Catrice

Ár:   899 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kissa, Módosítva: 2016. július 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Professzionális, kétvégű sminkecset. Finom, lágy sörtéinek köszönhetően könnyedén felvihetjük vele a kiválasztott szemhéjfestéket, és satírozásra is kitűnő. A ferde végű ecset pedig ideális az alsó és felső szempillatő kontúrozására.

stenonis

2014. július 7.

A ferde végéhez még hozzá kell szoknom, kicsit nagy nekem, de nagyon klassz ecset, praktikus, puha, könnyű használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

forraine.timea

2014. június 12.

Ár-érték arányban egy jó kis ecset, én szeretem használni. Nem vagyok profi sminkes, de a mindennapokban nekem tökéletesen megfelel, szépen tudok vele dolgozni. A ferde végét szemhéjtus felvitelre, illetve a szemöldököm igazítására is szoktam használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 12.

lujzi

2014. május 7.

a ferde részét használom inkább, nagyon szeretem. a másik vége a titkos tartalék, azaz ha kifogyok épp a tiszta ecsetből, akkor megörülök, hogy ja tényleg, még van itt egy :-) jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 7.

szirmusz

2014. február 27.

Nálam ez az ecset a favorit! A tömött végével felviszem a szemhéjpúdert, a ferde végével pedig a szemhéjtust. A másodikat vettem meg a napokban, az előzőt azt hiszem 3 évig használtam, és kb. 800-900 Ft-ba került. Én nem vagyok professzionális felhasználó, reggel elkészítem a napi sminkem, aztán egész nap úgy maradok, nekem erre tényleg tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

PAncsi79

2014. február 27.

Utazásnál ugyan nagyon praktikusak ezek a kétvégű ecsetek, de otthon nem szeretem őket, mert nehéz őket tárolni (én kis bögrékben, állítva tárolom az ecseteket)
Ez az ecsetke ár/érték arányban egyébként nagyon jó! Nem tökéletes, de szerintem ennyiért igenis nagyon jó darab. A szőrei puhák, kíméletesek a bőrhöz. A kerek részével satírozni lehet, a ferde ecsettel szempillatőbe viszem fel a festéket, vagy szemöldököt színezek vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 27.

Madi

2014. február 27.

Van ennél jobb ecset, csak nem ilyen árkategóriában. Nekem jól bevált, először keménynek tűnt, de két használat után megpuhult. A buci vége szépen satíroz, a ferde ecsetet én is szempillatő alá használom, eddig nem rontottam el vele vonalat, szóval elég jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

Mandel

2014. február 11.

Ár/érték arányban jó kis ecset, a satírozós felével a mélyítővonalra viszem fel a színt, de végül egy hosszabb ecsettel satírozom össze a színeket (MAC). A ferde végű ecsetet pedig a szemöldök, szempillatő hangsúlyozásra használom.
Mivel van drágább ecsetem is, ezért tapasztalatból tudom, hogy nagy különbség van ecset és ecset között..., 3 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 11.

ST-ke

2014. február 9.

első ecseteim egyike. úgy egy évet használtam, tetszett. a satírozó része könnyen használható, a ferde része viszont szemkihúzáshoz nekem vastag volt, szemöldökre használtam, illetve mélyítővonalra (nekem a mélyítővonalra készült ecsetek sosem jöttek be, egyszerűen nagyok voltak az én szememhez). 4 csillag, mert bár egy másikat jobban szeretek használni, ez sokkal strapabíróbb, utazáshon pedig tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 9.

pgabica88

2014. február 7.

Szeretem a kétvégű ecseteket, utazásnál nagyon praktikusak, de ennek a satírozós része nagyon kemény, nem tudok vele szépen dolgozni. Nem is használom emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

Kissa

2014. január 23.

Jól elvagyok vele. Még csak nemrég kezdtem az ecsetek gyűjtögetését, ő az elsők közt volt (az itteni vélemények alapján). Egyelőre jobb híján ezt használom satírozásra is, de szerintem erre nem teljesen alkalmas, nekem túl kicsi a feje a teljes satírozáshoz. Persze kisebb vonalakban szépen dolgozik. A ferde részével pedig jól lehet szempillatőnél/szemöldökön dolgozni, bár engem néha picit szúr...

Update: sajnos nálam is levált a ferde ecsetes rész róla:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

Update: sajnos nálam is levált a ferde ecsetes rész róla:S