Catrice

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encuuu, Módosítva: 2019. február 28.

Kiszerelés:   3,4 g
Lelőhely:   drogériák, online

Tökéletes befejezés. Kúp alakú az egyik, lekerekített a másik végén, ez a duó-ceruza kiváló az arc formájának kiemeléséhez. Az E-vitaminnal és argán olajjal gazdagított krémes textúra felvitele egyszerű a praktikus ceruza formának köszönhetően. A sötét szín mélységet ad, míg a világos enyhén csillogó árnyalattal hangsúlyoz. Választható két verzióban, a hűvös-hamu és  meleg árnyalatokban.

EvelinV5

2017. szeptember 25.

Egy krémes állagú contourt kerestem, itt, a krémmánián figyeltem fel erre a termékre. Legalább 3 vagy 4 müllerbe be kellett mennem mire rátaláltam, mivel rossmannban nem kapható. Nagyon szeretem, a highlighter felével és a contour felével is nagyon szép eredményt lehet elérni, természetes hatású, tartós. Nekem a 010 lighter skin árnyalat van meg. Megérte azt a sok keresgélést :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Bettu

2017. szeptember 5.

Te jóóó isten. 21 éves fejemmel eddig csak az alapokat használtam, 14 éves unokatesóm úgy kisminkelt, hogy leesett az állam. Ilyennel kontúrozta az arcom, másnap már vettem is. Imádom, gyönyörűen ki lehet vele emelni az arc vonalait. A világosabb árnyalatot vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Kremcica

2017. augusztus 27.

Szuper kis cucc! Nekem bár világos bőröm van de a közepes árnyalatot vettem meg lehet már a csak ezért
is látványos. Kellően vékony mind a két fele. Az is tetszik hogy nem kell hozzá ecset. Van hogy ujjal van hogy blenderrel dolgozom el. A fehér részt én nem highlighternek használom inkább csak világosításra és pluszban viszek rá por állagú highlightert. Kicsit kevés ez a 3.4 g, rendszeres használattal hamar fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

mellcsiii

2017. július 27.

Kísérletezni szeretnék a komolyabb (krém) kontúrozással, amihez kezdésnek szerintem legegyszerűbb az ilyen kiszerelés, mert nem kell hozzá külön ecset, hogy pontosan fel lehessen vinni. Ehhez vettem, mivel olcsó, így ha nagyon nem megy nem dobtam ki sok pénzt vele. Meglepődtem rajta, de nagyon megszerettem a világosabb árnyalatot. Nagyon könnyű dolgozni vele és nagyon szép hatást lehet vele elérni. Még a barátom is megjegyezte amikor használta, hogy nagyon jó lett a sminkem:P ez pedig sokat elmond:D
Az orromat is könnyű kontúrozni vele, ami például nekem portermékkel nem is sikerült sosem:) Tartós is, reggel megcsináltam vele a sminkem és egész estig szépen látszódott :) Jah és a szín is tökéletes szerintem kontúrozáshoz a világos stickben!
Az egyetlen hátránya, hogy borzasztó kevés, 3,4 gramm a két oldal összesen... Nagyon kevés :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

lucajofoldi

2017. június 17.

Kontúrozáshoz szerintem szuper termék. A barna szín kifejezetten előnyös, tetszik, hogy nincsen narancssárgás beütése. A highlighter része is szuper, bár elég nehéz eldolgozni és egymagában nem igazán nevezhető highlighternek. Én inkább highlighter alapnak használom, mert segítségével sokkal több ideig fennmarad a por állagú highlighterem.

Én abszolút ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

Én abszolút ajánlani tudom.

virnajnifr

2017. május 31.

Nagyon praktikus a kiszerelése, könnyen, gyorsan használható. Természetesen fed, viszont nem tart egész napon át, én nap közepén már látom, hogy kopott és nem olyan, mint reggel volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Montelino

2017. január 25.

Azért vettem meg, mert külsőre hasonlít a NYX stiftjére ami jóval drágább. Ebből a világos árnyalatot vettem meg a világos, de nem porcelánfehér bőrömre. Első alkalommal alapozóra kentem fel magával a stifttel, így szépen elkente az alatta lévő alapozót a highligter része. Legközelebb az ujjamra raktam belőle sokat, majd felütögettem az arcomra, de nem látszott semmi az alapozatlan bőrömön. Ma kifejezetten sokat vittem fel belőle ujjal felütögetve BB krém fölé, de nem látszott ugyanúgy semmi, a szemöldököm alatt se. Mivel ma vásárolgattam, több boltban is megnéztem a tükörben, de nem látszik belőle tényleg semmi. Szeretem a természetes sminket, de ha ezt használom olyan, mintha az ég világon semmilyen highligtert nem viselnék. A highlighter miatt vettem meg, pénzkidobás volt. Meglepően gyorsan fogy, csak minek felkenni, ha nem ér semmit. Idáig ez az év csalódása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 25.

Agnes3518

2017. január 24.

A világosabbat vettem. Én se tudok rosszat írni róla.
Mikor új termék volt úgy gondoltam, ezt én biztos nem fogom megvenni, hiba volt. Azóta már biztos a másodikat használnám.
Ez eddig a legjobb kontúr termék, amit használtam. Ilyen kiszerelésüm még nem volt, ezért is vettem meg, de nagyon jók a színek, könnyen felvihető és eldolgozhatók. Vettem hozzá egyből egy body&soul ecsetet. Az jobban tetszett küllemre mint a saját kontúr ecsete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

A világosabbat vettem. Én se tudok rosszat írni róla.

Regina271

2017. január 19.

Abszolút kezdő vagyok kontúrozásban. Nagyon szép, természetes hatást kelt, könnyen használható. Először megijedtem, hogy a highlighter alig "fog", de többszöri használat után kifejezetten imádom az enyhe csillogását.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Orsolya13

2016. november 24.

Sose kontúroztam az arcom, aztán gondoltam ezzel teszek egy próbát. Könnyű vele dolgozni és mivel nem vagyok a kontúrozás mestere, ha elrontom, akkor a krémes állaga miatt könnyű javítani. Jól elsatírozható és nem olyan feltűnő, természetes árnyék hatást lehet vele elérni. A világos része pedig tényleg enyhe, kellemes csillogást ad a bőrnek. Így elsőre semmi gondom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin