Catrice

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   Müller

2016-os decemberi limitált kiadás

A különböző méretű és árnyalatú, finoman csillogó kavicsok fényvisszaverő pigmentekkel ragyogó fénybe vonják az arcot.

Queen Victoria Is Amused árnyalatban kapható

Egyszerű smink 5 újdonsággal

Ár: 500 Ft , Eladó: koalace
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
eeeee

2018. december 22.

Szép selymes, szolíd fénye van, igazi hétköznapi highlighter, nem hivalkodó, nem csillámos. Nagyon tetszik a kövecskés design, ecsettel viszem fel a bőrömre, szeretem. Több highlighterem van amiket párhuzamosan használok attól függően mikor melyikhez van kedvem, ez a mai napig gyakran előkerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 22.

Bernu

2018. június 24.

Szeretem a Catrice termékeit,a highlightereket kötelező jelleggel ki kell próbálnom. Megfogtak a kis különleges kavicskái,igy próbáltam minél kevesebbszer használni,bár a végén mégis megmaradt hétköznapi sminknek. Én is ecsettel vittem fel,nekem gondom nem volt vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

xxilaurab

2017. július 12.

Nagyon passzol a bőrömmel ez a rózsaszínes árnyalat, igazi kis hétköznapi, visszafogott csillogást ad:) ecsettel szoktam felvinni és maximálisan meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

justagirl98

2017. július 1.

Jó kis highlighter azonban nem az az erősen pigmentált! Kellemes ragyogást, csillogást kölcsönöz illetve sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

Cosette

2017. március 21.

Annyit vadásztam rá, és megérte! Nagyon imádom, szép színe van, de visszafogott és tartós is. Oda vagyok a kis kavicsokért, viszont a csomagolást nem értettem, mivel az összes ilyen köves/gyöngyös cuccba szoktak rakni valami puha dolgot, hogy ne törjenek, ebbe viszont csak egy műanyag lap került. Végül én raktam bele vattakorongot, hogy ne törjenek tovább szegény kavicskák. Viszont magával a termékkel elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

Szninka

2017. február 25.

Ezt a kollekciót volt szerencsém kipróbálni, nagyon klassz és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

Ezt a kollekciót volt szerencsém kipróbálni, nagyon klassz és tartós.

ftmea13

2017. január 27.

Rég szerettem volna egy highlightert, és megkaptam ezt karácsonyra. Én szeretem, szerintem pont kellően csillog, passzol a rózsaszínes arcbőrömhöz és nem azaz igazi feltűnő, ami sokaknál szokott lenni. Különösen tetszik ez a szemcsés változat. Tartósnak is mondanám, bár azért egy egész napot nem bír ki. Hétköznapokra tökéletes, de nem vagyok olyankor az a nagy highlighteres. Mivel limitált kiadás volt, így gondolom nehezebb a beszerzése is, de egy ideig biztosan nem kell vennem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 27.

julijasz

2017. január 19.

Az egész kollekcióból ez a termék a kedvencem. Nagyon világos a bőröm, ezért pirosítónak is tudom használni, halvány rózsaszínes-barackos színe van, és épp, hogy csak látszik az arcomon, de mégis másabb, mintha nem lenne ott semmi. Tetszik az a kis csillogás, amit ad, anyukám nem szereti, ha bármit is az arcomra kenek, de ez neki is nagyon tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Negro

2017. január 3.

Vettem egy pont bele illő kerek sminkszivacsot és ütögetve viszem fel az arcomra. Így elégé látszuk. Ecsettel feltéve sokat vacakoltam mire láttam valamit. Amúgy csodás szerintem. Bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

BlaireK

2017. január 3.

Olvastam a kommenteket és alig vártam hogy kipróbáljam. Világos bőrőm van és nem szeretem a durva sminket ezért pont tökéletes számomra,nem túl erős, mégis különleges fényt ad. Örülök hogy megvettem. Az egész kollekció dizájn-ja kiváló, én teljesen beleszerettem. Azt kaptam amit itt olvastam. Aki tényleg csak egy kis apró fényre vágyik mindenképpen vegye meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.