Catrice

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2016. július 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

"Az enyhén kiemelt arccsont igazán szexi hatást kelt - ehhez elengedhetetlen kellék a Cartice pirosító ecsete. Tökéletes arcvonások, természetes arcbőr - ezek elkészítése mostantól gyerekjáték lesz mindenki számára."

Praktikus, visszazárható csomagolásban.

illesbb

2016. március 17.

Már elég rég megvan ez az ecset. Nagyon jól használható púder felviteléhez, nem hullik a szőre, jól bírja a mosást is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

kea

2016. március 17.

Kb. két éve vettem, még mindig tökéletes, imádom. Max. pontszám :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 17.

Kb. két éve vettem, még mindig tökéletes, imádom. Max. pontszám :)

Barbarian

2016. március 5.

Legalább 2 éve van meg és mintha új lenne :) jól lehet vele dolgozni, praktikus a kis visszazárható csomagolása, bár nekem nem tartott sokáig a csúszkája.Az ecset viszont főleg ilyen olcsó termék esetén szerintem felülmúlta önmagát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Norih

2015. október 19.

Szerintem nagyon jó! Nem hullik könnyű kimosni, bar sokara szarad meg! Nem vesz fel sok terméket, es nagyon nagyon puha!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 19.

BNiki

2015. szeptember 25.

Jó kis ecset,szeretem! Könnyű vele dolgozni, nem hullik és egyenletesen oszlatja el az arcomon a pirosítót! (és az ára is jó)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

orsikimi

2015. augusztus 14.

Tényleg nagyon jó ecset! Tavaly vettem Rossmannban, azóta sincs semmi baja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Tényleg nagyon jó ecset! Tavaly vettem Rossmannban, azóta sincs semmi baja.

jns.melinda

2015. július 11.

Örülök, hogy megvettem, nagyon puha, könnyen használható ecset. Megérte azt a 700 Ft-ot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

doreszka94

2015. július 11.

699 Ft-ért vettem leárazva és nagyon örülök neki, hogy megvettem. Nagyon puha,szinte simogatja az arcomat. Jó vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

xszemyx

2015. július 7.

A For Your Beauty ferde ecset után egy álom, imádom, puha, mégis tömött, gyönyörűen viszi fel a port, és a Rossmannban LEÁRAZÁS van! Aki csak teheti, és még nincs neki és/vagy nem elégedett a mostanival, szerezze be, mert elmondani nem tudom, mennyire megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

foxinthebox

2015. július 4.

első pár mosáskor kihullott egy-két szál,de emiatt nem vonok le pontot, mert amúgy nagyon szeretem. csak ezt használom pirosítóhoz, puha, szerintem kellően tömött, jól kézre áll:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.