Catrice

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: meaviolet, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2022. március 24.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

• azonnal teltebbé teszi az ajkakat
  • káprázatos fényt kölcsönöz az ajkaknak
  • kisimítja az ajkak finom ráncait
  • enyhe színt ad az ajkaknak
  • enyhén csípős hatású

5 árnyalatban kapható

CeCeDrake

2017. november 15.

Tavasszal vettem a 010-est.
Chubby stick mániás vagyok, de elcsábultam, mert hogy mentolos és milyen Wow ajakdúsító hatású.
Hááát...ragad, csúszik-mászik és hol a szín??? Ja hogy vastagon kenve, amikor már kb folyik le a számról, akkor látszik. Aha.
Repült a kukába, sajnálom mind a 7 db százast, amit kiadtam érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Tavasszal vettem a 010-est.
Repült a kukába, sajnálom mind a 7 db százast, amit kiadtam érte.

zsolyomi.dora

2017. november 5.

010-es árnyalat van meg, ám teljesen átlátszó, vastagon kenve van egy enyhe krémes színe. Szeretem, minimális ajakdúsító hatása tényleg van, viszont nem tartós, ragacsos, ezért levonok egy pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

lujzi

2017. szeptember 30.

gyorsan kellett egy szájfény, mivel esküvőre mentünk, berohantam a drogériába, s ezt kaptam le a polcról. nagyon elégedett vagyok vele: szépen mutat, kényelmes viselet, jó árban volt, és a csomagolása is csinos. színe nincs, nálam ez előny volt most.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

kismacska00

2017. augusztus 25.

Nem tökéletes szájfény, én mégis nagyon szeretem. Amikor már a Carmex is kevés, jól jön ez a szájfény renoválást tekintve. Picit ragycsos, de nem vészes, engem inkább cska az zavar, hogy a képen is látható 020 Stay Apri-Cosy, barackos árnyalat inkább áttetsző. Sajnos kiárusításon vettem, úgyhogy más színt sem nagyon lehet már beszerezni belőle, viszont még így is jó, mindig nálam van típusú dolog, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Yeticica

2017. augusztus 12.

Amit szeretek benne: a mentolos hűsítés, a szép fény, ami csillámmentes, és a tartósság.
Amit nem szeretek: brutál halvány szín :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Amit nem szeretek: brutál halvány szín :(

dalmuska

2017. augusztus 7.

Szépek a színek, csak nagyon ragacsos... :( Ennek köszönhetően pedig tartós, mert nagyon ragaszkodik az ajkaimhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

farkaslivia

2017. július 3.

a 030 ast használom. Nagyon jó szine van és egyszerűen imádom. Kicsit pezsgős érzést ad és ettől egyátalan nem szárad a szám mint álltalában a legtöbb rúzstól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

KisHeni

2017. július 1.

A 020-as árnyalatot választottam, ez egy gyönyörű barackos szín, bár az ajkaimon áttetszőnek tűnik. Nagyon jó érzés viselni, kellemesen hűsít és bizserget a benne levő mentol és amit még szeretek benne, hogy ápolja az ajkaimat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

lydiadeathtrance

2017. június 4.

Számomra sajnos ez is abszolút pénzkidobás volt, mert az égvilágon semmilyen volumizing hatása nincs! A 010-es árnyalatot vettem meg, a mentoltól hűsít, illetve ápol is, de sajnos ajakdúsító hatása az nulla százalék és mivel a fő feladata ez lenne, 2 pontnál többet nem tudok neki adni, azt is csak az ápoló hatás miatt adom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 4.

daisydream

2017. március 1.

Én a 020-as árnyalat tulajdonosa vagyok. Szép csillogós,de nem túl tolakodó kis szájfény,valóban kiemeli az ajkaimat,bár alapból dúsak. Felkenve sokáig friss,bizsergetős érzést kelt. Negatívum,hogy eléggé ragad és nem valami tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Színezék. Piros.