Catrice

Ár:   1489 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 894-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 894

Professzionális kontúr paletta két könnyen kezellhetó árnyalattal

2 változatban kapható

Ár: 894 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Manitabarbara

2017. június 20.

Mind a kettő árnyalatban beszereztem ezt a terméket.Könnyen lehet vele dolgozni,kevés is elég.A krémes állagú kontúrszínt szoktam vele fixálni.Nem mondom,hogy egész nap fent marad,de egy fél napot kibír. Ami nem tetszik benne,az a highlighter szín,az valahogy nekem nem akar működni, főleg a sárgás, a rózsaszínes egész tűrhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 20.

sweety99567

2017. június 18.

Szép, természetes hatást tudok vele elérni aminek nagyon örülök. A highlighter szint szemzúgba szoktam használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

tevagyegynagysarolta

2017. június 3.

Kipróbáltam, egész könnyen használható termék, viszont tiszta pattanás lett tőle az arccsontom vonala, ahol amúgy soha nem szokott lenni. Gondoltam, hogy nem fog jót tenni az összetevők alapján, de egy próbát megért. Emiatt sajnos le kell pontoznom. A két csillag azért, mert CF és mert amatőr felhasználónak (mint én) sem nehézkes a használata túlzottan. Három csillagot levontam a pattanások miatt, mert lehetne azért még könnyebb is a használata, meg mert a highlighter értelme gyakorlatilag a nullához konvergál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

Fruzsi

2017. május 19.

Két különböző színárnyalatban is kapható. Van egy hideg és egy meleg tónusú. Én az előbbit választottam. Szép összetevők, gyönyörű színek, nem porzik. Szerintem egy picit lehetne pigmentáltabb, de elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Amadorie

2017. május 17.

Nemrég vettem meg, de máris beleszerettem. A highliter része ezüstös fényű, ami szintén tetszik. Könnyen eloszlathatóak és a catrice-os alapozókkal szépen működnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

scene14

2017. május 8.

Én imádom a highlighter részét,szép a színe,lehet én fordított emberke vagyok,de a bronzosító része nem 100%,ha az arcomra felviszem alig tudom eldolgozni a széleit...nem annyira természetes a színe :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

BaraB

2017. május 5.

Mindennapi társam a sminkelésben. Könnyű a használata, tartós, jó minőségű smink, és az ára is jó. A színe is nagyon tetszik. Mivel már nagyjából fél éve használom és még a fele megvan, így véleményem szerint kiadós. Ár érték arányban kiemelkedő.
Sajnos a highlighter része számomra is használhatatlan, de a sötét részét nagyon megszerettem, szóval nálam újravevős kategória. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Lettike77

2017. április 22.

Nagyon megszerettem ezt a terméket. A bronzosító részét nagyon szeretem, szép a színe, könnyű vele dolgozni. A highlight részét ritkán használom, de akkor nincs vele problémám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Panda90

2017. április 18.

A highlighter része egyáltalán nem látszik a bőrömön és 1-2 óra alatt az egész eltűnik az arcomról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

gabcsyyii

2017. április 18.

010-es árnyalat van meg,nagyon szépek a színek.Tartósak és könnyű eldolgozni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

010-es árnyalat van meg,nagyon szépek a színek.Tartósak és könnyű eldolgozni :D

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Arborescens Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.