Catrice

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encuuu, Módosítva: 2019. február 28.

Kiszerelés:   3,4 g
Lelőhely:   drogériák, online

Tökéletes befejezés. Kúp alakú az egyik, lekerekített a másik végén, ez a duó-ceruza kiváló az arc formájának kiemeléséhez. Az E-vitaminnal és argán olajjal gazdagított krémes textúra felvitele egyszerű a praktikus ceruza formának köszönhetően. A sötét szín mélységet ad, míg a világos enyhén csillogó árnyalattal hangsúlyoz. Választható két verzióban, a hűvös-hamu és  meleg árnyalatokban.

mano

2016. november 1.

A sötétebb bőrűeknek valót vettem meg, mert a világosabb árnyalat elfogyott, és ennek természetesebbnek is tűntek a színei. Kicsit féltem, hogy a highlighter részéből semmi nem fog látszani rajtam, éppen ezért nem spóroltam elsőre. Persze túllőttem a célon, mert kis mennyiségben is ad egy szép csillogást a bőrnek. A kontúrozó része is jól használható, én vagy beauty blenderrel vagy ecsettel szoktam bedolgozni a bőrömbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

szoszike125

2016. szeptember 30.

Imádom.Az egyik magyar beuty gurunál láttam meg egy smink videójában, és azóta vadászom.Mikor megláttam a Catrice honlapján, hogy a termék Magyarországon nem kapható, nagyon szomorú lettem. Aztán csodák csodája, pár nap múlva megpillantottam a Müllerben , és jött is velem haza. Nem értem, miért tüntetik fel, hogy nem kapható, ha igen.Nagyon sok terméket kipróbáltam már kontúrozásra, de ezzel a kis "ceruzával" sikerült a legprecízebb, "leglátványosabb"( jó értelemben) eredményt elérnem. Nagy előnye, hogy 2 árnyalatban is kapható, egy a világos bőrűeknek, és egy a sötétebb bőrszínnel rendelkezőknek. Tisztában vagyok vele, hogy rengeteg nő van, aki nagyon szeretné elsajátítani a precíz kontúrozást,és véleményem szerint ez a termék nagyon megkönnyíti a folyamatot.A kontúrszín mesés, a highlighter egy nagyon visszafogott krémes fényt ad.A kiszerelés elég pici, mindösszesen kb gramm. Ezért én úgy gondolom, hogy a majdnem 2000 Ft-os ár picit túlzás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin