CeraVe

Ár:   1999 Ft, 2699 Ft és 3599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   88 ml, 236 ml és 473 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komyju, Módosítva: 2019. március 6.

Ár:   1999 Ft, 2699 Ft és 3599 Ft
Kiszerelés:   88 ml, 236 ml és 473 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Bőrgyógyászokkal együtt fejlesztett. Ceramidokat tartalmaz, amik hidratáljak a bőrt és segítenek helyreállítani illetve fenntartani a bőr természetes védekezőkepésséget. Szabadalmaztatott Multivescular Emulsion (MVE) technológia. Nem pattanásképző és nem irritáló.

Ár: 3200 , Eladó: mmoni1
Állapot: Csak kipróbált, Helyszín: Veresegyház, fizetés: személyesen, foxposttal vagy postán
Sevildzhan

2019. április 11.

Évek óta csak ezt tudom használni, semmi más nem vált be. Nem állítom, hogy csodaszer, de jó állapotban tartja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

TimeaZsofia

2019. április 11.

Kedves Trixi.
Igazságtalannak tartom az 1 csillagot, mert tulajdonképpen tusfürdőként pontoztad. Hisz' megvan a bevált arcmosó rutinod. Eleve nem is akartad arcra használni, mert amikor a rengeteg dicsérő véleményt olvastad, láttad, hogy 4.a tartósítószer. Még rossz megérzesed is volt, bár a Cerave nem olyan hirtelen (14 éve alapították)lett felkapott.
Ha valaki testre használja (esetleg nem kis, filigrán testre), úgy valóban nem spórolós, de a sok vélemény nem is a tusfürdőként való használatról ír.

Maga a lemosó szuper, én olajos lemosás után használom. Tényleg olyan az állaga, mint a hajbalzsamoknak 😊
Imádom. 5 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

Kedves Trixi.

Imádom. 5 csillag

Trixi

2019. április 8.

Én leszek az, akinek nem jön be. A rengeteg dicsérő vélemény hatására vettem meg, bár volt valami rossz megérzésem, mert általában a hirtelen felkapott, és a végre nálunk is kapható, mindenki által őrülten keresett cuccok nem szoktak beválni. Az előkelő helyen szereplő tartósítószer miatt egyértelmű volt, hogy arcra nem fogom használni. Annál is inkább, mert a sminket nem viszi le (én olajos lemosót használok), második lemosónak micellás vizet, harmadiknak pedig bevált PC lemosót, szóval esélye sem volt. Egyébként rá van írva, hogy a szemkörnyéket kerülni kell. Tusfürdőnek beválhatott volna, mert kevés az SLS-mentes, parfümmentes, bőrbarát tusfürdő, illetve az a néhány patikai készítmény nagyon drága. Sajnos kb. 3 diónyi adag az a mennyiség, amely szükséges az én kis (filigrán) testemhez, mivel egyáltalán nem habzik, és valahogy rátapad a bőrömre, nehezen eloszlatható, szóval innentől megdől a spórolós elmélet. A ceramidokról, hialuronsavról, E-vitaminról meg annyit, hogy azt a pár másodpercet, amig nem mosom le magamról, biztosan nem tudják eléggé kihasználni, hogy beszívódjanak. Hidratálni nem hidratál szerintem. Pozitív, hogy nem viszket tőle a bőröm, és nem pirosodik ki. Sajnos ő is már L'Oréal márka, ennek megfelelően az óriási kampány mögött picinyke érték van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 8.

ostra

2019. április 1.

Imádom ezt a lemosót, már egy ideje rendeltem iherb-ről, és szuper hogy már itthon is lehet kapni. Kombinált bőrűeknek is simán működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

rayeri

2019. március 30.

Ez egy nagyon jó lemosó! Számomra az állaga teljesen egyedülálló, a hajbalzsamokhoz tudnám hasonlítani. Nem habzik, ami számomra nem zavaró. Amit imádok benne, hogy tök jól le lehet mosni, nem hagy semmilyen sikamlós réteget mint sok más krémes lemosó. Nem sminkelek erősen, a Paula's Choice színezett fényvédőjét prímán lehozza, utána már csak tonikozok. Foreoval használom, együtt makulátlanul tiszta, húzódásmentes, pihepuha bőrt csinálnak. Biztos újraveszem mert ár-érték arányban messze a legjobb amit az elmúlt években használtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 30.

balazskrisztii

2019. március 28.

Praktikus pumpás kiszerelése van, egyáltalán nem habzik, ami engem zavar, hiányzik az élmény és tudom, hogy ez nem reális, de akkor érzem úgy, hogy tiszta az arcom, ha a lemosó felhabzott... Ez az én dilim, emiatt nem vonok le pontot. Kellemes, puha, feszülésmentes bőrt hagy maga után, a sminket nem távolítja el maradéktalanul, az ára kedvező

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

samunagyemese

2019. március 25.

Nem véletlenül ennyire közkedvelt ez a termék. Valóban szokatlan egy lemosótól, hogy ennyire ne szárítson, hogy ilyen krémesen puha, lágy bőrt eredményezzen a használata. Viszont én nem nagyon tudom mire használni. Én sminkelek napközben. A sminket este lemosom sminklemosóval. Utána olajos lemosót használok, vagy cleansing foam-ot, attól függ milyen a bőrérzetem. Aztán a tonik (rétegezve), szérum, esszencia....stb. Néha reggel szoktam használni, mikor azt érzem, hogy az előző esti tartalmas krém még nagyon érződik. De ez ritkán fordul elő. Szóval az én bőrápolási rutinomból nem hiányzik. Amúgy jó termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

xxs

2019. március 19.

Nagyon szerethető, illatmentes, nem irritál, nem szárít, kellemes használni testre és arcra is. Ha habzó lemosót szeretnél, ne ezt válaszd, de attól függetlenül, hogy nem habzik fel, egyáltalán nem zsíros, nem kenőcsös. A kis kiszerelés ára nekem érthetetlen, közepes mérettel próbáltam ki, és szívesen fogok még nagyobbat venni, ha elfogy. Bár nem mostanában, mert szerencsére elég lassan fogy, sűrű, nem kell sok belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

i.napcsi

2019. március 13.

Tényleg nagyon jó,most vettem a Westend patikában egy közepes kiszerelést,egyébként mindenből 3 méretben van!kellemes inkább géleskrémes állagú,finom krém amit kellemes elmaszírozni,nem csíp-nem szúr!Csak ajánlani tudom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 13.

murczinodett

2019. március 8.

Annyira jó ez a lemosó, hogy alig várom, hogy "koszos" legyen az arcom és lemoshassam vele:D tényleg...jó érzés a bőrön, nem szárít és tiszta érzetet ad használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak