Catrice

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2016. július 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

"Az enyhén kiemelt arccsont igazán szexi hatást kelt - ehhez elengedhetetlen kellék a Cartice pirosító ecsete. Tökéletes arcvonások, természetes arcbőr - ezek elkészítése mostantól gyerekjáték lesz mindenki számára."

Praktikus, visszazárható csomagolásban.

Laura98

2015. január 7.

Nagyon szepen viszi fel a pirositot, puha, tökéletes. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 7.

Nagyon szepen viszi fel a pirositot, puha, tökéletes. :)

meaviolet

2014. december 29.

Puha, szépen fel lehet vele applikálni a pírt, és könnyű kimosni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

Puha, szépen fel lehet vele applikálni a pírt, és könnyű kimosni. :)

jadegirl

2014. július 19.

Nagyon jó ez az ecset ! Hirtelen kellett ezért gondolkodás nélkül ez landolt a kosaramban,de semmi panasz nem lehet rá. Puha,könnyen lehet tisztítani és a pirosítót szépen viszi fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 19.

Josie

2014. július 2.

Nekem tetszik. Én is használom pirosítóhoz és bronzosítóhoz is. Pont jó a méret, könnyű vele dolgozni. Biztosan vannak ettől jobb ecsetek is, de amire én használom arra teljesen megfelel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Dorotien

2014. július 1.

Nem volt még igazán profi ecsetem, amit korábban használtam annál jóval jobb, de azért érzem, hogy nem az igazi. Én púderhez és pirosítóhoz/bronzosítóhoz is használom. Kellemesen puha sörtéi vannak, azért esett rá a választásom, mert nem hosszú a nyele, és emiatt pont belefér a neszeszerembe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Moonlight

2014. február 9.

Mivel ő az első pirosító ecsetem és eddig a pillanatig az utolsó is,nincs összehasonlítási alapom,de könnyen dolgozom vele,még nem túl gyakorlott kezeimmel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Kissa

2014. január 23.

Eredetileg pirosítóhoz vettem, de mivel nagyon ritkán pirosítózok, ezért jelenleg porpúderhez használom, és remekül teszi a dolgát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

Nyimuska

2014. január 16.

Sejtettem, hogy ez lesz, de mindegy: a keményebb pirosítókból semmit sem visz fel, csak a nagyon puhákhoz jó (amiket meg nem szeretek). Púderecsetnek jó (nem is láttam különbséget a púder és a pirosító ecset között, ez olcsóbb volt, tehát ezt vettem meg).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

Kodi

2014. január 13.

Nagyon szeretem a márka púderecsetjét, ami külsőleg alig különbözik ettől, talán az egy kicsit tömöttebb. Gyakorlatilag egyformák. Azok a tulajdonságok azonban, amelyek kiváló púderecsetté teszik, éppenséggel alkalmatlanok egy pirosító ecset esetében. Maximálisan felveszi a púdert, nem porozza fel a pirosítót, nem is nagyon lehet lerázni a fölösleget, következésképp könnyű bohócot csinálni magunkból, különösen egy pigmentáltabb pirosítóval. Nekem egy Catrice pirosítóval sikerült is egy mozdulattal úgy kipirosítanom magam, akárcsak Bridget Jones tette az ominózus estély előtt... :)) Ugyanez a természetes szőrből készült ecsetemmel még véletlenül sem fordulna elő! Kizárólag gyengén pigmentált pirosítókhoz ajánlanám, az e.l.f Innosence-szel például nem volt ilyen bajom. Méreténél fogva viszont alkalmas lehet utazáshoz, vagy női táska mélyén való elveszéshez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 13.

szaszita20

2013. december 31.

Imádom ezt az ecsetet , pont annyit vesz fel a pirosítóból , amennyit kell , se nem kevés se nem sok , egyszerűen és szépen lehet vele dolgozni :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.