Catrice

Ár:   1489 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: tinkerbell25, Módosítva: 2020. július 16.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1490 Ft

Bársonyos látomás. Füstös-fekete dúsítás és kiemelés: a rost kefe kifejező megjelenést biztosít a pilláknak. Külső vizsgálatok által bizonyított 18 óra hosszan tartó hatás. Elérhető bársonyfekete, valamint vízálló változatban.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1389 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

ssyakaky

2017. február 21.

kicsit nagy a kefe az én ízlésemnek, de még szokjuk egymást. egyébként szépen ível és hosszít, színe elég intenzív. gyorsan szárad, nem kenődik mindenfelé. nincs az a hűha érzésem tőle, de hétköznapi spirálnak teljesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

raczjulia

2017. február 8.

Szeretem ezt a spirált, intenzív a színe, jól kialakított a keféje. Nagyon szépen megemeli a szempilláimat és eléggé tartós is a festék. Viszont az egyetlen hátránya számomra az, hogy kicsit összeragasztja a pilláimat, de miután egy másik kefével rásegítek, utana már sokkal szebb többszöri átfestés után is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Yolanda

2017. január 25.

Mindig megjárom, mikor a jól beváltat lecserélem. Ez valami borzalom! Volt már Catrice spirálom, ami bevált, több is. De ez...Nincs probléma a pilláimmal, hosszúak és dúsak is. Ezzel meg valami csúnya, természetellenes hatást érek el. Már egy réteg olyan vastagon vonja be a pillákat, hogy 20 méterről látszik, a vastag, csomós szempillám, viszont, ahhoz, hogy valami formája is legyen, legalább két réteg kell, szóval lehet vele szenvedni és még az eredmény is csúnya! Egy másik spirállal együtt elhasználtam de számomra ez csak pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

Black Fairy

2016. október 1.

Szilikon sörte párti vagyok, de semmi gondom nem volt ezzel a kefével, szépen lehet vele dolgozni, a hatása is tetszik...szépen tartja a göndörséget bár egyáltalán nem dúsított vagy hosszított, szépen színezett...a termék állaga nekem kicsit száraz, bár nem maszatol, pereg, nem is igazán tartós.
Nem rossz termék, de magamtól nem vettem volna meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

Nem rossz termék, de magamtól nem vettem volna meg.

Kay

2016. szeptember 9.

Nem rossz kis spirál, de nekem, aki a szilikonsörtés keféket kedveli, azonnal mutatta, hogy mit is jelent az a smokey-hatás: szerintem még a tarkómat is összemaszatolta egyetlen mozdulattal, a világos szemceruza vonalat és a szemhéjamat pedig kérdés nélkül. Egyébként szép pillákat csinál (a Galm&Doll testvérével amúgy sokkal látványosabb, műszempillásabb hatást érek el), nem ragasztja össze őket különösebben, abszolút nem csomós, nem pergett, és amivel megnyerte az elismerésemet, hogy baromi egyszerű volt lemosni. A dúsítással nem értek egyet, biztos segített volna ha maszat-para nélkül hozzáférek vele a pillák tövéhez. Öszességében korrekt kis termék, főleg ha valaki tud bánni ezzel a pufi kefével, és alapvetően a Catrice jobban sikerült spiráljai közé tartozik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Hidratálók: Butylene Glycol