Catrice

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 25.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Két színű, rombusz alakú ajakrúzs argánolajjal, mely krémesen lágy textúrájával gyönyörű, kombinálható színátmenetet képez az ajkakon.

Kila

2017. március 10.

A 010-es árnyalatra esett a választásom. Nagyon szép színe van külön is és egybe mosódva is.Meglepően tartós evés-ivást simán bírja. Egyenletesen kopik nem foltokban.Szuper választás!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

Klaudia0212

2017. március 4.

A napokban sikerült végre hozzá jitnom a 020-as árnyalathoz. A szín nagyon maga nagyon szép nekem a kialakítás nagyon tetszik, könnyű vele dolgozni. Az elején szépen elválik a két szín, de ez kb addig tart mig meg nem szólalok. Utána összemosodik. Engem ez nem zavar, igyis tetszik a színe. Viszont aki csak e miatt vásárolná meg annak nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Macska'87

2017. február 21.

A 050-es rózsaszín fukszia árnyalatot választottam. Nagyon szép intenzív színt ad, szépen elmélyíti a sötétebb árnyalat. Nekem ez az igazi rózsaszín rúzs, nem túl halvány nem túl rikító. Gyönyörű....ez az árnyalat telitalálat, ha valaki rajong a rózsaszínért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

oliviag

2017. február 17.

Ma vásároltam meg végre a Rossmanban a 020-as árnyalatát, nagyon tetszik a színe, azért esett pont erre a választás, mert ez volt az egyik olyan színpárosítás, aminél láttam a két szín elhatárolódását. A felkenéssel eleinte kicsit bajban voltam, de hozzá lehet szokni. A rúzs rombusz formája alapvetően nagyon hasznos, szépen fel lehet vinni. Elégedett vagyok a tartósságával, most evés után is szépen tart, itt-ott néha lejön (pl. ivásnál), viszont nálam így is marad az 5 csillag. Feltéve nem igazán ombre hatást kelt, kicsit olyan, mintha szájkontúroztam volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

KeKitti0801

2017. február 7.

Ausztriában már lehet kapni, így jutottam hozzá a 020-as árnyalathoz (NUDE YORK CITY STYLE). Nagyon szép színe van, jól hidratál és szépen lehet vele dolgozni. Viszont aki az ombre hatás miatt venné, az picit csalódni fog. Annyira nem tud elhatárolódni a két szín egymástól, de enyhén azért látszódik. A tartóssága teljesen átlagos, pár órát kibír, de evés-ivás után korrigálni kell. Mindenesetre én 5*-ot megadok neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.