Catrice

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kgretu, Módosítva: 2018. július 16.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Könnyed habos primer azonnali "lágy fókusz" hatással a sima, láthatóan pórusmentes arcbőrért.

Betti8993

2019. november 21.

Nekem nagyon bevált, egész nap tartós, nem kenődik el az arcomon az alapozó, egész nap fennmarad. Az árát tekintve a legjobb primer szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

makeupqueen1

2019. november 13.

Kicsit felve vettem meg a vélemények alapjan, de nekem nagyon bejott. Nem csodaszer, de amit egy primernek tudnia kell, azt kiválóan tudja. Selymesebb bor es persze egyenletesebb, es nagyon jol megtapad benne az alapozó, esetleg korrektor. Neha nekem is morzsalodik de csak ott ahol száraz volt az arcborom, de miota az megszűnt tökéletesen mukodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

bebe92

2019. november 12.

Ez az első primerem, tehát viszonyítási alapom nincs, de nem értem eddig hogy tudtam nélküle élni :D
Az alapozó szebben illeszkedik, nem fénylik át, a szem körüli “ráncokba” nem ül meg mióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

2baba

2019. október 26.

Az első Primer, amit valaha is használtam. Az egyik sminkes videó alapján választottam ezt végül, mert elég jó véleményeket mondott róla, és az ára is jó. Úgy voltam vele, hogy ha nem válik be, akkor sem dobtam ki túl sokat az ablakon. Nem bántam meg! Amire én használom, nagyon meg vagyok vele elégedve! Nem fénylik, nem csomósodik az alapozóval, szóval újra vevős! Ettől függetlenül, lehet, hogy legközelebb kipróbálok valami professzionálisabbat, hogy lássam a különbséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 26.

livia0

2019. október 20.

Nekem az üzletben kipróbálásnál tetszett ahogy a kezemen viselkedett, otthon arcra használva elmorzsolódott nem használt, idővel újra elő vettem akkor megszerettem, két használat után megint nem tetszett az alapozó a szivaccsal való felvitelnél magával ragadja a terméket pedig a catrice HD alapozót használom.. Néha jó, néha haszontalan😅🤷‍♀️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 20.

Luller

2019. október 17.

Azon kívül,hogy simább érzetű, szinte selymes tapintású lesz az arcom tőle, sok jó tulajdonságáról nem tudok beszámolni. Az alapozó nem tapad meg jobban, a bőröm nem lesz egyenletesebb - a tágabb/mélyebb pórusokat nem egyenlíti ki. Alapjában véve semmi értelmét nem látom sajnos. Csak és kizárólag a pillanatnyi selymes érzet miatt kapna 2 csillagot, de nem tudok adni annyit, mert haszontalan terméknek tartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

hdori23

2019. október 14.

Ár érték arányban nem rossz, nekem kicsit "csúszós, sikamlós" hatást kelt, sokszor nem szeretem használni,főleg nagy melegben. Valóban tartósabb a sminkem, elfog fogyni..de nem hiszem hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

timeam

2019. október 3.

Az eddigi legjobb primerem, pedig használtam Clinique-t is. Nem látok közöttük óriási különbséget, dea z biztos, hogy ez is szép alapot ad, jól bírja a sminket és sokáig matt marad. Azért retusált fotó hatást nem szabad tőle várni, de mindenképp tartósabbá teszi a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 3.

becca483

2019. szeptember 20.

Mikor először használtam nem voltam vele megelégedve, nem is tudom, hogy miért. Így a fiók alján lapult egészen addig, amíg egy másik catrices primer - akárhogy próbáltam- nem használt, nem csinált semmit, sőt, zsírosabb is lett a bőröm a smink alatt amitől nagyon hamar leizzadtam az egészet, hiába a púder. Ekkor gondolkodtam el, hogy újra próbálom ezt a primert, hiszen ettől sose izzadtam át a sminket. Nagyon szeretem, kitölti a pórusokat, mattít. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

SabMon

2019. július 22.

A szilikontól picit csúszós, így mindig fèlek, hogy az alapozó csak úgy lecsúszik róla. A pórusok eltűnnek tőle, de ezt is ígèri. Tetszik, hogy nincs illata, mert egyszerűen ki nem állhatom az illatosított termékeket az arcomon. Màsik aggodalmam, hogy mivel ilyen szépen eltűnteti a pórusokat, ezt úgy teszi, hogy kitölti az apró lyukakat, eltőmítve azokat, így nem ajànlatos a mindennapi hasznàlatra. Különleges alkalomra készült smink esetèben, fotózàshoz az egységes bőrkép kialakítàsához nyújt segítséget. Nem irritàl.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 22.

Antioxidánsok: BHT