Catrice

Ár:   1489 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 894-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 894

Professzionális kontúr paletta két könnyen kezellhetó árnyalattal

2 változatban kapható

Ár: 894 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Mandy133

2017. január 19.

Szép a bronzosító része, viszont a highlighter gyenge. Sokáig tart rendszeres használat mellett is, a barnából kevés is elég és nem porzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Nancika

2017. január 15.

A blog egy decemberi nyereményjátékánál a hozzászólók fele a Catrice termékeiről kért egy nagyobb lélegzetvételű bejegyzést. Nem mondom, hogy örömmel készítettem. Idézek a tegnapi bejegyzésemből:

"Az ok, amiért nem igazán vágytam a mai tesztre, az a sminkek összetétele volt. Az interneten rengeteg független kutatást és cikket találni, amik a parabének és társaik mellett vagy ellen szólnak. Így mindenki kedvére találhat olyan cikket, ami a számára szimpatikus állításokat támasztja alá: magyarul, angolul és más nyelveken egyaránt. Azonban én úgy gondolom, hogy számomra ezeknél is meggyőzőbb az amúgy érzékeny, kombinált bőröm reakciója a különböző összetételű termékekre.

Mióta természetes összetételű sminkeket és krémeket használok, az amúgy nagyon jellegzetesen kombinált bőröm szinte normálként viselkedik. Pedig korábban folyamatosan hámlott az arcom, miközben zsírtól ragyogott (és eközben szintúgy hámlott) a T-vonalam. Azóta változott a bőröm az előnyére, mióta odafigyelek arra, hogy a kozmetikumaim ne tartalmazzák ezeket a káros anyagokat. Arról nem is beszélve, hogy az összes parabént, szilikont és más borzalmakat tartalmazó sminkemtől apró kis kipattogások jelennek meg az arcomon, amik feszülnek, viszketnek, néha pattanássá alakulnak, néha pedig eltűnnek. Majd utána napokig újra kombináltként viselkedik a bőröm.

Ma reggel kentem fel a sminket, este hat óra van, és már érzem, hogy jönnek elő a kipattogás első jelei, apróbb pattanások jelennek meg az amúgy reggel még bőrhiba nélküli arcomon. A homlokom és az arcom már fénylik, ám ki is repedezett a szárazságtól, miközben az orcáim feszülnek és a hajam tövénél a kontúr vonalában egy picit már hámlani is kezdett a bőröm.

A kontúrról:

Egy részem szerette, egy másik kevésbé. Az arcom egyik oldalán alig volt pigmentált, többször visszamentem, építettem, úgyhogy a másik oldalra többet vittem fel először, de azt meg már lehetetlen volt eldolgozni. Ahogy a kontúrecsetemmel odakentem, egy vastag csíkban ott is maradt, és ott virított az arcomon egész nap egy erősebb vonalban, mert hiába próbáltam elmosni, eldolgozni, hiába vittem fel rá világos árnyalatot, nem mozdult.

Ez nem is kifejezetten a termék hibája, egyszerűen csak nem tapasztaltam még ki, hogyan működik a legjobban. Amelyik oldalon építettem, ott gyönyörű lett a kontúrozás, így nektek is csak azt tudom tanácsolni, hogy egyszerre mindig egy keveset vigyetek fel, és szépen dolgozzátok el.

Mindemellett egész nap tartós maradt a végeredmény. (Ami az All Matt Plus alapozóról és a Nude Illusion púderről nem mondható el.)

(A blogbejegyzésnél képekkel dokumentáltam az eredményt)

[...]

Az általam használt termékek ennél sokkal professzionálisabbak és szebb az összetételük is. Így nagyon nehéz dolga volt velem ennek a márkának. Kicsit olyan, mintha valakit egy luxus kategóriás Mercedes után egy Suzukiba ültetnénk, és kérnénk, hogy véleményezze az autót. [Nem igazán tudtam értékelni ezt a terméket egy Nude by Nature vagy egy Anastasia Beverly Hills paletta (bár az ABH után is néha kipattogtam) vagy pedig egy szuper PuroBIO kontúr után.]

Mindezektől eltekintve úgy gondolom, hogy alapvetően szép finishű, könnyen használható, állatkísérletektől mentes márka, ami mindezek mellett megfizethető és könnyen beszerezhető is, így teljesen érthető számomra az a hype, ami övezi."

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

A kontúrról:

(A blogbejegyzésnél képekkel dokumentáltam az eredményt)

ssyakaky

2017. január 13.

nekem a vilagosabb valtozat van meg. vegyesek az érzéseim, a konturozo szerintem nem elég pigmentalt, és túl szürkés. viszont a highlighterét nagyon szeretem, azt napi szinten használom. szép egységes, ezüstös fényű, és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

dori1204

2017. január 11.

A világosabb színt vettem meg, már több, mint egy éve és szinte napi szinten használom, mégis alig fogyott belőle. A highligher nagyon szép fényű, csillám mentes és egészen visszafogott. A kontúr szín természetes, nem narancsos árnyalatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

sziromniki

2017. január 5.

Nekem is a világosabb szín van meg belőle. A kontórszíne nagyon szép, könnyű eldolgozni és tökéletesen passzol az arcbőrömhöz is. A Highlightert kicsit gyengének találom. Szépen fénylik, nagyon hűvös, világos bőrön jól mutat, de nem tartós. 1 óra elteltével alig látszott belőle valami. Lehetne jobban pigmentált a highlighter, de ennyi pénzért nem kell csodát várni. Nem valószínű hogy újra fogom venni, ha elfogyott, de egyszer teljesen megérte megvenni, már a kontúr színért is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

bontovicsbarbi

2016. december 27.

A világosabb árnyalat van meg belőle, szép barna színe van. Csak finomításra használom, mert előtte a nagyobb kontúrozást krémkontúrral készítem. A highlighter-t nem tudom használni mert semmi nem látszik belőle, de a kontúr felével szépen lehet dolgozni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Beatrix88

2016. december 22.

Először egy krémes kontúr palettát próbáltam, az nagyon nem jött be. De gondoltam nem adom fel a próbálkozást, már pedig én kontúrozni fogok :D beszaladtam az első drogériába, és a por állagú kínálatból ez volt a legszimpatikusabb, bár előtte már kinéztem mást az itteni vélemények alapján, de az sajnos nem volt. Szóval hazahoztam, először ránéztem itt a véleményekre majd kipróbáltam. És elégedett vagyok vele. Tényleg nem porzik, olyan kellemes barna színe van, kevés kell, mert elég jól pigmentált. Ha rohanásban vagyok ebből teszek fel egy lehelletnyit a szememre is :D És a highlighter is pont elég nekem, nem az az extra fényes, de legalább nem csillámos és így télen pont csak annyi fényt ad az orcáknak, amennyi kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

OrosziEszti

2016. december 19.

Szép barna színe van, jól pigmentált, szépen lehet építeni.Sűrűn használom és nem fogy gyorsan, nem porzik. Persze ez nagyban függ az ecsettől is. A highlighterből viszont egy kicsit többet kell használnom, hogy látszódjon, talán ez az egy gyengesége van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

hunyadidori

2016. december 15.

Fehér bőrhöz kiváló kontúrozásra, kellően pigmentált, szép színe van, nem porzik. Nagyon lassan fogy, megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

doratakacs

2016. december 10.

Én minden nap használom, és nagyon elégedett vagyok vele, természetes a színe, nálam a highlighter is látszódik, mert sem a bőröm, sem az alapozóm nem túl fényes hatású. A kontúr színe is pont jó, nagyon természetes hatást ad. Tuti újravásárlós!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Arborescens Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.