Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1659-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Zafado, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1659

Kilenc tökéletesen igazodó, erősen pigmentált, hosszantartó szemhéjpúder egy palettába zárva.A paletták mindegyike tartalmaz matt kontúrozó és highlighting, kiemelő árnyalatot a tökéletesen kontúrozott szemek érdekében. A paletta színeit kombinálva lélegzetelállító szemsminket készíthetünk.

Ár: 1690 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1659 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
KERESEM! Catrice Beige Szemhéjpúder Paletta
Ár: megegyezés szerint , Eladó: Boriskajuliska
Állapot: új, újszerű, Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Szandricsek

2019. július 14.

Ekkora és ilyen színárnyalatú szemhéjpúder palettám még sosem volt. Inkább duplákkal (világos szürke-sötét szürke) sminkeltem a szemem. Hát ebből is csak max. 2x annyit használok, 4 db a kedvenc: fehér, rózsaszín meg az 5-6.sötétbarnák;) Minden alkalommal megérint az ihlet a többi (tégla, bézs) színre, de azokkal nemigen tudok végül mit kezdeni. A Sculpt-ot sokszor szemceruza helyett használom, a szempilláim tövében. Nem tudom, bárhol szerepel-e, hogy így kell, de nekem bejött.
Finom, visszafogott, tényleg matt színek, ami az én koromban eléggé ajánlott:)
Ezért az árért nem vártam extra tartósságot. Szemhéjalapozóval viszont kibírta az esküvőmet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 14.

Finom, visszafogott, tényleg matt színek, ami az én koromban eléggé ajánlott:)

Mia0602

2019. május 30.

Nagyon megtetszett a rózsaszín, hasonló körömlakkom van. Nem pigmentált kétszer-háromszor át kell menni a színnel és kicsit porzik is. Szemhéj alappal tartós. A sötét színekkel nem tudok mit kezdeni. Borzasztóan néznek ki a szememen, ellenben a Fresh Nude paletta sötét színei is gyönyörűek. Ár-érték arányban szuper kis paletta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 30.

lylah

2019. április 16.

Szép színek de alig pigmentált. Halvány mikor felteszem du.-ra meg mintha fel sem tettem volna. :( Elég elkeserítő mert ennyi pénzért jobbra számítottam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

DodoSztmkls

2019. február 23.

Szép sminkeket csinálok vele, igaz most épp más a z időszakos kedvenc, de azért heti egyszer biztosan érte nyúlok, a no makeup makeupom ezzel készítem halványan . Eddig mindenki dicsérte. Nem tagadom vannak nála jobban pigmentált színek, márkák, de eye base-zel jol használható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 23.

Zsoji

2019. február 16.

Nem túl pigmentált, de hétköznapokra működik. A rózsaszínt és a lilás árnyalatot szívesen használom, de inkább más palettákkal kombinálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

bernatd

2019. február 8.

A színei szépek és jól használhatóak, viszont nem túl pigmentaltak. Egyelőre még kísérletezek vele. A kedvencem a rózsaszínes árnyalat, ez talán a legjobban pigmentált a a világos színek közül. A barnakat viszont még nem próbáltam, úgyhogy majd updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

Cseritaa

2018. december 21.

Hétköznapra elmegy, semmi extra, természetes színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

Hétköznapra elmegy, semmi extra, természetes színek.

lohnerniki15

2018. november 15.

Nagyon szeretem a Catrice palettáit ez alól ez a paletta sem kivétel. Szépen pigmentált, szépek a színei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

gretatakacs

2018. július 28.

Ez egy szuper paletta. Én főleg télen használom illetve alkalmi sminkekhez. Nagyon jól pigmentált és tökéletesen kombinálhatóak a színek egymással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

Andi888

2018. július 28.

Nagyon szeretem. Ez a paletta a hétköznapi sminkem része, mert jól pigmentált,de nem feltűnő, szép matt hatású sminket ad, akár kezdőknek is tökéletes paletta a kísérletezésekhez. Érdemes a szemhéjat is lealapozni előtte, így nem mászik el napközben sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.