Catrice

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kgretu, Módosítva: 2018. július 16.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Könnyed habos primer azonnali "lágy fókusz" hatással a sima, láthatóan pórusmentes arcbőrért.

telcsicsirimbimbo

2018. szeptember 23.

Végre egy primer, ami azt csinálja, amit elvárok tőle. Egyértelmű, hogy csodát nem tesz, de a fura állagának köszönhetően nagyon szépen megtapad rajta az alapozó, plusz a hatalmas pórusaimat is valamennyire minimalizálta. Én elégedett vagyok vele, most már napi szinten használom, ha elfogy, mindenképpen újra fogom venni.
Azért csak 4 csillag, mert azért a pórusok csak látszódnak, de ár-érték arányban szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Imadoksminkelni

2018. szeptember 19.

Egyszerűen imádom! Nagyon szép selymes lesz tőle az arcbőröm. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Mona0404

2018. szeptember 15.

Hát állagra olyan kB mikor szetkenem az arcomon a stiftes dezodorom (nem mintha azt próbáltam volna) :D jól mattit és valamennyire a lyukacsos arcombol sima csinál de nem vagyok tőle el ájulva. Mínusz egy csillag mert többet vártam tőle. De végre nem egy folyós primer. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Ejszakaikoboldmaki

2018. szeptember 14.

Nem értem ez minek van.
A bőröm amúgy is puha, selymes,hála a hámlasztóknak, persze távolról sem hibátlan.
Ez a termék az ég világon semmi pluszt nem ad. Próbáltam mindenféle alapozóval, nem lesz tartósabb, nem fényesedik ki később, sem a
pórusokat, sem a finom ráncokat nem tölti ki. Amelyik alapozó megtörik a mosolyráncokon, az ezzel is megteszi.
Morzsálódásra hajlamos.
Nem tudom hova tenni tényleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Nem értem ez minek van.
Morzsálódásra hajlamos.
Nem tudom hova tenni tényleg.

nusysan

2018. szeptember 7.

Szóval. Én ezt a primert azért vettem, hogy hátha kevésbé fényesedik át az orrom 4 óra után. Talán kicsit segít ezen, de egyébként még csak a bourjois bb krémmel próbáltam, lehet alapozóval jobb lesz, mert a bb krémmel ilyen hatást nem láttam. Viszont szépen terül a bőrön, és nagyon érdekes, enyhén púderes állag marad utána, amire nagyon szépen lehet alapozót kenni, és tartósabbá teszi a sminket. Nekem bejött, ha nem is tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

kocosfox

2018. augusztus 27.

Második primerem.
Ez a habos állag valami szörnyű, felkenem, és söpörhetem le az arcomról a kis darabkáit.. Ráadásul a szemembe is került egy kevés, ami erősen irritálta, mintha homok került volna bele.
Első primeremet bőszen kentem a szemem alá, ott nem volt probléma, szépen kitöltötte a kis ráncocskákat. De EZ! Ez beleül, elfolyik rajta a korrektor, nem győztem javítgatni a sminket hogy elfogadható állapotot kapjak. 1* pénzkidobás volt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Második primerem.

ziza27

2018. augusztus 19.

Az első primerem. Eddig nagyon meg vagyok vele elégedve, tényleg tartóssá teszi a sminket (az enyém kibírt egy augusztusi esküvőt és az azt követő, hajnalig tartó lagzit). Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Reni666

2018. augusztus 7.

nagyon tetszik nagyon szép kinézetet csinál.
tartossá teszi a sminket , hidratál illata nem sok van .
teljesen jo és hasznos termék .
hidratálja a bört .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

nagyon tetszik nagyon szép kinézetet csinál.
tartossá teszi a sminket , hidratál illata nem sok van .
teljesen jo és hasznos termék .
hidratálja a bört .

Antioxidánsok: BHT