CeraVe

Ár:   3700 Ft és 5499 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   177 ml és 340 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Snowflake96, Módosítva: 2020. június 1.

Ár:   3700 Ft és 5499 Ft
Kiszerelés:   177 ml és 340 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Simító szalicilsavat és ureát tartalmazó, gazdag, nem zsíros krém a bőr textúrájának kellemesebbé tételéért, hidratálásáért és nyugtatásáért. A CeraVe 3 alapvető ceramidja és az MVE technológia - az összetevők szabályozott és folyamatos kibocsátása révén - támogatják a bőr védőrétegét a látható eredményekért, amelyek akár egész nap tartanak. Illatmentes, hipoallergén formula, ami hozzájárul a toleranciához.

• 10% Urea: humektánsként hat, rögzíti a nedvességet, miközben puhává varázsolja a bőrt.
  • Szalicilsav és LHA: segítenek meglazítani az elhalt hámsejteket a kíméletes hámlasztásért
  • MVE technológia: folyamatosan bocsátja ki a hidratáló összetevőket az akár egész napos hidratálásért
  • 3 alapvető ceramid: a bőr védőrétegének támogatásáért
  • Hialuronsav: segít a bőrnek megtartani a nedvességét
  • Niacinamide: segít nyugtatni a bőrt

Ár: 4.500 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Bontatlan , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost
CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém - új
Ár: 2800Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: Banki előre utalás után posta vagy foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

cintialaura

2021. január 14.

Tetszik az állaga és szépek az összetevői is. Sajnos különösebb változást nem tapasztaltam napi 1 használat mellett, de ami a legrosszabb benne, hogy hagy maga után egy csúszós réteget ami reggelre sem tűnik el. Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

nikool01

2021. január 13.

trnd szerzemény ő is, testes, sűrű cucc, a kirepedezett, véresre száradt könyökömet nagyon szépen helyrehozta (semmi más nem segített) viszont ettől is hámlok mindenhol.. Kézre kenem még, így a téli időszakban szüksége van a bőrömnek az extra hidratálásra, alapból sosem volt száraz a bőröm a kezeimen, de mióta ezt használom, hámlik, és napi 2-3x kenni kell, mert olyan gyorsan kiszárad..Ha újrakenem, semmi gond, 1-2 óráig hidratált érzés, de utána.. Próbálgatom még, aztán hátha "megszokom" Borotválás után is ezt kenem a lábamra, elég sok kell belőle, nem túl gazdaságos, a lábamon elég nehezen szívódik be, de legalább nem okoz gondot a borotva. Ugyan sokkal kevésbé látványosan, mint a kezem, de a lábam is hámlik tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 13.

TAnna94

2021. január 9.

Tesztelésre kaptam belőle, így az utóbbi 3 hétben sokat használtunk belőle. A száraz sarkat és könyököt szépen rendbe teszi, mondjuk tökéletes nem lett, de lehet, hogy ez azért van, mert néhány nap kimaradt. A testem többi részére nem ezt a krémet használtam, szerintem általános hidratáláshoz ez túl sűrű, testes. Nem hagy maga után zsíros érzetet, viszont a hatása még másnap is érződik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

anyujobbantudja

2021. január 6.

trnd partnerként teszelhettem; sajnos van itthon mindenféle bőrprobléma: ekcéma, hideg ekcéma, lychen, cukorbeteg bőrápolás, kirepedezett kéz...Szeretem őszintén leírni a véleményemet, most sem lesz másként. Felkenés után 'nehéz' érzetet hagy; ez kifejezetten előnyös olyan könnyen száradó testrészeknél mint pl.lábszár, ami nálam extrán szárad és pikkelyesedik, viszont a tenyeremen nem bírtam elviselni annyira ragadt, és a bőrhámlásomat sem hozta helyre. Ekcéma: kisfiam lábfeje ekcémás, a piros lobot leszedte 3 napi használat után (reggel-este kentem neki), a sebesedésen is segített, viszont a viszketés megmaradt. találtam másik, hatékonyabb krémet ekcémára. Kislányom keze hidegekcémás, azt nagyrészt rendbe tette, bár a gyereket is zavarta a zsíros, ragacsos érzet. Lychen: a száradó és viszkető érzet enyhült. Cukorbeteg bőr: nagyon-nagyon sokat és gyakran kellett kenni, az össz bőrképen javított, szintén főleg lábszáron. Arcra semmiképpen nem ajánlom, de ez egyéni megítélésem. Ebben az árkategóriában ez nem rossz teljesítmény, megfontolom hogy tartsak itthon nagyobb kiszerelést, bár nem ez az elsődleges választásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Nyuszi

2021. január 6.

Végre kaptam mintákat. Ez a verzió egyelőre nem nyerte el a tetszésemet. Nagyon nehéz krém, alig lehet elkenni, és utána a bőröm sem issza be. Nekem testre is kellemetlen érzés. Mivel a szalicilsavra, hyaluronra, ceramidokra, nicinamidra nem vagyok érzékeny, ezért csak az ureának tudom tulajdonítani azt, hogy valami elképesztő gyorsasággal, egyetlen használat után elkezdett csúnyán reagálni a bőröm - de ez csak az arcomon jött elő, a testbőrömön egyszerűen csak kellemetlen volt. Szerintem a sarkamra, könyökömre fogom elhasználni, mert úgy érzem, hogy a nagyon száraz részeken jó lesz. Érdemes mintát szerezni vásárlás előtt, hogy az ilyen ügyek kiderüljenek, én például nem gondoltam volna, hogy ez a krém lesz rossz nekem, és az elvileg zsírosabb sima hidratálója meg a tökéletes. Három csillag, mert szerintem lábra, könyékre jó lesz, és az összetevők is szépek. Ja, és büdi egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 6.

edespanna

2020. december 20.

Sajnos télen hajlamos az orrom jobban száradni, hámlani. Ilyenkor ez a krém borzasztóan csípi a száraz pontokat. Az állaga picit fura az urea miatt és a gyógyszertári krém szaga sem jött be nekem különösebben. De ez már egyéni preferencia. Emiatt nem tudok 5 csillagot adni, de az összetevői miatt is egyébként egy elég ütős krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 20.

pamacska6

2020. december 14.

Nem rég vásároltam, eddig kétszer használtam. Nagyon testes krém, nyárra szerintem túl sok is lenne, de most télen nagyon hasznos. A lábam borzasztóan ki van mindig száradva, de ez a két alkalom máris sokat javított a helyzeten. Majd jövök update-elni a hosszabb távú hatásokról. Nem fogom minden nap használni a hámlasztó összetevői miatt.

Update: Végülis minden este kenem, mert nem éreztem hogy szárítana vagy hogy hámlanék, sőt, még sosem volt ennyire pihe-puha a bőröm. Az azonos nevű lemosójával tusolok párszor egy héten. Szerintem 2 hét alatt eltüntette a KP-t! Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 14.

typical

2020. december 5.

Keratosis pilaris(szerűség?)re vettem én is, lassan egy hónapja. 1-2 naponta használom glikolsavas hámlasztóval kombinálva. Ahogy más is írta, én is simábbnak érzem a bőrömet a kritikus területeken, viszont a piros pontokon nem segített, kíváncsi vagyok hosszabb távon látok-e majd változást.
Elsőre a kisebb, tubusos változatában vettem, gondoltam kipróbálásra jó lesz, de ahogy fogy, naggyon nehéz kinyomni a tubusból, legközelebb biztos a tégelyes változatot szerzem be. Nagyon sűrű, zsíros krém, cserébe jól is hidratál (talpra is szuper), még következő esti fürdésnél is érzem, ahogy mosom le. Nyáron képtelen lennék használni, de ebben a hűvösebb időben nem bánom. Szerintem nagyon semleges illata van, korábban volt másik ureás testápolóm és az is nagyon hasonló volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

kisasszony463

2020. december 4.

Nagyon jó, selymes bőrrel éberedek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 4.

Nagyon jó, selymes bőrrel éberedek!

anneshirley

2020. december 2.

Nagy rajongója vagyok a márka arctisztítóinak, de ez ment a süllyesztőbe. Igaz, hogy tényleg van némi bőrsimító hatása (természetesen átmeneti, hiszen testápolóról beszélünk), de cserébe nehéz, kifejezetten kellemetlen műanyagszagú, soha be nem szívódó, a zsíros és a plasztik-állagú sajátos keverékéből álló rétegként telepedett rá a bőrömre. Volt olyan, hogy két nappal a használata után a vízcseppek megálltak rajtam zuhanyozáskor, mert addigra sem szívódott be teljesen, lemosni pedig nem lehetséges vízzel-szappannal. Arcra természetesen nem is próbáltam. Az utolsó csepp a képzeletbeli pohárban az volt, amikor egy reggel arra ébredtem, hogy valami megmagyarázhatatlanul büdöset érzek magam körül. Beletellett egy kis időbe, amíg felfogtam, hogy az előző este magamra kent krém kipárolgása volt az. Kuka, viszont nem látásra. Egyedül lábkrémként érzem a létjogosultságát, de annak is büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 2.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Urea, Niacinamide, Glycerin, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Triacetin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cholesterol eo I eu 0 0