CeraVe

Ár:   1999 Ft, 2699 Ft és 3599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   88 ml, 236 ml és 473 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komyju, Módosítva: 2019. március 6.

Ár:   1999 Ft, 2699 Ft és 3599 Ft
Kiszerelés:   88 ml, 236 ml és 473 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Bőrgyógyászokkal együtt fejlesztett. Ceramidokat tartalmaz, amik hidratáljak a bőrt és segítenek helyreállítani illetve fenntartani a bőr természetes védekezőkepésséget. Szabadalmaztatott Multivescular Emulsion (MVE) technológia. Nem pattanásképző és nem irritáló.

Ár: 3200 , Eladó: mmoni1
Állapot: Csak kipróbált, Helyszín: Veresegyház, fizetés: személyesen, foxposttal vagy postán
laurahorvath95

2019. március 8.

Hát igen, ez már valami. Annyit változott a bőröm, mióta használom, hogy csak ámulok. Puha, egészséges bőrképet ad lemosás után, semmiféle szárazságoz nem okoz, nem húzódik a bőr, tökéletes. Én második lemosóként használom, előtte a sminket, alapozót, fényvédőt micellás vízzel törlöm le. Nagyon szeretem, sokat segít a hidratáltság fenntartásában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

Brigittamariar4

2019. február 15.

Még csak 2 napja használom, de olyan jó érzés vele arcot mosni. Krémes az állaga, de könnyen lemosható vízzel. Utána tiszta, puha az arcom és ami a legfontosabb hogy egyáltalán nem húzódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

agoca

2019. február 13.

Ez is egy szuper Cerave ternék. Rutinom állandó része. Nagyon jól esik az arcmosás ezzel a krémes lemosóval, nekem a sminket is lehozza (nem vízállót). Csöppet sem húzódik utána a bőröm. Micellaval még áttörölgetem,de gyakorlatilag tiszta marad a vattakorong.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 13.

fleur83

2019. február 7.

Még mindíg imádom! Évek óta nem használtam más arclemosót, és nem is tervezem lecserélni.

Kicsit rákattantam a Cerave termékekre aminek a bőröm kifejezetten örül. 😊 Szeretem, hogy minimál de jól működő termékeik vannak és ár-érték arányban számomra verhetetlenek.
Ez a lemosó is szuper. Krémes, jól tisztít, nem szárít, kényelmes a pumpás megoldás és egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

petoandika

2019. január 28.

Megtaláltam a tökéletes kíméletes lemosót! Ritka ha ilyet mondok valamire, de nem akarok másikat kipróbálni, mert ár-érték arányban is a legjobb, meg amúgy is. 3 hónapja használom, nem habzik, krémes állagú, megfelelően kíméletes a bőrhöz, használata után nincs húzódó érzés.
236 ml-eset vettem és még mindig van benne 3 hónap után úgy, hogy párom is használja esténként, én pedig reggel-este.
Első Cerave termékem, de lehet, hogy nem az utolsó. (Olvastam valahol, hogy itthon is kapható lesz gyógyszertárakban. Az mondjuk elég király lenne! :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Avenly

2019. január 25.

Ez a kedvenc reggeli arctisztítóm, este pedig a double cleansing 2. lépése. Imádom, ez az a kozmetikum, amit egyszerűen jól esik használni. Viszont a sminket nem távolítja el rendesen, ahhoz kell egy másik lemosó is este.
Úgy gondolom, hogy amíg csak gyártják, én hűségesen csak ezt a lemosót fogom használni, nem hinném, hogy találok jobbat ár/érték arányban.
Ez az első CeraVe termékem, de kíváncsi vagyok a márka hidratálóira is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 25.

Ez az első CeraVe termékem, de kíváncsi vagyok a márka hidratálóira is.

rocketdog

2019. január 2.

Mit mondhatnék? Fantasztikus ez a lemosó. Hónapok óta használom minden reggel, még rengeteg van a tubusban. Szeretem az illatát, bár nincs benne illatanyag. Valóban hidratálja is tisztítás közben az arcot, nincs utána az a feszülő, húzódó érzés. Könnyen le lehet mosni. Engem megvett, maradok ennél :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

csaxi13

2018. november 10.

Én olajos lemosó után, második lemosónak használom. Nagyon kíméletes, egyáltalán nem irritál, pedig ilyenkor télen rendszerint jön ki ekcémám, de ezt egyenlőre sikerült megelőzni. Tetszik, hogy pumpás és nagy kiszerelés, így az ára sem vészes. Ha elfogy, és elhasználtam a meglévő Balea lemosóimat, újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

mar

2018. november 6.

Önmagában, habzó lemosó nélkül használom már kb. 3 hónapja. Fényvédőn kívül még korrektor és púder szokott lenni az arcomon, ezzel tökéletesen megbirkózik. Nem okozott pattanásokat, nem húzódik utána a bőröm, és nem érzem azt, hogy egy réteg maradna utána, vízzel teljesen leöblíthető. Lassan fogy, a nagy kiszerelés még sokáig ki fog tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

lollypoppy

2018. október 22.

Krémes állagú, nem habzó lemosó, ami nem irritálja a bőrömet. Még csak pár hete használom, de nagyon megkedveltem, és ami a legjobb, hogy már itthon is kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak