Catrice

Ár:   899 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kissa, Módosítva: 2016. július 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Professzionális, kétvégű sminkecset. Finom, lágy sörtéinek köszönhetően könnyedén felvihetjük vele a kiválasztott szemhéjfestéket, és satírozásra is kitűnő. A ferde végű ecset pedig ideális az alsó és felső szempillatő kontúrozására.

Dalmayr

2015. június 25.

Annyira szeretem, hogy satírozáson kívül szinte mindenhez ezt veszem elő. Az ára is nagyon baráti. Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

vikii088

2015. június 2.

Nagyon szeretem, szerintem mindenképp megéri az árát:) A vágott fejű ecsetet egyaránt tudom használni a szemöldökömön, valamint tusvonal húzásához is alkalmas. A másik végét általában a mélyítő vonalban használom. Jó minőségű a sörtéje, nem hullik a szőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 2.

erika88

2015. június 2.

Most vettem meg, szemöldök "rajzoláshoz", eddig ceruzát használtam. Szuper!! Szemre még nem próbáltam, de ez is olyan puha, hogy szerintem azzal se lesz gond.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

im

2015. január 23.

Szerintem is teljesen megéri az árát, az ecset mindkét vége jól funkcionál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

Szerintem is teljesen megéri az árát, az ecset mindkét vége jól funkcionál.

bagi.dora

2015. január 11.

Én nagyon szeretem! Kb. fél éve vásároltam, nélkülözhetetlen. Nagyon puha, egyáltalán nem drága, és hibátlanul lehet vele dolgozni! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

csankaa

2014. december 30.

Mindkét vége nagyon puha, és jól lehet velük dolgozni. Az ára nagyon megéri (kb 800-900 Ft volt a Müllerben), a ferde végével pedig nagyon szép vonalat lehet húzni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

süsümanó123

2014. október 31.

Régóta kerestem egy ilyen ecsetet, és ebben nem is csalódtam. Több mint jó vétel, végre tudok rendes, vékony vonalat is húzni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

lide81

2014. augusztus 29.

Az egyik legkihasználhatóbb kétvégű ecset. Árához képest precízen kialakított és puha. Könnyű vele dolgozni. Szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

Sellenix

2014. augusztus 19.

nagyon szeretem mindennapi sminkemben segít! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

nagyon szeretem mindennapi sminkemben segít! :)

szaadri99

2014. július 16.

Nagyon-nagyon puha és nagyon precíz. Örültem, mert két ecsetet letudtam egyben :) Kellemes csalódás volt, az ára alapján nem reméltem sokat, kb. 800.- körül vettem a Rossmannban.
Praktikus a kicsi, visszahúzható csomagolása is, megvédi és nem foglal sok helyet. Azt hiszem, az elkövetkezendő időben mindenképpen maradok a Catrice ecseteknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 16.