Celine Dion  Notes
Celine Dion  Notes

Celine Dion

Celine Dion Notes

Ár:   4689 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: mogyizsuzsi650304, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. április 24.

Ritkaság! Celine Dion Notes fújós eladó
Ár: 2000 Ft/3500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!

edvina

2013. március 25.

Nem csak az énekesnőt szeretem, de ezt az illatos is, igazán elegáns, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 25.

Berenice

2013. március 9.

Az ici-pici üvegcse magától ugrott a kosaramba. Más magyarázatot nem tudok adni, hogy miképpen lettem tulajdonosa a 15 ml-es kis apróságnak. (Annyi rémlik, hogy arcpirítóan le volt árazva...)Nagyon kis egyszerű és bájos, akárcsak az illat maga.
Ma reggel (mit reggel...hajnali hatkor!) fújtam magamra, gondoltam ha nagyon borzalmas még lemosom mielőtt a többiek felkelnek...nem mostam le. Nem nyűgözött le, nem akadt el a lélegzetem, de megmosolyogtatott. Ahogy a kávémat kortyolgattam azon gondolkodtam miért is nem jó ez az illat, de konkrétumot nem tudnék mondani. Rajtam csakis és kizárólag a gardénia érződött amíg el nem illant, de nem hivalkodóan, csak olyan kis diszkréten...puhán.
Végül rájöttem mi a bajom vele: olyan mint egy öntudatlan mozdulat. Amikor a Nő megsimogatja a Férfi haját, oda sem figyelve...mintha magától mozdulna a keze és már lép is tovább. Nem markol bele a hajába és húzza magához a száját....vagy borzolja össze nevetve, játékra hívva...
Kedves mint egy gyorsan múló, reggeli mosoly.
Nem rossz, de az apró üvegcse épp elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 9.

Kedves mint egy gyorsan múló, reggeli mosoly.
Nem rossz, de az apró üvegcse épp elég belőle.

BeaTrix

2013. február 8.

Egy üveggel vettem, de nem fogott meg, felejthető, alig érezhető illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 8.

Egy üveggel vettem, de nem fogott meg, felejthető, alig érezhető illat.

Judiit

2012. május 13.

Tucatillat. Teljesen felejthető. Semmi karakteresség, különlegesség. Ráadásul drága is .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 13.

szisz5

2012. május 11.

neve is mutatja, nagyon virágos illat. De eléggé semmitmondó, átlagos, semmi pluszt nem ad a "tisztaság illatnál". Felejthető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 11.

Montelino

2011. december 2.

Ajándékba kaptam, de nem tetszik. Az illata olyan "semmilyen" illat, kicsit sem különleges, vannak pipereszappanok hasonló illattal. Gondolom volt egy illat, amit önmagában nem tudtak értékesíteni, mert nem egyedi, aztán felkérték Celinet h. adja hozzá a nevét jó pénzért. Talán idős konzervatív nénikéknek bejön, egy fiatal nőnek nem ez kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 2.

anita

2011. november 23.

Szerintem ez inkább a +30-as korosztály illata, végül is nem rossz, de nem hiányozna ha nem lenne. Elég tartósnak mondanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 23.

mogyizsuzsi650304

Korcsoport: >54
2011. október 17.

Kellemes, de könnyen felejthető illat. Rózsa, ibolya, mandarin, cédrusfa. 2003-as évjárat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. október 17.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.