Catrice

Ár:   899 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kissa, Módosítva: 2016. július 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Professzionális, kétvégű sminkecset. Finom, lágy sörtéinek köszönhetően könnyedén felvihetjük vele a kiválasztott szemhéjfestéket, és satírozásra is kitűnő. A ferde végű ecset pedig ideális az alsó és felső szempillatő kontúrozására.

dorus

2013. április 26.

rengeteg csalódás után gondoltam megpróbálom a catrice ecsetét és meg kell mondanom messze felülmúlta a várakozásaimat. ez egy csoda!! ennyi pénzért (899.-) ilyen jó minőségű terméket venni tényleg felér egy kisebb csodával, higgyetek nekem :-) praktikus a két vége miatt, könnyen szállítható, mert pici, ráadásul még a tasakja is szuper amiben adják. ami nekem eddig mindig gyenge láncszem volt, hogy a ferde ecsetnél nem egy sorban állnak a szálak, az itt fel sem merül, a satírozó része is tökéletes. mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon nagyon megéri az árát!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

Axy

2013. április 19.

Nagyon praktikus a csomagolása, és simán felveszi a versenyt a drágább versenytársaival is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

N.A.

2013. április 11.

Nagyon szépen és pontosan lehet vele dolgozni, magába gyűjti a port, így az nem szóródik mindenfelé használat közben, praktikus, kicsi, gyönyörű a csomagolása és abszolút megfizethető ára van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

masnis

2013. április 10.

Ennyi pénzért ajándék, komolyan. Ahogy már írtátok is előttem, átlagembernek, átlaghasználatra tökéletes. Füstös szemet még nem alkottam vele, ellenben a szemhéjtusom (szintln cartrice) és a ferde kontúrozó vége verhetetlen párost alkotnak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Lisette

2013. március 9.

Csatlakoznék az előttem szólóhoz, ez a Catrice-ecset tényleg sokkal puhább, mint az Essence-es Smokey Eyes. Azt vettem még észre, hogy ezt az ecsetet többször bele kell mártanom a szemhéjpúderbe, hogy a kívánt hatást elérjem, ugyanakkor sokkal szebben, precízebben lehet vele dolgozni. Nagyon jó vétel volt, egészen biztos, hogy lesznek még Catrice ecseteim. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

Judittttt

2013. március 1.

Ez az ecset szerintem zseniális. Gyönyörűen lehet vele satírozni. A sörtéi nagyon finom, puhák. Aki szerint az essence ugyanilyen lila fejű ecsete puha, az próbálja ki ezt, mindjárt vissza fogja vonni!:D Ahogy előttem írták, az essence-el összevetve ennek sokkal puhábbak a sörtéi, és sokkal tömöttebb maga az ecset is. Plusz ez kétvégű. Egy szó mint száz, ezt vegyétek ne az essence verziót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

aranycsirkee

2013. január 3.

Jól lehet vele dolgozni, szép füstös szemek készíthetőek a segítségével. Zalla tökéletesen összefoglalta a lényeget, maximálisan egyetértek vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

zalla

2012. december 4.

Az essence-hez hasonlítva érzek nagyon durva különbséget: sokkal puhább, de tömöttebb, könnyű vele dolgozni. Itt igaz, hogy az árkülönbség minden forintja a minőségbe lett forgatva.
Persze nem professzionális, de szerintem átlagembernek átlagos napi használatra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

Tory

2012. november 28.

Könnyen kezelhető ecset és eléggé puha tehát nem szúr ellentétben más ecsetekkel ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

narancsdzsem

2012. augusztus 13.

Sokkal tömöttebb, ugyanakkor selymesebb, mint az Essence. Tessék ezt venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

Sokkal tömöttebb, ugyanakkor selymesebb, mint az Essence. Tessék ezt venni!