CeraVe

Ár:   1999 Ft, 2699 Ft és 3599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   88 ml, 236 ml és 473 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komyju, Módosítva: 2019. március 6.

Ár:   1999 Ft, 2699 Ft és 3599 Ft
Kiszerelés:   88 ml, 236 ml és 473 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Bőrgyógyászokkal együtt fejlesztett. Ceramidokat tartalmaz, amik hidratáljak a bőrt és segítenek helyreállítani illetve fenntartani a bőr természetes védekezőkepésséget. Szabadalmaztatott Multivescular Emulsion (MVE) technológia. Nem pattanásképző és nem irritáló.

Ár: 3200 , Eladó: mmoni1
Állapot: Csak kipróbált, Helyszín: Veresegyház, fizetés: személyesen, foxposttal vagy postán
anneshirley

2019. szeptember 24.

Krémszerű, nagyon gyengéd lemosó, amely ár-érték arányát is tekintetbe véve számomra szinte tökéletes. Az erősen vízhiányos bőrömön felüdülés használni most, hogy kezdődik a fűtésszezon. Jelenleg az esti 2. lemosóm (olajos tisztító után), smink és fényvédő eltávolítására valószínűleg nem megfelelő a hatékonysága, de nem is arra vettem. Sajnos a tartósítószer igencsak előkelő helyen szerepel benne, de eddig semmi irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

BloomRoomBlog

2019. szeptember 24.

Jó termék ár-érték arányban, nekem először furcsa volt ez a krémes állag, de tényleg nagyon gyengéd a bőrhöz, úgyhogy megszerettem. A szempilla spirált nem hozza le 100%-ig, én még használok utána micellás vizet. A többi sminket viszont tökéletesen eltávolítja, és sokkal kevésbé húzódik a bőröm, mióta használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

nikiii.*

2019. szeptember 22.

Egészen sokáig tudatos bőrápolónak hittem magam, aztán rájöttem, hogy valami biztosan nem stimmel, mivel a bőröm eszméletlenül húzódik, de mégis tele vagyok mitesszerekkel, és a bőröm folyamatosan "meh" állapotban van. Dupla arctisztítás, szalicilsav, retinol pipa, a vízhiányt hialuronsavval és a TO NMF-fel kezeltem, mégsem láttam javulást. Aztán találkoztam azzal a tanáccsal, hogy váltsak kíméletesebb arctisztítóra, mivel a lemosókban lévő illatanyag és alkohol lehet a ludas. Több helyen is körbenéztem, szimpatikus volt a TO lemosója is, de mindenhol elég borsos árú, kevés terméket tartalmazó lemosókkal találkoztam, aztán eszembe jutott a Cerave. Jelentem, egy hete használom, és csak ódákat tudok zengeni róla.

Reggel belemasszírozom a bőrömbe, majd nedves kendővel letörlöm az arcomról, este pedig ugyanígy használom a dupla arctisztítás második részeként, az olajos lemosóm után (aki fényvédőzik és/vagy sminkel, annak kell az olajos lemosó). A bőröm egyáltalán nem húzódik utána, szépen tisztít, és nem jöttek ki újra a mitesszereim, amiket eltüntettem, mielőtt erre váltottam (a szárító lemosóimtól csak egyre durvábbak lettek). A homlokomon lévő mimikai ráncok már alig látszanak, ebből is látom, hogy brutálisan vízhiányos volt a bőröm. Mióta ezt használom az első négy napban az amúgy nüansznyi különbségeket érzékelni képtelen barátom HÁROMSZOR megdicsért, hogy milyen pihe-puha az arcom. Nagyjából 4000 Ft-ért tudtam beszerezni a Benu gyógyszertárból a 437 ml-es kiszerelést, és ha milliomos lennék, az egész testemre csak ezt használnám. Csodálatosan hidratál, szépen tisztít, nem komedogén -- egy csoda. Imádom használni. Örök szerelem (remélem). Hosszabb használat után még jelentkezem, de muszáj volt megosztanom mással is, hogy ha vízhiányos a bőre, lehet, hogy az arclemosó a ludas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

ViktoriaVrd

2019. szeptember 12.

Akkora volt körülötte a hype, hogy januárban Amerikában járva muszáj voltam megvenni a legnagyobb kiszerelést. Persze azóta itthon is kapható, vehettem volna abból a pénzből valami mást :D nevermind. Tényleg gyengéd, ezt aláírom, abszolút nem szárítja a bőröm, de mégis tisztának érzem tőle. Viszont hagy egy réteget, ami nekem kellemetlen. Lemosáskor az ujjam is megakad az arcomon. Ez marha hülyén hangzik így leírva :D De így van. Kicsit mintha csikorgósra tisztítana, de közben meg tuti, hogy nem, mert nem húzódik a bőröm. El fogom használni, még kb a fele megvan, de nem ez álmaim lemosója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Stanczi

2019. szeptember 11.

Reggeli arclemosáshoz tökéletes, könnyed és gyengéd, ami marad utána, csak finom puha hidratált bőr. A nagy kiszerelés vígan kitart hosszú ideig, egy pumpálás elég az egész arc/nyak kombóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

sophienyuszi

2019. szeptember 6.

Elsőként ezt próbáltam ki a márkától, amikor megjelentek Magyarországon. Pár éve ismerem már őket néhány külföldi Youtuber által és ez volt az arclemosó, amit istenítettek.

Nekem vegyes bőrtípusom van, T zónában olajos, korpás szebós, kívül száraz foltos, rozáceás. Az igazság, hogy először nagyon furcsa érzés volt egy nem habzó lemosót használni. Sokszor éreztem azt, hogy nem lett elég tiszta a bőröm, főleg az orrom környékén. Pedig én két lépéses tisztítást használok: micellás vizet a sminkhez és arclemosót a zuhany alatt. Meg sem próbáltam vele sminket lemosni, szerintem nem érdemes, mert egy lemosó nem szedi le 100 %-ban a szennyeződéseket egymagában.

Sokkal jobban beválna valaki olyannak, aki vízhiányos vagy száraz bőrrel küzd. Nem vonok le emiatt egy csillagot, mert szép és egységes volt a bőröm a használatával, de az olajos részeken nem éreztem elég hatékonynak esetemben. Viszont, márciusban vettem a legnagyobb kiszerelést és szeptember elején fogyott el (meg is vettem most a habzó verziót, sokkal jobban tetszik, mint ez). Nagyon ajánlom ár-érték szempontjából és a BENU gyógyszertárakban általában mindig van rá 20 % kedvezmény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Norina99

2019. szeptember 2.

Annyi szponzorált tartalomnál jött velem szemben és annyira “istenítették”, hogy végül elcsábultam :D Elsőre nagyon furcsa volt, hogy ilyen krémszerű és egyáltalán nem habzik, korábban mindig géles, habzó lemosókat használtam, de pár alkalom után teljesen hozzászoktam. A sminkkel szinte semmit nem kezd, úgyhogy már nagyon figyelek, hogy először alaposan lemossam azt.
Nem rossz termék, jó érzés használni, van, hogy pár percig hagyom hatni, nagyon puha lesz tőle az arcom. Nem szárít egyáltalán, egy alap lemosónak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Andii017

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 24.

Nagyon szépen tisztítja az arcot. Tuti újra fogom majd venni, mikor elfogy. Szépek az összetevők is

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

fehereszter13

2019. augusztus 9.

Egy arcápolási tanácsadó ajánlására kezdtem el használni a terméket a Cerave Moisturisin Lotion-al együtt. Előtte össze vissza használtam mindent - micellás víz, LRP arclemosó, Nivea, Garnier lemosók - és valahogy mindig száraz volt az arcom az alkoholtartalom miatt, de közben meg túlzsírosodott az erős lemosóktól. Sőt egy időben szappant is használtam :(
Most viszont teljesen áttértem, imádom ezt a lemosót, reggel és este is használom, nekem szuperül lemossa a sminket is, de ha úgy érzem akkor micellás víz után használom 2. lépésként. Tökéletesen tisztít, mégsem szárít. Nehéz leírni, hogy milyen érzés utána az arcom, mert nem gyalulja le olyan csikorgós tisztára, mégis tiszta lesz, és puha, egészséges.
Mindig figyelem az akciókat, és általában internetről rendelem a SIPO patikából, nem érdemes megvenni a patikákban (pl Benu), mert ott nagyon drágán adják. Imádom hogy ilyen nagy kiszerelés, és sokáig elég, valamint az adagoló is nagyon praktikus.
Érdemes amúgy a legnagyobb 473 ml-es verziós venni, mert sokkal jobb áron van, mint a kisebbek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

blckrainbow

2019. augusztus 3.

Ajj de nagyon szeretem! Véletlenül ezt vettem meg a Cetaphil helyett, de ez totál happy accident, mert imádom azóta is. Kb 1 hónapja használom napi 2x. Nem szárítja ki a bőröm, mint a többi lemosó, imádom az állagát, olyan 'puha' úgy alapból, imádom simogatni vele az arcomat, talán kicsit tovább tart az arcmosás mert úgy gondolom tovább kell masszírozni, hogy igazán hatásos legyen, de ez csak érzés! Nem irritál - de mondjuk nem is érzékeny a bőröm, nincs illata, kevés is elég belőle, a pár pattanásom ami volt elmúlt, azóta sem jöttek vissza, nekem ez nagyon bevált. Nem használok alapozót, csak fényvédőt meg egy pici púdert, azokat jól lemossa, a szemsminket meg megoldom lemosóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak