Catrice

Ár:   1489 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 894-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 894

Professzionális kontúr paletta két könnyen kezellhetó árnyalattal

2 változatban kapható

Ár: 894 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Konczt

2016. december 7.

Nagyon szép színe van, szépen lehet vele dolgozni. Ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 7.

Nagyon szép színe van, szépen lehet vele dolgozni. Ajánlom!

KisPicúr

2016. december 4.

Szintén a highlighter részével van egy kis problémám, túl világos, így másik márka highlighterét használom, viszont a kontúrozó része szuper. Ez az árnyalat tökéletesen megy a bőrtónusomhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

Fruzsci

2016. december 3.

Fogyóban vannak a kontúr cuccaim, így betértem a rossmanba új után kutatni. Ez épp akciós volt, és végre matt volt a kontúr!! Valahogy mindig csillámosat vettem, és már annyira rég szerettem volna egy igazán mattot kipróbálni! :D Úgyhogy erre esett a választásom és nem bántam meg. Hétköznapokra használom és tökéletes. Még a highlightert is szoktam használni, bár értelmét nem látom, mivel annak elég silány a minősége :D De összességébe nem rossz kis darab ez a paletta!:-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

rekabodoni

2016. december 2.

Bennem még nem fogalmazódott meg sem pozitív sem negatív kritika. A highlighter valóban nem igazán látszik.. valójában szinte egyáltalán nem észrevehető az arcon. A kontúr színével nincs gond, más kérdés hogy én ferde púderecsettel viszem fel, a már alapozott és púderezett arcomra, és sokszor előfordul, hogy olyan mintha foltos/koszos lenne az arcom tőle. Megvettem, mert az interneten rendelt kontúrkészletem elfogyott, elhasználom ezt, de biztos nem veszem újra. Inkább időben megrendelem ebay-en a kedvencem, (city color contour effect 2) ár érték arányban a legjobb, 3 szín, gyönyörű highlighterrel, kb 3000 Ft szállítással, de én 2 év után dobtam már ki, amikor már szenvedés kezdett lenni kisajtolni belőle a highlightert. Magyarul ez a catrice-os nem újravevős, nem szép a végeredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

martinique_21

2016. november 19.

A világosabb árnyalatút vettem meg kíváncsiságból valami akcióban. A kontúr színért elismerés jár, szép meleg tónusú barna, de a highlighter inkább csak a mindennapokra jó, ha valakinek (mint pl nekem) nincs valami jó csontozata. Inkább nude jellegű a hatása, ezért alkalomra kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 19.

emenetedit

2016. november 15.

A warm harmony 020 árnyalatot használom alapozó után és szépen fellehet vinni, jól fed és tartós. Nagyon szeretem és az ára is jó! :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

purpleangel

2016. november 9.

Csatlakoznék az előttem szólókhoz... A kontúrozó nagyon jó benne, viszont a highlighter szinte semmit sem nyújt, nagyon minimális és szerintem a többség mind a kontúrt, mind a highlightert nem a mindennapokra használja és ha már valaki valamilyen kiemelkedőbb alkalomra, vagy buliba használná ezeket, illene mindegyiknek valamit mutatnia, vagy ha valaki a hétköznapokon is csudisminket csinál, mint én, szintén elvárná, hogy a highlighter is brillírozzon, ha már egyszer kontórozunk. Csak a kontúrozó része miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

cherrygirll

2016. november 7.

Ez az a termék, aminek a kontúr színét tökéletesen ki lehet használni, a highlighter része viszont semmire sem jó! Konkrétan nem látszik az arcomon, már egy ideje meg sem próbálom felkenni! Csak a kontúrozó része miatt vettem meg.. azt nagyon szeretem és szépen mutat, mindennapokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

CsehGigi

2016. november 6.

A világosabb árnyalat van meg. A kontúr szín egyszerűen tökéletes. *-* Gyönyörű világos barna, ami végre nem narancssárga a világos bőrömön. *-* A highlighter egynek elmegy, de nekem kicsit kevés a fény amit ad, mindennapokra megfelelő. Összeségében szerintem szuper kis paletta, a kontúr szín miat újravenném, a highlighter elhanyagolható szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 6.

mirella033

2016. november 4.

A nyári színemhez tökéletesen illet a bronzosító része, most viszont ahogy fehéredik ki a bőröm nagyon koszos hatást kelt rajtam. A highlighter önmagában borzalmas. Nagyon poros hatású, beleül a pórusokba és felvitel után egy fehér csillámló csík marad az arcomon. Viszont, hogyha smink fixálót fújok rá a felvitel előtt akkor krémesebbé válik és sokkal szebb lesz a hatása a bőrön. Ezzel a módszerrel elfogható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Arborescens Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.