CeraVe

Ár:   3700 Ft és 5499 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   177 ml és 340 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Snowflake96, Módosítva: 2020. június 1.

Ár:   3700 Ft és 5499 Ft
Kiszerelés:   177 ml és 340 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Simító szalicilsavat és ureát tartalmazó, gazdag, nem zsíros krém a bőr textúrájának kellemesebbé tételéért, hidratálásáért és nyugtatásáért. A CeraVe 3 alapvető ceramidja és az MVE technológia - az összetevők szabályozott és folyamatos kibocsátása révén - támogatják a bőr védőrétegét a látható eredményekért, amelyek akár egész nap tartanak. Illatmentes, hipoallergén formula, ami hozzájárul a toleranciához.

• 10% Urea: humektánsként hat, rögzíti a nedvességet, miközben puhává varázsolja a bőrt.
  • Szalicilsav és LHA: segítenek meglazítani az elhalt hámsejteket a kíméletes hámlasztásért
  • MVE technológia: folyamatosan bocsátja ki a hidratáló összetevőket az akár egész napos hidratálásért
  • 3 alapvető ceramid: a bőr védőrétegének támogatásáért
  • Hialuronsav: segít a bőrnek megtartani a nedvességét
  • Niacinamide: segít nyugtatni a bőrt

Ár: 4.500 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Bontatlan , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost
CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém - új
Ár: 2800Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: Banki előre utalás után posta vagy foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Queen16

2021. március 2.

50% le árazással vettem egy másik cera ve krémmel így nagyon megérte, a kiszerelése gazdaságos, a szaga elég büdös engem a slime gumis valamire emlékeztet :D elég multifunkcionális mert talpamra ha hámlik, hátamra, arcomon lévő problémás terúletekre kenem.
Viszont arcot elégé tudja száritani a bőrt és úgy magába borzalmas huzodó száraz érzetet ad úgyhogy testesebb krémel felé kell hidratálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 2.

Lora

2021. február 26.

Nagy remenyeket fuztem hozza, de sajnos egyaltalan nem jott be. Kezdve azzal, hogy jo suru, nehez allagu, ami be sem szivodik, hanem esti felkenes utan meg masnap is ott ul a boromon.. nagyon kellemetlen erzes. Masodsorban bekenegettem a hasamat, derekam, csipom, karom.. es azonnal tele lettem viszketo, voros foltokkal. Nem gyoztem lemosni. Probalkoztam meg vele 2x, de sajnos nem hozott javulast. Valoszinu egyeni erzekenyseg valamelyik osszetevojere.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Krisztii18

2021. február 20.

Imádom! Száraz, érzékeny bőröm van, illetve kézfejemen hideg allergiával és ekcémával küzdök.
Az utóbbi időben extrémen kiszáradtak a végtagjaim és a derekam. Éjjel-nappal vakaróztam, nagyon kellemetlen és zavaró volt.
Végre egy testápoló, ami tényleg megnyugtatja az iszonyatosan viszkető bőrömet. Bekentem vele magam és éreztem, hogy azonnal csillapítja a viszkető bőrömet, nyugodtan tudtam aludni és másnap se vakartam le magamról a bőröm, ruhán keresztül. Ami plusz pont még, hogy hamar beszívódik és tényleg puhít, nem is kicsit. Nincs benne illatanyag és néhány használt után pihe-puha bőröm lett. A bokámon bőrkeményedés volt és azt is helyrehozta. Ezzel a krémmel ellentétben, sok testápoló használata után körülbelül csak annyit éreztem, hogy vastagon áll egy zsíros réteg a bőrfelszínemen de igazán jó hidratálást nem nyújtottak.
Ez a krém mindenféleképpen 5 csillagot érdemel. Szépek az összetevői. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 20.

oszibarack

2021. február 16.

Nagyon sokat javított a kivakart, sebes ekcémámon, jó kis sűrű krém, ezért nem kell belőle sok.. Az arcomra is használom, főleg télen nagyon jól hidratálja, amikor picit jobban kiszáradna a bőröm. Nyárra arcra nekem sok lesz, de ettől még jár az 5 csillag, mert nagyon jó krém. Én szerintem hosszú távra elköteleződtem a Cerave iránt, mert nagyon szimpatikus az összes termékük: nincsenek túlbonyolítva, viszont jól működnek, nincs fenszi marketing "csoda" hatóanyagokkal, csak ténylegesen működő, nem irritáló összetevők.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

quesadilla

2021. február 15.

Nagyon jó, nekem a kulcscsontomnál nem teljesen sima a bőr, hanem pöttyös tapintású (?), de ennek a segítségével már sima. A karomon még nem teljesen puha, ott is használom, már sokat javult. Megéri, nagy adag és sokáig elég, és TÉNYLEG működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 15.

pureskin

2021. február 8.

Az állaga tetszik, krémes, könnyű eloszlatni. Első alkalommal csipkedte a bőröm, aztán hozzászokott. Zsíros, kombinált bőrrel heti 2-3 alkalommal kényelmesen használható. Egy könnyű hidratálóval keverve nem érzem a kellemetlen illatát sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 8.

baloghantonia

2021. február 6.

Az egyik kedvenc cerave termékem a Cerave Moisturising cream után. Felváltva szoktam használni ezt a kettőt. Születésem óta száraz bőr ekcéma és hideg allergiám van és megszámolni nem tudom mennyi krémet elfogyasztottam már a 22 évem során, de ez a két krém fantasztikus, mindenkinek csak ajánlani tudom, megérik az árukat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 6.

kincsorita

2021. január 27.

A kedvenc testápolóm, még egy krémnek sem éreztem ennyire látványosan a hatását, pihe-puha sima bőrt varázsol. A szagával meg kellett barátkozni, nem tolakodó, de nem egy wellness élmény, inkább "kenőcsös". Viszont ha valahova sokat kenek fel, egy idő után viszket és felkukacosodik, de e pirosság hamar elmúlik, szóval a kevesebb több. Engem nem zavar a zsírossága, de nekem nagyon ki tud száradni a lábszáram, szinte pikkelyesre. Nyárra lehet hogy egy könnyedebb krémet keresek vagy kétnaponta fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 27.

sugarplum2

2021. január 20.

Én a hatását nagyon szeretem, az első 1-2 hét után simább lett a bőröm. Viszont nekem sem tud teljesen beszívódni reggelig sem, illetve szerintem nagyon büdös. Emiatt nem tudom ezt használni mindennapi hidratálókrémnek, mert egyszerűen nem jó érzés magamra kenni. Úgyhogy mindenképpen kell mellette valami más, kellemesebb krém is, és felváltva használom őket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

aquana

2021. január 18.

Keratosis pilaris ellen jó, de mint hidratáló krém... hát, nem tudom, akkor már inkább veszek egy The Ordinary glikolsavat és rákenek egy normális hidratálót. Drága is, nem jó az állaga, kellemetlen réteget hagy maga után... ezt a teljesítményt olcsóbban is megoldom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 18.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Urea, Niacinamide, Glycerin, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Triacetin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cholesterol eo I eu 0 0