CeraVe

Ár:   1999 Ft, 2699 Ft és 3599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   88 ml, 236 ml és 473 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komyju, Módosítva: 2019. március 6.

Ár:   1999 Ft, 2699 Ft és 3599 Ft
Kiszerelés:   88 ml, 236 ml és 473 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Bőrgyógyászokkal együtt fejlesztett. Ceramidokat tartalmaz, amik hidratáljak a bőrt és segítenek helyreállítani illetve fenntartani a bőr természetes védekezőkepésséget. Szabadalmaztatott Multivescular Emulsion (MVE) technológia. Nem pattanásképző és nem irritáló.

Ár: 3200 , Eladó: mmoni1
Állapot: Csak kipróbált, Helyszín: Veresegyház, fizetés: személyesen, foxposttal vagy postán
leba

2019. július 18.

Tökéletes! Jól tisztít, nem szárítja a bőröm. És még illata sincs, ami idegesítene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Dodo2017

2019. július 11.

Nem különbözik sokban más, bőrbarát lemosóktól. Alaposan tisztít és kicsit szárít. Nem csodaszer :-)!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 11.

tara95

2019. július 8.

Nagyon kellemes, egy minta után a legnagyobb kiszerelésre csaptam le akciósan. Már harmadik éve a kosé olajos lemosó a kedvencem, csak azért váltottam át erre mert ez lehozza még azt a lerobbanthatatlan spirált is, amit a japán nem, egészen döbbenet. Nem szárít, nincs illata, leszedi a sminket maradéktalanul. Most nyárra annyival jobban esik a könnyed, kicsit géles állaga.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 8.

poragi

2019. július 5.

Testre nekem nem elég hatékony, mivel én testre is kenem bőven a fényvédőt, azt nem szedi le. Arcra olajos lemosó után használom, így a kettővel együtt el tudom érni, hogy alaposan meg legyen tisztítva az arcom, és közben mégis hidratált maradjon. Tudom, hogy az érzékeny bőrömnek jó, hogy se színe, se szaga, csak ettől kicsit unalmas is lesz, de ez már egyéni probléma, nem rovom fel a terméknek.. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

encica

2019. július 5.

Eddigi legjobb arctisztítóm! Foreo luna mini 2-vel használom naponta, van hogy naponta 2x és már egy hét után éreztem, hogy sokkal egyenletesebb és tisztább a bőröm, mint a korábbi termékekkel amiket eddig használtam (ugyanúgy foreoval). Legelső alkalommal mintha picit égett volna tőle az arcom, tényleg csak kismértékben, de a többi alkalommal már semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Utána hidratálásként az Yves Rocher, Sebo Végétal, Zero blemish arckrémet használom és eddig ez a kombináció számomra a telitalálat arcápolás terén. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 5.

BrittaCooper

2019. július 5.

Hihetetlen jó, univerzális lemosó. Az arcom nagyon hálás érte, amikor használom, és tusfürdőnek is nagyon szeretem, amikor a bőröm egy kicsit szárazabb. Nagyon tetszenek az összetevői, és szerintem az ára sem horror, én a nagy kiszerelést vettem, és amennyi kell belőle egy alkalommal, az semmi. Még akkor se, ha tusfürdőnek használom. Újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

kicsigekko

2019. július 4.

Imádom! Tiszta,ápolt és puha bőr!
Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Imádom! Tiszta,ápolt és puha bőr!
Újravevős.

dunaimano

2019. július 4.

Pici kiszerelést vettem, mert az eddigi lemosóimhoz képest drágálltam, viszont annyi jót írtatok róla, hogy ki akartam próbálni. Abszolút megéri, de a kis kiszerelés is sokáig elég, egy apró alig ötforintosnyi is elég nekem. Kombinált, T-vonalban zsírosodó bőröm van, esténként használom fürdés közben, és tökéletesen működik. Habár száraz bőrre ajánlják, de szerintem kombinált bőrre is jó lehet, érdemes megpróbálni. Nem szárítja csikorgóan tisztára a bőrt, de ezt az érzést már nem is keresem (sőt kerülöm). Alaposan tisztít, reggelre sem zsírosodik vissza a bőröm, csak a nagyon durván meleg éjszakákon, olyankor reggel is ezt a lemosót használom (egyébként csak langyos vízzel szoktam reggelente megmosni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

noracs

2019. július 3.

Nagyon szeretem, kíméletes, nem szárítja a bőrömet, a szememet sem csípi és emellett az ára is baráti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 3.

Michelanghela

2019. július 1.

Isteni, én imádom! Ahogy bejött a Cerave Magyarországra, azonnal megvásároltam a termékeit. Ár-érték arányban elképesztő termékek. A lemosó komolyan gondolja, hogy hidratál. én még ilyet lemosóval nem tapasztaltam. Már lemosás közben mintha beszippantaná a bőröm, és ami utána marad, az a Mennyország :) Ez NEM egy habzó lemosó, nem is kell tőle ilyesmit várni, inkább az olajos lemosó leváltására alkalmas. Mivel nagyon baráti az ára, nem "sajnálom" használni, a nagy kiszerelésből egy pumpálásnyi pont elég egyszerre. Legtöbbször nem követi habzó lemosó a használatát, kivéve, ha nagy ritkán van rajtam alapozó. Ha valaha elfogy, biztosan újraveszem ,de akkor már a legnagyobb kiszerelést, az éri meg a legjobban. Az utazós méretet le szoktam kopogtatni valamihez, mielőtt kinyomom, és akkor nem ömlik belőle a kelleténél nagyobb adag. Vízálló spirált egész biztosan nem szed le, egyéb sminket és normál spirált olyan 80-85%-ban, Ettől függetlenül imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak