Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Egyedülálló formulájú ajakrúzs, mely alkalmazkodik az ajkak pH-jáház és ezzel intenzívebbé teszi az ajkak természetes színét.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

thalion3

2018. június 12.

Szeretem ennek a sima rózsaszín tesóját, meg a Clarins hasonló termékét. De ez messze túltesz mindkettőn! Lehet játszani az intenzitással, az egyszerű meggypirostól kezdve a vad fukszián át a liláig. Nagyon kényelmes a használata, nincs se íze se illata, se ragacsos érzés. Mintha ott se lenne... Mégis a legnagyobb érdeme a tartóssága. Simán kibír egy vacsorát, egy sörözést és még lemosás után is látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

swestr

2018. május 4.

Először nem jött be, de aztán 2-3 próbálkozás után mégis megszerettem. Volt egy 'essence kiss the mermaid' rúzsom, aminek nagyon tetszett a színe, a minőségével azonban nem voltam elégedett. Úgy gondoltam, hogy ez talán tartósabb lesz és igazam lett. Először mikor felkenem picit sötét, de aztán ciklámenszínűre halványodik nekem, amit nagyon szeretek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.

Ophelia

2018. március 26.

Első látásra beleszerelmesedtem, szerintem nagyon szép ez a design, a mystic rúzsokat idéző hatás elegánsabb köntösben. Felkenéskor szürkés, aztán hamar átvált az igazi színére, ami nekem nagyon tetszik, eléggé megfoghatatlan, valahol a meggy és a cékla között félúton, mintha mindig változna. Brutál tartós, enni inni bátran merek vele. Ha mégis megkopna, egy kis korrigálás, és gyakorlatilag lerobbanthatatlan, nekem egy átmulatott este után még másnap is látszott, micellás víz sem szedte le teljesen. :D Szuper jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Flower Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0