Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. november 25.

Kiszerelés:   3,8 g

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

bendee91

2012. május 23.

Nekem a Colour Bomb és a Bloody Red árnyalat van meg. Matt hatású rúzs, ami nekem szerencsére nem szárítja a számat, mert eddig két Catrice rúzsom is volt, de mind a kettővel megszívtam, ez a matt hatás ellenére nem szárít, de nem is érzem azt, hogy ápolna. Viszont amikor lemosom akkor érzem egyedül, hogy nem ártana, ha bekenném, mert kicsit szárította, de nem vészesen meg amúgy a viselet alatt abszolút nem, még csak nem is nézett ki úgy a szám. Nagyon szép intenzív színe van, tartóssága szerintem jó. Én kipróbáltam, hogy felkenem a rúzst, várok 1-2 percet és egy zsepire, hogy lenyomom a felesleget és épp, hogy valami látszott a zsepin, tehát szerintem ez is arra utal, hogy tartós. Evés, ivásnál is belül kopik le, de maga a számon azt vettem észre, hogy egyenletesen kopik a színe. Pl a Bloody Red-et felkentem 11 körül, és most is még szépen látszott, igaz halványabban, de még így is szép élénk színe volt...:) Tetszik, hogy matt, és ami a legjobb csalódás nekem a Bloody Red-be, hogy nem olyan a számon a színe, mint a tégelybe...ott olyan bordós, pirosas, de amikor már felkentem számra ott olyan cseresznyés, pirosas...nagyon szexi..:)
1149 forintot szerintem megért, szép igényes ezüstös csomagolása van. A Nude Alarmon is gondolkodom még!:)
A legjobb, hogy szinte mindenki kedvére válogathat a színek közül, mert tuti mindenki megtalálja a neki valót, ha nem állna vkinek jól az élénk pirosas, még mindig választhat egy korall vagy egy nude árnyalat közül. (Megjegyzem a Nude Alarm is valami isteni szín, annyira természetes, és egy natúr sminkhez roppant ideális..)
Amúgy a Nude Alarmot senki se vásárolta meg?:))) Mindenkinél ezt a két színt látom...:)

UPDATE:
A rúzsok közül, ha valami akkor a Nude Alarm semmit érő. . .Nekem beül a kis repedésekbe...pedig puha a szám...nem is néz ki száraznak, de frankón kiemeli...foltosan látszik....és a színe se valami intenzív...a másik kettő után ez nagy csalódas...mert azok nagyon szépek...és a fedésük is tökéletes....
Beszereztem, de minek....tök nem ilyen hatást vártam...alig látszik, és nem is matt....és nagyon nem tartós, főleg, hogy halvány még hamarabb le tud kopni...:(
Ennél az is többet ér, ha sima nude rúzst felkenek (Catrice Be Natural!) és rá nagyon pici púder...na az matt lesz és szép is!:)
De azért el fogom használni...:) Mínusz 1 csillag, mert a másik kettőt meg imádom még ma is!:) Főleg a Bloody Red-et...lehetne alap darab.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.

UPDATE:

dorkisz

2012. május 22.

A nude jött a kollekciómba, hát nem vagyok elájulva tőle. Nem mondanám tartósnak és a rúzst is elég keménynek tartom (persze ez csak a felvitelnél kellemetlen). Viszont a csomagolása mindent visz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

la.petite.peste

2012. május 22.

Na találtam még 1 darab Colour Bombot tegnap :)
Nagyon szép, tartós is, és tetszik, hogy matt, mert nagyon ritkán lehet matt finisű rúzst találni, pláne ennyiért! Lehetne állandó a szín és a típus is (pláne h az a 3 darab rúzs egy boltban iszonyú kevés, kábé az egész várost bejártam utána az elmúlt két hétben).
Tényleg szárít kicsit, bár ez nálam nem volt nagy gond, nem is vonok miatta le, mert a tartósság és a szín kompenzálja, a mattság miatt pedig számítottam is rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 22.

Na találtam még 1 darab Colour Bombot tegnap :)

Morna

2012. május 18.

A Colour Bombot vettem meg, nagyon szép szín, tetszik hogy matt és tényleg tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 18.

camillea

2012. május 16.

A Colour Bomb árnyalat tulajdonosa vagyok és szeretem!:) Könnyű textúra, nem ül bele a ráncokba, szép, építhető szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 16.

Szütyő Beauty blog

2012. május 12.

Egyszerűen imádom:) Nekem a bal szélső Colour Bomb árnyalata van meg, és gyönyörűséges! Állagra talán egy kicsit szárazabb mint a többi, de egyáltalán nem szárítja a szám, és nagyon szépen fed. Csak rá kell jönni a technikájára. Kicsit drágább mint a többi Catrice rúzs, de megéri az árát.

Update: igen közben rájöttem, hogy ugyanannyiba kerül, köszi a helyesbítést :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 12.

Update: igen közben rájöttem, hogy ugyanannyiba kerül, köszi a helyesbítést :)

ritaszeged

2012. május 10.

Ugyan annyiba kerül mint a többi rúzs! 1149 forint, nekem is az első c01 colour bomb árnyalat van meg. Az előttem lévők tökéletesen leírták pinkes matt korall árnyalat, de nem szárít. Semmi illata nincs, csomagolása minőségi tartóssága is kiemelkedő! Mindenkinek ajánlom, a nyár egyik nagy slágere ez a szín, szőkéknek feketéknek világos bőrön sötét bőrön egyaránt jól mutat, újjal felütögetve szolid, míg ecsettel vagy magával a rúzzsal felvíve élénk színt érhetünk el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 10.

Aranyhaj

2012. május 9.

Nekem a Bloody Red és a Colour Bomb szín van meg, mindkét szín nagyon jól pigmentált, könnyen felkenhető. Kb. olyan 3-4 óránként azért nem árt újra kenni. Ár-érték arányban teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 9.

wishes

2012. május 5.

A 'Colour Bomb' tipikus musthave szín, csodás korallos-pinkes színben pompázó matt finisű árnyalat. A rúzs állaga kissé kemény, de azért viszonylag könnyen kenhető, és nagyon pigmentált (legalábbis ez az árnyalat). Nem kopik olyan drasztikusan, szóval örülök, hogy megvettem.
Egy bajom van vele, mégpedig az, hogy hosszútávú viselés esetén szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 5.

Egy bajom van vele, mégpedig az, hogy hosszútávú viselés esetén szárít.