Catrice

Ár:   899 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kissa, Módosítva: 2016. július 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Professzionális, kétvégű sminkecset. Finom, lágy sörtéinek köszönhetően könnyedén felvihetjük vele a kiválasztott szemhéjfestéket, és satírozásra is kitűnő. A ferde végű ecset pedig ideális az alsó és felső szempillatő kontúrozására.

happyend

2013. december 29.

A satírozós része nem rossz, a másik vége viszont egy ideje lepotyog róla, pedig nincs meg túl régóta. Zselés tushoz nem értem miért ajánlják, túl vastag hozzá, nehéz vele pontosan dolgozni. A professzionális kicsit túlzás, de legalább nem túl drága. : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

greengirl

2013. november 22.

Rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

Rendben van.

Rainbow7

2013. október 28.

Nagyon szeretem. :) *****

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 28.

Nagyon szeretem. :) *****

timibaby

2013. október 25.

Nagyon jo, puha sorteju ecset, precizen lehet vele dolgozni, de miutan lemostam mar nem olyan puha, mint volt, ami mas ecseteknel meg nem fordult elo nalam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

baobe

2013. szeptember 25.

Bár már volt ferde- és szemhéjpúder ecsetem is, mégis megvettem, mert a ferde ecset része kicsit nagyobb, mint az enyém volt, a másik vége meg kisebb. Kellemesen puhák, de kellően tömörek, szépen lehet velük dolgozni. Mivel állítva, poharakban tartom az ecsetjeimet, első lépésként rögtön szétszereltem. Viszonylag könnyen szétjött, így a tárolása is problémamentessé vált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

andikaaa

2013. június 14.

Nagyon szeretem! A satírozó ecset miatt választottam, mivel egy ilyen kisebb fejű satír ecset még hiányzott a "gyűjteményemből". :) Puha a szőre, és szépen lehet vele dolgozni. A ferde ecsetet alsó szemhéjra és szemöldökre használom, szép vékony vonalat lehet vele húzni. 800-900 Ft körül van a Müllerben, ennyi pénzért nagyon megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

Lotheg

2013. május 22.

Szerintem jó ... Ár-érték arányban biztos... Satírozásra tökéletes ... Valamint korrektor eloszlatásra is ... :)) Jó dús szőre van, de nem szúr nem hullik... és a kis tokocska plusz pont... A tusecset része sokkal használhatóbb szerintem, mint a Catrice külön ilyen célra kialakított ecsete... :)) Bár nekem alapból a ferde ecsetek nem állnak kézre tusvonalhoz... de szemöldökhöz is remek, nekem viszonylag vékony van ... :I Így a szemöldök ecsetek csak túlmennek a szélén és ronda lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

Adriana

2013. május 22.

Szeretem, abszolút megérte megvenni. :) Valahogy amúgy sikerült leszednem az egyik végét, de egy kis ragasztóval könnyen orvosolható ez a kis bibi. No problemo. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

manitia

2013. május 14.

5*-os oly annyira, hogy ma vettem egyet a Húgomnak is ajándékba. Mindenkinek jár ez a luxus! :))) Rossmannban 899,-volt. Most megjegyeztem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

terke29

2013. április 27.

Megmakkant az Essence ecsetem(két év után,úgyhogy oda jár 5*) és kellett egy másik.Gondoltam,akkor most őt próbálom ki.Nagyon jó.Nekem legalábbis,aki sosem tanultam sminkelni,és nem is értek hozzá,csak maszatolgatok. :)Nem volt drága 2,49€,praktikus kis tasakban van,szóval hurcolászhatom együtt a sminkjeimmel,nem lesz baja.Tust ugyan nem használok,de fekete szemhéjfestékkel-ecsettel kontúrozom a szemem évek óta,úgyhogy külön örültem a ferde ecsetnek,a másik vége is egy álom,finom puha(az essence picivel durvább/szúrósabb volt),és szépen lehet vele "füstölni".
Szóval nekem,lelkes ÁmÁtőőr-nek ennyi pénzért,egy ilyen jó kis ecset simán megér 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 27.