Catrice

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2016. július 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

"Az enyhén kiemelt arccsont igazán szexi hatást kelt - ehhez elengedhetetlen kellék a Cartice pirosító ecsete. Tökéletes arcvonások, természetes arcbőr - ezek elkészítése mostantól gyerekjáték lesz mindenki számára."

Praktikus, visszazárható csomagolásban.

lina54

2015. július 2.

A 699 ft-os leárazáson vettem és baromira örülök neki. Nagyon puha, imádok vele dolgozni, épp kellő mennyiségű pirosítót is vesz fel. Szuper kis ecset !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

jekatyerina

2015. július 2.

Nagyon puha, nagyon szeretem, könnyű vele bánni és nem hullik egyáltalán. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 2.

Nagyon puha, nagyon szeretem, könnyű vele bánni és nem hullik egyáltalán. :)

Mapetite

2015. június 30.

Mai szerzemény.Nem bírtam ki a holnap reggeli sminkelésig.Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

Mai szerzemény.Nem bírtam ki a holnap reggeli sminkelésig.Tökéletes!

erika88

2015. június 2.

Egyszerűen szuper! Pihe-puha, nem karcol, annyi mennyiséget visz fel, amennyi épp kell, minden fillért megér!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

lillus917

Korcsoport: < 18
2015. május 2.

Imádom 3:1 én használom kontúrozásra, pirosításra de púder ecsetként is helyt áll. Nagyon finom puha a "szőre" és nem is hullik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. május 2.

Roseberry

2015. április 20.

Hihetetlenül puha és könnyen fel lehet vele vinni a púdert

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Hihetetlenül puha és könnyen fel lehet vele vinni a púdert

gioia

2015. április 2.

Az előtte lévő, elsőként vásárolt, állati szőrből készült karcolós pirosítóecsetemhez képest egy megváltás volt:) Aztán ezt használtam kb. 1 évig, puha, de valahogy nem sikerült úgy sose a pirosítás, mert nem tudtam finoman árnyalni vele, túl sokat vett fel. Most lecseréltem egy kevésbé tömött ecsetre, amivel sokkal szebb eredményt tudok elérni és a kontúrozás is könnyebb. Az együtt töltött közös idő emlékére kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 2.

amaliz

2015. március 28.

Nagyon puha, szépen el lehet vele dolgozni a pirosítót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Nagyon puha, szépen el lehet vele dolgozni a pirosítót.

motorosvicus

2015. március 28.

Puha az ecset, nagyon szeretem. Szépen fel lehet vele vinni a pirosítót és a highlightert is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Pearl

2015. március 12.

Finom érzés az arcomnak

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

Finom érzés az arcomnak