Catrice

Ár:   899 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kissa, Módosítva: 2016. július 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Professzionális, kétvégű sminkecset. Finom, lágy sörtéinek köszönhetően könnyedén felvihetjük vele a kiválasztott szemhéjfestéket, és satírozásra is kitűnő. A ferde végű ecset pedig ideális az alsó és felső szempillatő kontúrozására.

emesebalazs

2016. március 25.

Évek óta használom, tökéletesen jó jól lehet vele satírozni, összemosni színeket, szóval király. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 25.

kea

2016. március 17.

Remek darab, kb. két éve nyúzom, hetente kimosom, semmi baja. Max. pontot neki :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 17.

pont

2016. február 5.

az első ecseteim között volt és nekem akkoriban kb megváltás volt áttérni erre. utólag persze már látom, hogy nem egy nagy extra ez az ecset, túl kemény és hajlamos szétállni is, de korrektül teszi a dolgát ennyi pénzért. szerintem kezdőknek, első ecsetnek tökéletes, aztán később be lehet ruházni komolyabb darabokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

LauraDorina

2016. február 5.

Imádom, nem vagyok egy smink mester, de könnyen lehet használni, profi munkáa hatást kölcsönöz! Puha, nem irritál, könnyen tisztítható, nekem nagyon megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 5.

0808

2016. január 4.

Drogériás termékek közül a Catrice a kedvencem. :)Kezdő sminkeseknek az az ecset tökéletes választás.Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

kissbarbara1990

2015. december 28.

A szemöldökpor felviteléhez vásároltam, de erre a célra van egy jobban bevált ecsetem (és menet közben a szemöldök sminkelés probléma is megoldódott már, mert tetováltattam) így van egy 1x kipróbált ecsetem, de pillatőbe okés lesz vele felvinni a port. A tok miatt pacsi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

Szixooo

2015. december 16.

Ez az ecset kimondottan jo vetel volt. Ket eve hasznalom. Konnyen lehet tisztitani, szepen lehet vele dolgozni, a enyem a formajat is jol tartja. A ferde ecset feje kisse nagy, igy en azzal csak szemhejporos konturvonalat huzok - szemoldokhoz, cicas tushoz tul nagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Takaro

2015. október 22.

A ferde reszet hasznalom szemoldokporhoz ugy fel - egy eve, nem lenne vele semmi bajom ha nem allna lassan minden szal mas iranyba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

nyusziharcos

2015. augusztus 20.

Egy ideig használtam a ferde ecsetet szemöldök igazìtáshoz és szemhéj kontúrozáshoz ,de nem elég tömött, a kúpos satìrozó is elég puha de ettől függetlenül használható és aki szereti a kihìvásokat az eljátszadozhat vele, de jobb minőségű magasabb árban lévő ecsetekkel könnyebb a mindennapi make up elkészìtése... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Mapetite

2015. július 7.

Minden reggel randizunk a ferde végével.Tökéletesen tudom használni a szemöldök színező porhoz (ami szintén catrice termék) Nagyon megéri az àràt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.