Catrice

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2016. július 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

"Az enyhén kiemelt arccsont igazán szexi hatást kelt - ehhez elengedhetetlen kellék a Cartice pirosító ecsete. Tökéletes arcvonások, természetes arcbőr - ezek elkészítése mostantól gyerekjáték lesz mindenki számára."

Praktikus, visszazárható csomagolásban.

szreka

2013. április 26.

A Catrice pirosítómhoz szereztem be, nagyon jó kis ecset, puha és jól lehet vele dolgozni. Imádom a kis táskáját is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

Lujza1104

2013. április 2.

Imádom :) annyira puha, kimondottan kellemes érzés végig simítani vele az arcom. Púder és pirosító felvitelére használom, teljesen jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

wywy1992

2013. március 25.

Nagyon jó!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

Nagyon jó!:)

terke29

2013. március 14.

Úgy két hónapja vettem,külön a pirosítómhoz.Nagyon megkedveltem.Én nem vagyok egy sminkes guru,évekig elvoltam két ecsettel,de aztán jött a krémmánia,és azóta alaposan megváltozott a smink-rutinom.Többek között abban,hogy a púdereknek,pirosítóknak külön ecsetet tartok.Ez nagyon finom,puha sörtés,nem állnak szét a szálak,nem szúrnak,pont jó mennyiséget szed fel,könnyű vele eloszlatni az anyagot az arcomon.2.49€-ba került,szóval nem is drága(persze nem egy MAC,de nem is vártam tőle),hétköznapi pamacsolgatásra pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 14.

Evie

2013. március 14.

Bevallom töredelmesen, hogy eddig egy hipergagyi Avonos ecsetet használtam pirosításra, és megrögzötten vallottam, hogy nekem ez jó, mert én úgyis béna vagyok, jobb ecsettel sem tudnék olyan szépen pirosítani, mint ahogy a profik.
Aztán ajándékba kaptam két felsőbb kategóriás pirosítót és akkor arra gondoltam, hogy ezekhez már igazán beszerezhetnék valami jobbat, aminek legalább lekerekített a szőre. Erre esett a választásom, több napi kutakodás után. Valami hihetetlen szépen tudok vele dolgozni! Teljesen meglepődtem a különbségen. Úgy tűnik én is tudok olyan szép formákat "rajzolni", mint amilyen a reklámképeken van. Határozottan ki tudom vele emelni az arccsontomat pl. Nem tudom mi lehet a tényleges különbség,de az biztos,hogy 1299 Ft-ot tökéletesen megért. A formája is gyönyörű!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

pmarcsi

2013. február 12.

Véleményem szerint is szupi kis ecsetke! Én kontúrozáshoz használom, és tökéletesen funkcionál!! Sűrű, puha és igen kényelmes dolgozni vele. Nekem nagyon megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

Feketepárduc

2013. január 28.

Szerintem is nagyon jó ecset ez. Essence pirosító ecseteim is vannak, de ez a Catrice sokkal jobban bejött. A kivitele szép, gusztusos, és nem hullajtja a bundáját. Szépen lehet vele dolgozni: kellőképpen felveszi az anyagot, és szépen oszlatja el a bőrön. Ára is barátságos, így összességében szinte a kedvenc ecsetemmé nőtte ki magát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.

annamarialado

2013. január 28.

Nagyon jó vétel volt,,először az essence-t akartam megvenni az üzletben összehasonlitottam a két ecsetet és ez szimpibb volt.Az előzö ecsetemhez képest mintha kasmir simogatná az arcomat olyan puha kelllemes ,,tömör és persze abszolút nem vedlik nagyon igényes ecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 28.

zalla

2012. december 4.

Könnyű vele dolgozni, puha, éppen megfelelően tömött. Csak ismételni tudom az előttem szólókat, jó vétel napi használatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

pariah

2012. december 4.

igazi hozd-vidd ecset, nagyon praktikus tasakkal! kelloen tomor es lagy egyszerre, napi sminkeles lagy konturjait gyorsan elerhetjuk vele, es persze retikulbe vele! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 4.