesz mindent. A száradása viszonylag gyors. Kifejezetten tartós, közel egy hétig is szép marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 4.

Prya

2020. június 22.

07 Nudie Beautie gyönyörű árnyalata van meg. Azonban, aki teljes fedést szeretne, az Ne ezt a terméket válassza, mert átüt a fehér körömvég, amit én személy szerint nem szeretek. Könnyű felvinni, nem ragacsos se nem túl folyós, de még másnap is képes benyomódni a lakk. Érdekes. Ezek miatt -2*.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Barbussh

2020. február 16.

Kemény 500 Ft-ért vettem a Rossmannban, kicsit féltem tőle, de számomra egy nagyon kellemes csalódás ez a körömlakk. A 05-ös árnyalatot használom, 2-3 rétegben elég szép a fedése és gyorsan szárad :) 1 teljes hét után kezdett kopni, de nem pattogott le, nem kellett javítani rajta. Lemosni is könnyű, nem az a fél órát sikálom fajta. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

NovakneViki

2020. február 2.

Kiárusítás lévén beruháztam a 01-es Milk it shine árnyalatra. A nevéből adódóan gondoltam, hogy nem lesz tejfehér, de azért ennél többet vártam. Nekem az első két réteg csak fényt adott, és a harmadik rétegnél látszódott a felvizezett tej szín. Az irrizáló lila nekem csak egy bizonyos szögböl látszódott.
Viszont a minden bőrtípushoz passzoló felirattól egyenesen falnak megyek. Persze, hogy mindegyiknem jól áll, amikor lénygében alig látszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

GKrisz

2019. október 3.

Ez a lakk minden szempontból nagyon rendben van. Nekem már egy hete fent van és nagyon enyhe kopást látok a körmeim végén, ami ezeknél a milk hatású lakkoknál mások számára nem látható. (Felkenés előtt nagyon alaposan előkészítem a köröm felszínét, ezen kívül alaplakkozom és fedőlakkozom is. A tartósságot ez igencsak megnöveli.) Magát a lakkot egy rétegbe kenem csak, mert szeretem a milk hatású lakkoknál ha kicsit átlátszó a fedés.Ma fogom lemosni, mert lenövésem van :) Az ecsete nagyon jó, a kupakja nagyon kényelmesen fogható. Szerintem a kupak és az ecset a chanel lakkok kupakjára és ecsetére hajaz. A körömlakkok minőségénél szerintem nincsen különbség a luxus és a drogériás lakkok között. Számomra egy különbség van, a luxuslakkok között több különlegesebb és egyedi szint lehet találni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 3.

suti95

2019. október 1.

Kézen a jobban fedő lakkokat preferálom a körmeim hossza miatti áttetszőség miatt, de a színével teljesen megvoltam elégedve, a pedikűröm része lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

fagas

2019. szeptember 4.

A 03-as, "Luminescent Lavender"-t vettem meg. Nagyon szép szín az üvegben, felkenve mondjuk kell a 3 réteg, hogy színhűvé váljon. Irtó gyorsan szárad, én alap-fedővel használom de sajnos így is csak 3-4 napot marad fent, mindennemű kopás nélkül. Csalódás!:-( A csodás színe miatt erős 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

magyaredina

2019. május 8.

Nekem a 01-es Milk it Shine árnyalat van meg. Szinte teljesen áttetsző alapon nagyon halvány rózsaszínes és lilás fényhatás.
Egyetlen rétegben vittem fel, ennél többet nem is szeretek, feltételezem több rétegben az alap tejes színűbb lesz.
Egy rétegben gyorsan szárad, tartóssága átlagos 2-3 nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 8.

Egy rétegben gyorsan szárad, tartóssága átlagos 2-3 nap.

arimer

2019. április 6.

Persze, hogy ki kellett probalnom. A Pearly ballerina jott velem haza, azonnal felkentem, 3 rétegben gyonyorű, de nekem 2 is elég lett volna. Gyorsan száradt, es egyenletes, gellakk hatasu lett a végeredmény. Kivancsi vagyok, meddig birja, az biztos hogy a legszebb nude fényes csillogós árnyalat, amit kb az eskuvomre képzeltem el viselni (mondjuk ezen mar tul vagyok, es sztem szebb lett volna mint a géllakk amit viseltem).
Megprobalom megallni h ne vegyek belole tobbet, amig ez el nem fogy🙈

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Megprobalom megallni h ne vegyek belole tobbet, amig ez el nem fogy🙈

Lina14

2019. március 11.

nekem a 05 rosey-o &sparklert van meg, ami egy lila fényű pinkes nude. legalább 3 vastag réteg vagy 4 vékony kell belőle, hogy látszódjon, és a lila fénye sem olyan erős, de nagyon szép, természetes hatása van ennek ellenére

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Acetyl Triethyl Citrate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Red 7 Lake / CI 15850, Titanium Dioxide / CI 77891

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.