Catrice

Ár:   1825 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1790 Ft

Ár: 1790 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1829 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Eveln10

2018. augusztus 4.

Szem alatti bakingeléshez használom, ahhoz tökéletes. Jól fixálja a korrektort, bár amikor nem annyira hidratált a szemkörnyékem könnyen szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

zsucci93

2018. augusztus 2.

Nagyon szárít, nagyon foltos. Első loose powder volt, amit vettem, és borzalmasan foltos lett tőle az arcom. Helyenként besötétedett, és általában pedig nagyon szárított. Egyáltalán nem volt tartós a bőrömön, így hamar megváltunk egymástól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

EdinaJ13

2018. június 4.

Nagyon rondán kopik és szárít...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

Nagyon rondán kopik és szárít...

Juli28

2018. április 22.

Szerintem ez inkább szem alá való bakingelésre, én is így használom( arca mást viszek fel) és nekem nagyon bevált. Gyönyörűen fixálja a korrektort a szem alatt, egésznap tart. Már 2-t elhasználtam és biztos újra fogom venni még jó párszor. Nagyon gazdaságos mivel csak szem alá használom, sokáig elég. Akinek nem vált be az próbálja ki csak szem alá, ha egész arcodra viszed fel persze, hogy nagyon poros lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

vlovesyou95

2018. március 26.

Eddig megvoltam elégedve a Catrice termékeivel. Kellett egy púder és nem volt sok időm a rossmann-ban nézelődni, gondoltam mivel transzparens púder nem lesz vele probléma, tökéletes lesz, ráadásul Catrice gondoltam én nem nyúlhatok annyira mellé.
Hát de... valami borzasztóan poros hatása van, elrontja a teljes alapot amit szepen blenderrel fel viszek. Elhasználom ha már megvettek, de biztos, hogy soha többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Gina398

2018. március 11.

Próbáltam már pár ilyen púdert,de ez vált be a legjobban. Ha tudom,hogy hosszabb ideig lesz szükségem tartós sminkre pl munka,bulizás,akkor csak ez jöhet szóba nálam. Eleinte volt,hogy gésaként tündököltem :D aztán megtanultam vele bánni! Fellehet vinni szép vékonyabb rétegben,de NEM ecsettel. Csakis kizárólag blenderrel (sminkszivaccsal) Nekem nagyon bevált a kombinált,fénylő börömre! Nem szárít,nem irritál,nem okoz pattanásokat. Nem mattít túl,szépen a helyén tartja az alapozót,ami ezáltal nem ül bele a ráncocskákba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

Icske123

2018. február 27.

Eddigi legrosszabb púder amit valaha próbáltam!! Elég sok loose powderrel volt már dolgom, de ez viszi a pálmát közöttük... abban hogy mekkora pénzkidobás. A jól bevált primeremet, alapozómat és korrektoromaz használtam addig minden jól is ment amíg nem nyúltam a púderhez. Beauty blenderrel használtam és rögtön lehozta az alapot amit felvittem :( még nem is volt olyan borzasztó, ki tudtam javítani, de a highlighter használatánál megint lejött a smink az arcomról. Eléggé fehér bőröm van ezért nem szokott problémám lenni a transzparens púderekkel, de ettől még én is úgy néztem ki mint egy szellem és poros hatást keltett. Az egész sminkem újra kellett kezdenem, nagyon nem ajánlom ezt a púdert senkinek, vannak ennél sokkal jobb és olcsóbb termékek ebben a kategóriában:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

Andzsella

2018. február 11.

Nagyon szépen mattit, jól lehet vele bakingelni kedvenc púderem lenne, de sajnos púder nagyon porózus állaga miatt túl sok púder kerül az ecsetre felvitelkor és az "ütögetésnél" nem kis mennyiség vész kárba. Viszont nagyon jól funkcionál, mint púder és ez is és a nyxesem is legalább olyan tartóssá teszik az alapozásom, mint egy sminkfixáló spray, ezért jár az 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

native

2018. február 11.

Nem is tudom, mit írhatnék róla. Nem szörnyű, végülis teszi a dolgát. Ideig-óráig. Már felvitelkor nem mattít annyira mint lehetne/szeretném. Ugyanakkor nem sápaszt, nem marad egy vékony fehér réteg utána. Tegyük fel, nem vágyom különösebben matt hatásra. Akkor semmi probléma nem lenne. Azonban néhány részen átfénylik a bőröm, méghozzá nagyon gyorsan. Ahol nem zsíros annyira a bőröm, oda elhasználgatom, de 10/9-szer az Essence All About Matt púderéhez nyúlok inkább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Rivendell

2018. február 8.

Szeretem is, meg nem is darab. Nagyon finom púder, és az arcomon hihetetlenül leheletnyi selymes réteg lesz, de sajnos csak akkor, ha nincs túl sok minden alatta. Ha egyből fényvédőre viszem fel, hogy mattítsa, teljesen jó. Ha csak alapozó fölé, hogy fixálja, az is tökéletes. De ha fényvédő+alapozó fölé kéne, na akkor nem simul bele rendesen a bőrbe, olyan, mintha ilyen szemcsésen megülne a tetején. Primer + alapozó esetén is ez a helyzet. Persze messziről nem látszik, de számomra zavaró. Egész nap matt marad, mondjuk nem is zsíros a bőröm. Viszont mintha sápasztana, bár az meglehet, hogy nem mindig tökéletes fényviszonyban sminkelek, de gyakran tűnik úgy, mintha egy árnyalatot világosítana. Egynek elmegy, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.