CeraVe

Ár:   1999 Ft, 2699 Ft és 3599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   88 ml, 236 ml és 473 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komyju, Módosítva: 2019. március 6.

Ár:   1999 Ft, 2699 Ft és 3599 Ft
Kiszerelés:   88 ml, 236 ml és 473 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Bőrgyógyászokkal együtt fejlesztett. Ceramidokat tartalmaz, amik hidratáljak a bőrt és segítenek helyreállítani illetve fenntartani a bőr természetes védekezőkepésséget. Szabadalmaztatott Multivescular Emulsion (MVE) technológia. Nem pattanásképző és nem irritáló.

Ár: 3200 , Eladó: mmoni1
Állapot: Csak kipróbált, Helyszín: Veresegyház, fizetés: személyesen, foxposttal vagy postán

2019. május 15.

Évi videója után vettem meg, és nagyon elégedett vagyok vele. Nem mindig ezt használom, váltogatom a Phi I'm so sensitive habzó lemosóval, de reggelenként általában ezt szeretem használni. Kiadós, kevés elég belőle egyszerre, nagyon praktikus a pumpás kiszerelés, nem irritál, nem szárít, szépen tisztít. Sminklemosásra nem használom, a sminket mindig külön leszedem arcmosás előtt, de pl. BB krémet, fényvédőt maradéktalanul lehoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

wishes

2019. május 13.

Most, hogy lassan az első tubus végére érek, azt hiszem megérdemli, hogy én is írjak róla végre :) Gyönyörű összetétele van (írtam is róla a blogban), szuper az ára és egyszerűen imádok arcot mosni, mióta megvan. Én úgy szoktam használni, hogy száraz(!) bőrre felviszek egy pumpálásnyi adagot, elmasszírozom majd leöblítem. Nagyon jó érzés attól a perctől kezdve ahogy a bőrre kerül, egészen a lemosás után is tapasztalható kis kellemes hidratált utóérzetéig. Túl extra sminket nem visz le, ezért reggelre használom, vagy pedig este, ha csak Snpascarával (vagy más meleg vízzel lemosható spirál) és egy kis színezett fényvédővel kell megküzdenie, ami megy is neki gond nélkül. Újra fogom venni, és nem kérdés, hogy a legnagyobb kiszerelést. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

amazing

2019. május 10.

Szerintem teljesen jogos a hype körülötte: tényleg hidratál, praktikus a pumpás kiszerelés, sminklemosásra nem, arclemosásra tökéletesen alkalmas, az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

jazsa

2019. május 3.

Tavaszi kupon-napokon vettem meg a nagy kiszerelèst a pozitív vélemények alapján. Egyáltalán nem bántam meg ezt a döntésem!:) Smink lemosásra nem ezt használom,csak utána! Szép tiszta lesz a bőröm és a hidratáltságot is érzem.:) Pattik nem keletkeznek tôle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

creammaniac

2019. május 1.

Mivel fogyóban volt az arclemosóm és megjelent nálunk is a CeraVe márka, egyértelmű volt, hogy kipróbálom. Kombinált, pattanásokra hajlamos a bőröm, ezért picit féltem, hogy sok lesz neki ez a lemosó, ne adj' Isten eltömíti a pórusaimat, de nem így lett.

Minimális sminket hordok napközben, először micellás vízzel mosom le, utána vagy simán kézzel vagy arctisztító készülékkel használom. Én úgy érzem, teljesen tiszta lesz utána a bőröm, vízzel könnyedén le tudom mosni, nem hagy utána semmilyen réteget, nem is szárít. Ezt követően folytatom a rutinomat tonikkal és krémmel.

Reggel-este használom, teljesen bevált, különösen tetszik a pumpás kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Reggel-este használom, teljesen bevált, különösen tetszik a pumpás kiszerelés.

mano

2019. április 30.

Nem ez lesz a kedvenc lemosóm, nem érzem tőle szuper tisztának a bőröm. Legalább nem is szárítja, de inkább amolyan semmilyen hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

zsucci93

2019. április 17.

Értem a hype-ot, de sajnos nem lettünk olyan jó barátok, mint gondoltam. Notino-ról rendeltem meg, és nagyon magas elvárásaim voltak. Sokaktól hallottam, hogy ezzel oldják le a sminket, és ez makulátlan tisztára mossa az arcot... én ha nem oldom le olajosan, akkor konkrétan alig szed le valamit a sminkből. Lehet, hogy nem is erre hivatott, de azok alapján, amit hallani róla valami hasonlót vártam volna tőle. Valóban gyengéd a bőrön, nem okoz húzódó érzést, így elhasználom, de legközelebb a habzó formátumot veszem meg, hátha azzal nagyobb lesz a siker. Reggel kifejezetten kellemes ezzel arcot mosni, és olajos lemosó után is elmegy, de ennél sokkal mélyebb tisztítást nem lehet tőle várni. Már 2 hónapja használom, mitesszereken és pattanásokon nem segített, semmilyen extra hatást nem látok tőle sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Blenheim

2019. április 16.

Nekem nagyon bevalt. Kremmania kedvencek videoban talaltam ra, es masnap meg is vettem. Nagyon regota kerestem mar lemosot a boromre, de (igen tudom h rendelni is lehet de nem szeretek) szinte mindenhol csak agyonparfumozott sles es sls tartalmu borzalmakat talaltam. Szaraz-normal borom van, es eddig semmilyen lemoso nem valt be ra (pl balea med sem, ami mindenmentes). Eleinte szokatlan volt hogy ilyen folyekony krem allaga van, nem tudtam valoban mennyire fog tisztitani. Az elso hasznalat utan mar nagyon meglepodtem, mert megtisztitotta az arcom anelkul h huzodna vagy barmilyen reteg lenne rajta! Van egy terulet az arcomon ami mitesszerekre hajlamos, ott alig van valami amiota hasznalom ezt a lemosot. A sminket tenyleg nem szedi le, de szerintem ez inkabb csak arclemoso, nem smink.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 16.

foxfox

2019. április 16.

Sajnos én nem vagyok elragadtatva tőle. Hiába mosom le alaposan, olyan érzetet hagy maga után, mintha eltömítené a pórusaim és emiatt nem szeretem használni, a sminket sem szedi le. Kipróbáltam tusfürdőként is, de ahhoz azért elég drága és nem tud annyit. Egyébként tényleg nem szárít, nagyon száraz bőrre elhiszem hogy jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 16.

Anheszenamon

2019. április 12.

Nagyon szerettem volna kipróbálni ezt a terméket, mert a La Roche Posay Toleriane krémes arclemosóját imádom, és volt egy olyan elképzelésem, hogy ez hasonló lehet. És mennyire igazam volt! Notinoról terveztem megrendelni, mikor teljesen véletlenül megláttam a mi kisvárosunk patikájában. Teljesen elképedtem, nem is számítottam rá, hogy behozzák. Rögtön a 473 ml-s kiszerelést szerettem volna megvenni, de csak a 236 ml-s volt. Na sebaj, lelkesen megvásároltam így is. Olajos lemosás után használom és azt kell mondjam nagyon szuper termék. Már pár használat után megszerettem és csak jókat mondhatok. Nincs illata, krémes, nem habzik. Könnyű leöblíteni az arcról, nem csíp, nem irritál, nem okozott semmilyen negatív reakciót. Kifejezetten szeretem a pumpás megoldást. Este tusolás közben használom az arcomra, egy pumpányi nekem elég az egész arcra. Nagyon kíméletes, utána sem feszül, húzódik a bőröm. Sok lemosóval az a bajom, hogy annyira szárítanak, hogy zuhanyzás után rohannom kell hidratálni mert úgy érzem szétfeszül a bőröm. Kombinált bőrtípusom van, de nem szeretném habzó lemosókkal csikorgóra szárítani. Itt nincs semmi ilyesmi. Nekem nagyon bevált, és biztosan állandó tagja lesz a rutinomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak