CeraVe

Ár:   1999 Ft, 2699 Ft és 3599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   88 ml, 236 ml és 473 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komyju, Módosítva: 2019. március 6.

Ár:   1999 Ft, 2699 Ft és 3599 Ft
Kiszerelés:   88 ml, 236 ml és 473 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Bőrgyógyászokkal együtt fejlesztett. Ceramidokat tartalmaz, amik hidratáljak a bőrt és segítenek helyreállítani illetve fenntartani a bőr természetes védekezőkepésséget. Szabadalmaztatott Multivescular Emulsion (MVE) technológia. Nem pattanásképző és nem irritáló.

Ár: 3200 , Eladó: mmoni1
Állapot: Csak kipróbált, Helyszín: Veresegyház, fizetés: személyesen, foxposttal vagy postán
muzli

2019. június 27.

Tesztelésre kaptam egy projekt keretében.
Nem csak arcra, hanem tusfürdőként használom, nagyon bevált. Egyáltalán nem szárít, remekül hidratál. Engem kicsit zavar, hogy egyáltalán nem habzik,de ez csak szokás kérdése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

Tesztelésre kaptam egy projekt keretében.

karaibrahimgil

2019. június 27.

Tesztelésre kaptam davincsikétől egy minit ebből és a hidratáló tejből. A lemosót elég nehezen varázsoltam ki az utazó kiszerelésű tubusból, majd amikor erőteljesebben próbáltam nyomni/rázogatni, szinte kiömlött belőle egy nagyobb adag. (Az arckrém tubusáról ez nem mondható el, az könnyen kezelhető volt, de ahogy látom, a teljes kiszerelés mindkettőnél felhasználóbarát csomagolású.)
Kombinált arcbőröm van, a T-zónám kifényesedésre hajlamos, így a jelenleg használt La Roche-Posay és Vichy termékeimet egyelőre nem váltanám le, de összességében elégedett volta a CeraVe márka készítményeivel: a lemosó gyengéden tisztított, nem irritált, sőt kifejezetten neutrálisnak tűnt, aki tehát érzékeny bőrű, annak javasolnám a kipróbálását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

SoLy

2019. június 27.

Egy kis kiszerelést kaptam tesztelése.

Nem szárított, meglepodtem, hogy nem habzott, krémes, viszont tisztának éreztem utána a bőröm. Napi 2szeri használatra nekem kicsit sok, így a reggeli arclemosasnal próbáltam.

Tetszett, hogy nem illatozott és a szemem se csípte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Egy kis kiszerelést kaptam tesztelése.

Tetszett, hogy nem illatozott és a szemem se csípte.

Guinevere97

2019. június 26.

Reggel használom, a párját pedig sminklemosáskor a double cleansing 2. lépéseként. Borzasztóan szeretem, a bőröm meg pláne. Szép, puha tőle, nem csikorgósan tiszta és száraz.
Csudajó összetevői vannak, nem irritál semmi benne. Szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

Csudajó összetevői vannak, nem irritál semmi benne. Szerintem tökéletes.

davincsike

2019. június 24.

Használtam már pár olajos vagy mindenmentes lemosót, ezért a habzásmentessége nem lepett meg, annál inkább az állaga és sűrűsége. Hát persze, hogy nem szárít, mert annyi benne a bőrazonos, lipidpótló hatóanyag. Nem érezni semmit (jó értelemben), csak hogy tiszta vagyok és nem húzódik, de nem is olajos az arcom. A régi foltokat és hámlásokat nem pirosítja, nem bántja. A bőröm barátja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

beauty.squirell

2019. június 24.

trnd projektbe jutott barátnőmtől kaptam tesztelésre. A mini flakonból nehéz volt kinyerni a szinte gél állagú lemosót viszont a hatása kárpótolt.
Abszolút nincs illata, sminket nem de a nap végén az izzadtságot és a szükséges tisztítást úgy végzi el habzás nélkül, hogy utána mégis azt érzem, tiszta vagyok de nem lett lemarva az arcom, a piros foltok sem lobbannak be tőle, nem kiált lotionért vagy krémért. Tusfürdőnek nem használnám mert ahhoz túl tömény az állaga, de arcra és kisgyermeknél mindenképpen javaslom. Az ára picit magas nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

rekeszke

2019. június 24.

Szintén tesztelésre kaptam. Bevált, leginkább tusfürdőnek használom. Nem irritálja a nagyon érzékeny bőrömet, kellemes érzés vele fürdeni, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

Terkabarka

2019. június 18.

Tökre megértem, hogy ennyien szeretik, mert tényleg nem szárít és a krémes állaga ellenére nem is nehéz lemosni.
Nekem viszont nem sikerült megbarátkoznom vele. Nem tisztít olyan jól, mint pl a Vichy Pureté Thermale (ami szintén nem szárít) és az állagával sem tudok kibékülni. Az is zavar, hogy az adagolójába beleül (beleszárad) az anyag, és emiatt egy idő után csak egy vékony sugárban spriccel a végtelenbe és tovább :) Így meg már nehéz kiszámolni, hogy hová tegyem a kezem, hogy ne a csuklómon vagy a mosdóban kössön ki a kinyomott mennyiség. Nyilván tisztítani kell az adagolót, de az meg már macerás.
Elismerem, hogy nem rossz maga a termék, csak hát úgy tűnik, nem nekem való...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

Elismerem, hogy nem rossz maga a termék, csak hát úgy tűnik, nem nekem való...

nadalandy

2019. június 17.

A trnd-től kaptam a terméket és nagyon szeretem. Alaposan tisztít mégsem hagy maga után rossz érzetet a bőrömön. Abszolút beilleszthető a koreai rutinomba. A pumpáért pedig oda vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Anetty

2019. június 17.

Kb. 2 hete használom napi rendszerességgel. Eddig meggyőzött, jó arclemosó. Nem szárít, nem okoz pattanásokat és szépen lemossa a bőrről a szennyeződéseket. Szerintem gazdaságos elég egy pumpálásnyi adag az arcra.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak