Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2012. július 17.

Lelőhely:   parfümériák, online

Allure Homme pikáns, szenvedélyes harmónia, csodálatos energiával feltöltve. A férfiasság eszenciája. ÉRZÉKIESSÉG a vágyat, a szenvedélyt a határozottságot fejezi ki. ÜDESÉG a szabadság, az életkedv. Allure Homme könnyű hosszantartó illat, mely egyben dinamikus és játékos is. Nagyon figyelmes válogatás alapján készült parfüm, melyben a tipikus férfi jegyek jelennek meg.

Ár: 19000 Ft , Eladó: Sheriff
Állapot: Használt, 95/100ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Fizetés átvételkor vagy előre utalással. Küldeni Foxposttal vagy Magyar Postával tudom.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Rhodesian Ridgeback

2014. december 12.

Ez az egyik kedvenc illatom. Kellemes, nem tucat vagy kommersz, tömegillat, amit akármelyik légtérben megérzel, ugyanakkor tartós, fiatalos és lendületes. Elég, ha egy drogériában egyszer megszagolja az ember ezt az illatot, utána akármelyik másik parfümöt szagolgatja, nem üti meg ennek a mércéjét. Legalábbis én így vagyok vele. Sokáig nem is akartam váltani másra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 12.

julienn_c

2014. november 27.

Imádom! Számomra ez a parfüm jelenti a FÉRFI-t! Elegáns, kifinomult, sikeres férfi illata, de nem nagyképű, nem tolakodó..
Meleg, télies illat, ami az én orromnak sokkal finomabb, mint a citrusos sportos változatok.
Szexi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

Szexi!

loire

2013. február 6.

Egyetértek Lacival, ez az illat tényleg csak öltönyhöz, vagy legalább is elegáns viselethez társítható. Én csak alkalmakra fújom magamra, persze az ára is igen borsos, úgyhogy ez nem is csoda. Ezzel szerintem a 30 feletti férfiakat célozták meg, míg a Blanche Editionnal nyitottak a fiatalabbak felé. Rajtam kitart 6-8 órát és ami fontos, hogy cseppet sem hivalkodó, hatósugara az ember intim szférájában van. Nálam all time favorite.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 6.

médea

2012. július 24.

A férfi illatok közül ez az egyik ami a legjobban tetszik. Visszafogott, finom modorú férfi jut eszembe róla. Nem olyan mint a legtöbb illat ami vagy nagyon erőszakos vagy nagyon friss amelyekkel nagyon leegyszerüsítik a férfiakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 24.

Laci

2012. július 14.

Az öltöny tökéletes kiegészítője. Rendkívül elegáns, lehengerlő illat, mely nem áll jól mindenkinek. Nem ez a jó választás, ha barátokkal elmegyünk sétálni az erdőbe, vagy vásárolni a feleséggel és a gyerekekkel hétvégén. Ezt az illatot tartogatni kell a különleges alkalmakra, randira, elegáns vacsorákra, estélyekre, jeles eseményekre, szép koncertekre. Ha egy elegáns férfin egy hölgy megérzi ezt az illatot, akkor már jó ponttal indul. Én még várok vele, majd ha megtaláltam álmaim állását, akkor be fogom vetni ezt a csodafegyvert. Az Allure sorozat minden darabját jó szívvel ajánlom férfitársaimnak. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 14.