Catrice

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kgretu, Módosítva: 2018. július 16.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Könnyed habos primer azonnali "lágy fókusz" hatással a sima, láthatóan pórusmentes arcbőrért.

Anzsi987

2019. július 13.

Nem egy csoda, de simább lesz tőle a bőröm. Első primerem, nincs összehasonlítási alapom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Nudlimo

2019. május 30.

Szerintem nem rossz primer, az ára és az összetevők is jók. Mivel Dimethicone az első összetevő, ezért az a tipikus szilikonos állaga van. A pórusookat tényleg feltölti,viszont egy kicsit szárítja a bőrt és nem túl tartós sajnos. De ezeken kívül elégedett vagyok vele, néha használok mellé egy hidratáló primert is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

fannib1

2019. május 30.

Normál, száraz bőröm van, a T-vonal, pedig hajlamos a zsírosodásra, az orrom körül látszanak is a pórusaim, ezért oda szoktam használni. Sokkal szebben mutat az alapozó akkor, amikor használom, mint, amikor nem. A tartósságot viszont nem befolyásolta. Ügyelni kell a mrnnyiségre, mert ha túl sokat viszek fel, hajlamos kukacosodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

pacsezi123

2019. május 19.

Első primerként használom ezt, a pórusok feltöltésére, második rétegként pedig a H&M Color Correcting Face Primerét viszem fel - a kettő együtt nagyon szép hatást ér el, az előbbi szépen mattít és feltölti tág pórusaimat, az utóbbi hidratál és élénkít. Ezzel a módszerrel nagyon jó sminkalap ez, magában még nem használtam, de az biztos hogy sokkal kevésbé mozog tőle a sminkem és csillog tőle a bőröm, mint a Maybelline Baby Skin primertől (amit magában használtam)!

Egy picit talán morzsolódik, de ha azt finoman lepattintjuk a bőrről, ami marad, jól néz ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Lelaj

2019. május 19.

Nekem nagy csalódás ez a primer :( Nagyon látványosak a pórusaim ezért muszáj az alapozó alá primertt használnom. Ennek nagyon furcsa folyékony púder (???) állaga van, de igazából semmit sem csinál, csak kis fehér szöszök lesznek az arcomon. A pórusokat alig halványítja, ellenben nekem az alapozót legalább elbírja. Nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

KrisztinaSzilagyi

2019. május 8.

Nagyon szeretem, szépen feltölti a kis pórusokat. Nekem nincs problémám azzal,hogy ne lenne rajta tartós az alapozó. Egy esetben vettem észre némi mozgást az arcomon: mior túl sokat vittem fel belőle.Ne vigyétek túlzába, less is more.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Nicus

2019. május 6.

Sok jó véleményt olvastam róla úgyhogy beruháztam erre a kis primerre.... Még szerencse, hogy nem egy horribilis összegű termék, mert nekem kb. kuka.
Nagyon puha és szép arcbőrt eredményez, de se a Catrice alapozómmal, sem pedig a Max factor alapozómmal nem müködik jól. Mindkét alapozóm tartós és szép fedésű, de ha ezt a primert kenem alájuk pár óra alatt eltünnek az arcomról. Sajnálom hogy nem vált be, tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

hjh666

2019. április 27.

Véleményeitek alapján szereztem be tág pórusú csúnyácska bőrömre. Alapozó alá tökéletes, picit nem lehet belőle kenni, elsőre olyan maszkos élményt ad,csak várni kell vele az alapozó előtt, morzsolódik, de jól eldolgozható, pórusokat szépen "csitítja", alapozóval egész pofás az eredmény.....bár délutánra már a zsíros bőröm miatt se alapozó se a primer nem ér semmit már.....de ez nem a primer hibája.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 27.

dorkaww

2019. április 24.

Tavaly augusztusba vettem és azóta is bőszen használom (még mindig van benne bőven). Alapvetően azért szeretem mert szépen előkészíti a pórusaim az alapozó alá, nem jött ki tőle irritációm, alapból nincsenek óriási pórusaim szóval annyira nem kell velük foglalkozni viszont jól tartja azokon a helyeken az alapozót ami nekem zsírosodásra hajlamos. Egyetlen dolog a fura szaga amit nem tudok megszokni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

EroBatto

2019. április 7.

Hónapok óta kerestem, mert mindenhol elkapkodják vidéken, de végre sikerült árufeltöltésnél lecsapnom rá :D Megértem miért fogy. Nekem eléggé tágak a pórusaim és akármilyen primerel próbálkoztam nem segített :/ De ez számomra valami csoda szer! Nem kell belőle sok, a szintén Catrice-es alapozómmal igazán jól működik, én nem tapasztaltam nála csomósodást. Mindenképpen újravevős ha találok :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Antioxidánsok: BHT