Catrice

Ár:   899 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kissa, Módosítva: 2016. július 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Professzionális, kétvégű sminkecset. Finom, lágy sörtéinek köszönhetően könnyedén felvihetjük vele a kiválasztott szemhéjfestéket, és satírozásra is kitűnő. A ferde végű ecset pedig ideális az alsó és felső szempillatő kontúrozására.

maya

2012. július 23.

Professzionálisnak én sem mondanám, de jó kis termék, könnyű használni. Satírozófejével szépen össze lehet dolgozni a színeket és a ferde végű ecsettel pedig szép tus vonalat lehet csinálni akár por vagy krém állagú festékkel!
Ár-érték arányban is kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

Ár-érték arányban is kiváló!

Keesia

2012. július 4.

Ár/érték arányban nagyon jó ecset! Természetesen nem egy professzionális darab, viszont kezdő sminkelőknek tökéletes és az applikátoros felvitelnél fényévekkel jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

Ani

2012. július 2.

Jó kis ecset, az essence smokey eyes ecsetnél szerencsére picit erősebb szálakból áll, jó tömött.
Szeretem használni, jó, hogy ilyen rövid nyele van, könnyebb vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

Szeretem használni, jó, hogy ilyen rövid nyele van, könnyebb vele dolgozni.

Hibiszkusz

2012. május 24.

Amióta megvan ez az ecset azóta tudok magamnak rendes szemsminket készíteni. Legendásan ügyetlen vagyok a tusvonalak húzásánál, de ezzel olyan vonalat sikerül húznom, mint a mesében. Mondjuk én a zselés tus helyett inkább por állagú sötét szemfestékbe mártom, nekem az jobban bejön. A másik végével is nagyon elégedett vagyok. A mérete és a tömöttsége pont megfelelő, és jó puha is. Elég gyakran tisztítom szappanos vízzel, azt is nagyon jól bírja. Az egyetlen pici negatívum, hogy a kis tartóján az a csúszka szeret lejönni. Azzal óvatosan kell bánni. Szerintem 800 Ft-ot nagyon megér egy ilyen ügyes kis jószág. Nálam mindenesetre alap darab lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 24.

fenvik

2012. május 23.

Ritka a szőr?? az én ecsetemnek nem. szeretem ezt az ecsetet, tényleg jó kis kombináció egy ecset áráért. ár érték arányban nagyon jó. én mindkét felét használom és szeretem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.

natalia.horvath

2012. május 23.

A professzionális elég erős túlzás.Nem rossz ecset, de az essence smokey eye ecsete sokkal jobb. Két vége van: a ferde végét nagyon jól lehet használni zselés tusokhoz, a satírozó vége csalódás számomra: szintetikus és ritka a szőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.