Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: széva, Módosítva: 2012. május 14.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az Allure egy újjáértelmezése, ami egyszerre testet és lelket is csábít. Édes, virágos keleties illat.Keleties: érzéki vanília, pacsuli és ámbra kombinációja. Friss: mint a citrusfélék. Virágos: jázmin, írisz jegyek. Gyümölcsös: kandírozott gyümölcsök. Fás: vetriverfű. Fűszeres: tömjén, rózsabors

Chanel Allure Sensuelle parfum
Ár: 17500 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Használt, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó, foxpost
Chanel Allure Sensuelle extrait!
Ár: 25000 , Eladó: Fapapucs
Állapot: Használt, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom! Csak postán maradóként!
pomme

2018. április 13.

Frissen fújva húsvéti pacsuli, aztán nyanyaszag, majd ázott kutya. Bocsánat, de nekem ettől felfordul a gyomrom :( Ilyen még egy parfümmel sem fordult elő, a Womanityvel sincs semmi bajom, de ettől majdnem visszajött a vacsora. Pedig félreraktam, hogy pihenjen kicsit (magamra nyilván nem fújok ilyesmit vakon), 3-4 órát "száradt", de csak rosszabb lett a helyzet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

juditkaa70

2018. január 11.

Az Allure Sensual megőrizte az egyedülálló és játékos ízlelődését a káprázatos citrusfélékkel, gyümölcsös és a virágos jegyeivel. Az illat titokzatosságra utal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 11.

Cintia04

2017. november 26.

Ismét egy Chanel nekem! Egyértelműen az edp testvére érezni benne a nagy tesó krémes jellegét de ő is egy különálló személyiség mert ő füstös, nehéz bombázó, sokkal mélyebb jellegében. Füstös de nem elnyomóan hanem csak éppen annyira, hogy ezáltal teljesen elszakadjon az edp krémességétől és így beszélhetünk már 2 különálló mégis összetartozó illatról! Nekem amíg az Allure edp nagyon virágos, nagyon szantálos, nagyon krémes a bőrömön és maga a megtestesült letisztult elegancia addig a Sensuelle amellett, hogy nagyon elegáns, dögös és szenvedélyes is! Virágos, füstös, krémes picit citrusos. Ebben az időben tökéletes bár én nyáron is használtam akkor is imádtam de szigorúan fül mögé fújtam egyet-egyet. Bőven elég volt és nem volt sem fullasztó sem kellemetlen de tény, hogy ebben a csípős és nyirkos időben az igazi! Számomra nagyon különleges én imádom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Erynnis

2017. szeptember 24.

Úgy vagyok ezzel is mint az Allure-rel. Imádom, mert annyira utánozhatatlan, egyedi illat! Nagyon tartós, érzéki, nagyvilági. Farmeres, pólós összeállításhoz semmiképp sem való. Alkalmi viselet. Rendkívül tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Luna1024

2017. szeptember 2.

Kb. 3-4 millis fújós mintácskám van belőle, amit tavaly szeptemberben vettem, és csupán kétszer használtam. Szerintem ez mindent elmond... Sajnos nagyon nem jövök ki a Chanel illatokkal, egyszerűen már tényleg csak azért próbálgatom őket, hogy találjak egy számomra kicsit is elfogadhatót, de ez se lopta be magát a szívembe. :( Javára szól, hogy nem annyira merev (*karótnyelt) és rideg, mint amilyennek én például a Chance-sorozatot érzem (bocsi), hanem édes, melengető, lágyabb és kedvesebb, de valahogy számomra furcsa illat, van benne valami, ami rettentően zavar... :( Mély, bársonyosan édes, talán picit marcipánra hajazó illata van, és bár általában tartózkodni szoktam a korosztályos besorolástól (meg úgy általában bárminemű kategorizációtól), szeretnék őszinte lenni: én ezt az illatot kizárólag 40 feletti, érett, mindig elegáns, igazi "nagyvilági" nőkön tudom elképzelni. Igen, tisztában vagyok vele, hogy nemcsak ilyen típusú nők hordják, de még egyszer: én az asszociációimról írtam. 40 év alattiakon el nem tudom képzelni, fogalmam sincs, miért. Nagyon érett, melengető őszi-téli illat, számomra azonban túlzottan elegáns, felnőttes és komolykodó, egyáltalán nem illik hozzám. Tipikusan az "illat visel engem" kategória. :( A leszáradása sokkal finomabb, az szinte tetszik is, de hosszú órák eredménye, mire eljutok oda, az előtte lévő fejillat és középfázis meg nagyon nem a szívem csücskei...
Amúgy nem tudom, csak én érzem-e, de nekem mind illatában, mind stílusában nagy hasonlóságot mutat a Guerlain L'Instant de Guerlain EDP-vel. Aki az egyiket szereti, valószínűleg a másikat is fogja... Én biztosan alátámasztom ezt az összefüggést: a L'Instant EDP-vel se vagyunk barátok, és sajnos ezzel se. :(
Három pontját azért kapja, mert nagyon kifinomult, igényesen kidolgozott darab (tipikus Chanel), nem émelyítően édes, és nem is egy összecsapott valami (ezt nem tudom és nem is szeretném tagadni), illetve van olyan típus, akin simán el tudom képzelni, mégha az nem is én vagyok... Ja, és még valami: nagy hatósugarú, brutálisan tartós illat, konkrétan "levakarhatatlan" kategória (már-már Angel-szinten ragaszkodó!). A szappanos dörzsi és egy jó hosszú zuhany meg se kottyan neki, szinte teljes pompájában virít másnap reggelig a csuklómon, aminek bár kicsit sem örültem, mindenképp elismerésre ad okot.
Nekem nem ér meg ennyi pénzt, hiszen nem igazán tetszik az illat, de akihez illik, az igazi nagybetűs Parfümöt kap a pénzéért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

googles

2017. augusztus 30.

Az eredeti Allure-t imádom, de nekem a flankerek nem tűnnek jól eltaláltnak. Egyiket sem szerettem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Chrissy

2017. július 19.

Nagyon szeretem a Chanel illatokat, ha csak egy divatházat választhatnék, akkor a Chanel lenne az. Vakon bízom bennük, ezért mikor egy Dior illatomért ezt ajánlották cserébe azonnal belementem, ismeretlenül. Elolvastam a véleményeket, megnéztem az illatjegyeit, nagyon izgultam, hogy milyen lesz...de valahogy éreztem, hogy jóban leszünk, és így lett. Első fújásra szerelem.
Érzem benne az anyaillat meleg, ölelős-bújós vaníliásságát, érzéki virágosságát és leheletnyi citrusos üdeségét, ugyanakkor ehhez a Sensuelle-ben csatlakozik egy kis fűszeresség, egy kis szenvedély, egy kis patinásság...
A pacsulival és a rózsával bele kerül az idősebb, de örök eleganciát képviselő Chanel dámák illata, a vetiver és az írisz ad neki egy domináns, kissé maszkulin határozottságot, a szantálfa titokzatossá teszi, a jázmin pedig szenvedélyessé.
Kevésbé fehér virágos, mint az Allure, és sokkal pacsulisabb és rózsásabb, sokkal fűszeresebb, De ezekkel együtt is rettenetesen elegáns, patinás, nagyon luxus illat.
A magam 35 évével még nem teljesen tudom eldönteni, hogy fiatalnak vagy középkorúnak számítok-e, ezzel az illattal viszont kortalan hölgynek érzem magam. Kortalannak és elegánsnak. Ezzel együtt mégis az a véleményem, hogy ez az illat nem a 20 éveseknek való, ehhez kell egy kis komolyság, egy rakás élettapasztalat és az illatok magas fokú szeretete. Ez az az illat, amit ha viselek tudom, hogy különleges vagyok és ízig-vérig nő. Nem tucatillat, nem akar megfelelni semmilyen trendnek, csakis a Chanel háztól elvárt magas színvonalnak akar eleget tenni és eleget is tesz neki, maximálisan.
Nem is annyira lepett meg, hogy az orr az illat mögött Jacques Polge...Nem vagyok nagyon nagyon nagy parfüm szakértő, de az ő neve előttem szent. Nagyon sok kedvenc Chanel illatom köszönhetem neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

alexkanagy

2017. február 27.

Ajándékba kaptam, szerettem volna szeretni, de csak ha rá gondolok is ráz a hideg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

SSSAAA

2017. február 11.

Igen rövid ideig birtokoltam, mivel az első felfújás után érkezett meg a férjem és azt mondta: "Milyen hígítószag van itt..."
Nos, ezek után meg is váltam a parfümtől szinte azonnal. Nekem olyan idegen volt, nem kellemetlen, de nem is jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 11.

kova

2017. január 11.

Nagyon nagyon finom illat, használtam is, de valahogy ez (még) nem én vagyok, ez túl elegáns és komoly hozzám, viszont biztosan eljön az idő, amikor használni fogom, mert nagyon tetszik. Nem mellesleg igazi Chanel minőség, nagyon tartós, de nem erőszakos. Tényleg sajnálom, hogy még nem értem be a szintjére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 14700, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol