Catrice

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2016. július 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

"Az enyhén kiemelt arccsont igazán szexi hatást kelt - ehhez elengedhetetlen kellék a Cartice pirosító ecsete. Tökéletes arcvonások, természetes arcbőr - ezek elkészítése mostantól gyerekjáték lesz mindenki számára."

Praktikus, visszazárható csomagolásban.

ljudith78

2012. augusztus 28.

Nekem megvan a Dorcii által említett Essence ecset is, de mióta megvettem ezt, azóta azt nem is használtam. Nekem az túl puha, alig veszi fel a pirosítót, inkább csak a por állagú nagyon pigmentált darabokkal működik együtt, de pl. a Boujois baked technológiával gyártott pirosítójához teljesen használhatatlan.
Ebben az ecsetben én azt szeretem nagyon, hogy van "éle", amivel tökéletesen ki tudom jelölni a kontúrt, amit aztán a szélesebbik oldalával eldolgozok.
Bár ezt nem nagyon sikerült megfogalmazni, azért remélem értitek :)

Szóval Dorcii tényleg nem vesztettél semmit :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Bár ezt nem nagyon sikerült megfogalmazni, azért remélem értitek :)

Szóval Dorcii tényleg nem vesztettél semmit :)

Dorcii

2012. augusztus 28.

Az Essence pirosítót akartam megvenni pár hónapja de mivel sürgős volt és olyan épp nem volt abban a Rossmannban amelyikben voltam ezt vettem. Utána láttam máshol az Essence ecsetet és akkor még bosszankodtam hogy elhamarkodtam mivel az még olcsóbb is valamennyivel. De annyira megszerettem ezt, hogy már egyáltalán nem bánom. Tényleg tömör, puha és nagyon szépen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Taeyeon

2012. augusztus 27.

Nagyon jó puha,szépen lehet vele pirosítani. falatka18,ez egy elég tömör ecset, nagyon jó lehet vele dolgozni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

juzuha

2012. május 20.

Teljesen rendben van ez az ecset, finom, puha a szőre, nem túlontúl, mint az essence ecseteknél.. és tömött, legalábbis az essence ecsetekhez képest mindenképp. Mióta megvan én ezt használom legszívesebben pirosításhoz, szépen felveszi a port és könnyű vele dolgozni, szép munkát lehet vele elérni, szép, elegáns maga az ecset, szeretem, ha valamihez hasonlítani kell hasonló árkategóriában, az essence ecsetnél jobb, mint leírtam tömöttebb, bár nem ferde a vágása, így is teljesen jól használható, és szerintem maga a kinézete elegánsabb, nem mintha ez számítana, de úgy mellesleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 20.

Kriszti.B

2012. május 14.

Igazából én púder felviteléhez használom, mert jobban kézre áll ez a kisebb ecset, annak bejött, elég anyagot vesz fel, nem is keveset és nem is túl sokat, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.