Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. május 21.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

2012 november/decemberi limitált kiadás.

Olyan nemes, mint a nemesfém. A magasan pigmentált szemhéjpúder innovatív 3D szövetszerű design-al a csúcsa ennek a limitált kiadásnak. A könnyű púder textúra nagyon meggyőző és órákig tart. Izgalmas és intenzív szemfesték.

• 01 So Precious
  • 02 Bombay Bauble
  • 03 Treasure It
  • 04 Artfully Lustrous

Macska

2012. december 6.

Artfully Lustrous árnyalatba szerettem bele. Erősen pigmentált, nem porzik és gyönyörűen csillog, ha a fény úgy esik rá. Viszonylag tartós, 7-8 órát simán kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 6.

reku87

2012. november 29.

2 árnyalatot szerettem volna megvenni, de aztán csak a legvilágosabb jött velem haza, de lehet még beszerzem a zöldeset is (pedig az ezüstre pályáztam először). Nagyon szép, kellően pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

varadi85

2012. november 29.

Gyöngyörűűűűű!!!! Két árnyalatot vettem meg: C02-es Bombay Bauble és a C04-es Artfully Lustrous. Elképesztően érdekes a textúrájuk, de gyönyörűen pigmentáltak, csodás a színük, fémes csillogásúak és tartósak is. Részletes teszt képekkel itt: http://theverystyle.blogspot.hu/2012/11/catrice-spectaculart-limitalt-kiadas.html
Alkalmi smink (videó) a két szemhéjpúderrel itt: http://theverystyle.blogspot.hu/2012/11/smink-szalagavatoragolyabalraalkalmakra.html

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

bandita

2012. november 28.

Áhh, ezek gyönyörűek. Azt hittem, hogy keményen, fémesen csillognak majd, de nem. Ahogy a fény különböző szögből esik a bekent felületre, csodásan, puhán irizálva ragyog, mintha egy-egy árnyalaton belül is több színű pigmentet tartalmazna. Pazar!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 28.

Szütyő Beauty blog

2012. november 27.

Két árnyalatot szereztem be belőle: rózsaszínes-barackos (04 Artfully Lustrous) árnyalat és az arany szín, egy cseppnyi khaki zöldes beütéssel (01 So Precious). Csodaszépek, selyemfényűek, nem hivalkodóak. Alapnak ezek az árnyalatok tökéletesek lesznek, én legfőképp erre szánom őket. Itt írtam róluk egy kicsit bővebben, lelőhelyekkel:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

wishes

2012. november 27.

Az Artfully Lustroust szereztem be, mert amúgy is mindig vadászom a fémesen csillogó bézs szemhéjpúderekre, nálam az fogyó eszköz, mint a barackos pink szájfény.
Nagyon szép kis festék ez, igényes kialakítással, a formulája minimálisan porol, mert tényleg finom selymes. A Sleek Stormban a hasonló szín és a L'Oreal Hourglass Beigeje mondjuk pigmentáltabb, jobban fed, mint ez, mert ez kicsit átsejlik, viszont pont emiatt nappali sminkhez is nagyon szép, bár lehetne picit tartósabb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

orchidea8627

2012. november 23.

Tényleg szuperek! (Szerintem kísértetiesen ugyanolyan a textúra és a pigmentáltság mint a MAC Extra Dimension szemhéjpúdereinek... ;)
Először egy hete teszteltem le az érintetlen állványt, de végül nem vettem meg egyiket sem a négy szín közül. Aztán persze megbántam és ma ismételten belebotlottam egy frissen kirakott állványba, a világos barackos-bézs jött is velem haza.
Szuper! Ilyen szemhéjpúdereket kérünk a Catrice állandó szortimentjébe is, min. 10 féle színben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Squalane eo 1 0