Catrice

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2016. július 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

"Az enyhén kiemelt arccsont igazán szexi hatást kelt - ehhez elengedhetetlen kellék a Cartice pirosító ecsete. Tökéletes arcvonások, természetes arcbőr - ezek elkészítése mostantól gyerekjáték lesz mindenki számára."

Praktikus, visszazárható csomagolásban.

missy89

2013. december 15.

Szeretem, mert puha és jól lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

Szeretem, mert puha és jól lehet vele dolgozni.

cuni.geo

2013. szeptember 23.

csak catrice highlightert és pirosítót viszek fel vele, ezekhez tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

csak catrice highlightert és pirosítót viszek fel vele, ezekhez tökéletes.

andrej

2013. július 6.

A Terra Naturi bronzosítójához vettem meg, ezzel nagyon szépen el lehet dolgozni! Puha szőre van, szép a csomagolása is, pont kézre áll, pont annyi festéket vesz fel, amennyi szükséges. Remélem tartós is lesz, jó minőségű és az ára is korrekt! Ajánlom, megszerettem, beszerzem majd a púder ecsetet is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

zalla

2013. július 2.

Több mint egy éve van meg az első Catrice pirosító ecsetem, de ugyanolyan, mint új korában. Nem hullik, puha, könnyű vele dolgozni. Nem vesz fel egyszerre sokat, így nem kell félnem a bohóc-effektustól. Az ára is nagyon jó, és könnyen beszerezhető (Rossmann, Müller).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

Nora.89

2013. június 24.

Tényleg nagyon puha és jóminőségű! Szerintem sokkal minőségibb mint pl az essence escetek. Nem hullik és még nagyon olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 24.

manitia

2013. június 16.

Imádom a névnapom-pom-pom. Most kaptam, és nagyon klassz, akárcsak a többi Catrice ecset. Nem hullik, puha, jól használható. :) Jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

angeltear

2013. június 16.

Szerintem jó kis ecset, puha a szőre, amióta megvan nem hullott ki egy szál sem belőle. Nem vesz fel túl sok terméket, jól el lehet vele satírozni a pirosítót, szép és természetes hatást lehet vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

tkaukal

2013. június 1.

Nemrég szereztem be, nehéz dolga volt, mert előtte MAC-es ecsetem volt. Ez nem is olyan finom és puha mint az,de kaptam hozzá cuki tartót, és teszi a dolgát, annyit vesz fel csak, amennyit kell, szóval megérte hogy megvettem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

andikaaa

2013. május 14.

Imádom! Egy éve használom már, nagyon puha a szőre, a szálak még mindig nem hullanak belőle, nem is állnak szét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

nojcsi

2013. május 6.

A sminkelésem legjobb része amikor ezt a csodát használhatom :) Legjobb!!!! Nagyon puha,és nem nézek ki a pirositótól úgy mint egy bohóc.mert szép természetes hatást lehet elérni vele!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.