Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: széva, Módosítva: 2012. május 14.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az Allure egy újjáértelmezése, ami egyszerre testet és lelket is csábít. Édes, virágos keleties illat.Keleties: érzéki vanília, pacsuli és ámbra kombinációja. Friss: mint a citrusfélék. Virágos: jázmin, írisz jegyek. Gyümölcsös: kandírozott gyümölcsök. Fás: vetriverfű. Fűszeres: tömjén, rózsabors

Chanel Allure Sensuelle 35 ml
Ár: 20000 , Eladó: bobca1
Állapot: Kb. 3 ml hiányzik belőle, Helyszín: Csurgó, fizetés: Posta, foxpost előre utalás esetén megoldható
5/10 ml - Chanel Allure Sensuelle EDP
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: Frissen fújva a saját parfümömből, Helyszín: --, fizetés: Utalást követően Foxpost

erda74

2019. február 20.

2018. augusztus 9.
Mintát vettem, és mélységesen csalódott vagyok. A vélemények alapján sokat vártam ettől a parfümtől, de itt valami félreértés történt, még keresem, hogy hol és mi... de ennek az illatnak, ami rajtam van, az én bőrömön hatósugara, tartóssága 0. Ezek után, hogy kellemeske nem sokat javít rajta.

Update: 2019. február 20.
Már nem is nevezném döbbenetnek, hogy lehet pillanatok alatt kiszeretni egy parfümből, és hogy lehet egy első szaglásra erős felindulásból elutasított parfümöt mégis megszeretni. Ez van, ilyen ez a parfümszenvedély, ettől is, az, ami. Lehet, hogy megtaláltam, amit kerestem. Ez vagyok én.
Első alkalommal talán gyengének, vérszegénynek tűnhet, de kimondottan tartós, szívós, a párom visszacsatolása alapján a hatósugara sem kevés. Fantasztikus illatorgia, minden benne van, amit szeretek. Ami benne van, mindent szeretek. Mire kellett, megérett, igazi (Nagy)Ő lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 20.

2018. augusztus 9.

Update: 2019. február 20.

Lia09

2018. november 18.

Tavaly kaptam szülinapomra ezt a parfümöt, és egyszerűen imádom, nagyon tartós, kellemes fűszeres, meleg, inkább téli illata van. Nagyon sokan megdícsérték már rajtam, jelenleg a második üveget fogyasztom belőle és biztosan újra fogom venni. ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Nenuka

2018. november 10.

Őt akkor használnám, ha már 50 körül lennék, és pasira vadásznék. Intelligens, 50es művelt, erotikus nő.... hotelben egy Gin alapú koktél mellett beszélget egy öltönyös fiatal pasival. Pl.színházi élményekről, enyhe távolságtartással,mégis diszkréten flörtölve. Nem is feketében, nem is vörösben...valami sötét, virágos ruhában. Ősszel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

karaibrahimgil

2018. október 22.

Első kifújásra Allure (sokáig használtam, de aztán túl soknak éreztem), majd annál puhább, nőiesebb, elegánsabb és kevésbé tipikus Chanellé vált a bőrömön.
Szerintem egyszerre elegáns és szexi.
Egyelőre sokkal jobban bejön az anyaillatnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 22.

Szerintem egyszerre elegáns és szexi.
Egyelőre sokkal jobban bejön az anyaillatnál.

csakmoni

Korcsoport: >54
2018. május 5.

2018: Két éve nem sikerült összeszokni, hamar továbbadtam. Most újra van egy szép kicsi üvegem, és ez boldoggá tesz. A fejillatot most sem szeretem, de a leszáradása kárpótol. Puha, összetett, tartós, és még a férjemnek is tetszik (érdekes, a Chanel illatokat mindig megdicséri).

2016: Puha, erőteljes, nem túl édes illatot kerestem, aminek kicsit nagyobb a hatósugara. Ez tökéletes....Vagyis nem teljesen, mert a fejillatában nagyon hasonlónak érzem a Chance-hoz, és van valami, ami egyikben sem tetszik, talán a bors?
A nyakamra fújtam, és kb egy óra után már puha, fás, fűszeres-édes illatot érzek. Nem dögös (talán, mert én se), inkább kényelmes, otthonos. Még nem szoktunk össze, de ígéretes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 5.

pomme

2018. április 13.

Frissen fújva húsvéti pacsuli, aztán nyanyaszag, majd ázott kutya. Bocsánat, de nekem ettől felfordul a gyomrom :( Ilyen még egy parfümmel sem fordult elő, a Womanityvel sincs semmi bajom, de ettől majdnem visszajött a vacsora. Pedig félreraktam, hogy pihenjen kicsit (magamra nyilván nem fújok ilyesmit vakon), 3-4 órát "száradt", de csak rosszabb lett a helyzet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

juditkaa70

2018. január 11.

Az Allure Sensual megőrizte az egyedülálló és játékos ízlelődését a káprázatos citrusfélékkel, gyümölcsös és a virágos jegyeivel. Az illat titokzatosságra utal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 11.

Cintia04

2017. november 26.

Ismét egy Chanel nekem! Egyértelműen az edp testvére érezni benne a nagy tesó krémes jellegét de ő is egy különálló személyiség mert ő füstös, nehéz bombázó, sokkal mélyebb jellegében. Füstös de nem elnyomóan hanem csak éppen annyira, hogy ezáltal teljesen elszakadjon az edp krémességétől és így beszélhetünk már 2 különálló mégis összetartozó illatról! Nekem amíg az Allure edp nagyon virágos, nagyon szantálos, nagyon krémes a bőrömön és maga a megtestesült letisztult elegancia addig a Sensuelle amellett, hogy nagyon elegáns, dögös és szenvedélyes is! Virágos, füstös, krémes picit citrusos. Ebben az időben tökéletes bár én nyáron is használtam akkor is imádtam de szigorúan fül mögé fújtam egyet-egyet. Bőven elég volt és nem volt sem fullasztó sem kellemetlen de tény, hogy ebben a csípős és nyirkos időben az igazi! Számomra nagyon különleges én imádom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Erynnis

2017. szeptember 24.

Úgy vagyok ezzel is mint az Allure-rel. Imádom, mert annyira utánozhatatlan, egyedi illat! Nagyon tartós, érzéki, nagyvilági. Farmeres, pólós összeállításhoz semmiképp sem való. Alkalmi viselet. Rendkívül tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Luna1024

2017. szeptember 2.

Kb. 3-4 millis fújós mintácskám van belőle, amit tavaly szeptemberben vettem, és csupán kétszer használtam. Szerintem ez mindent elmond... Sajnos nagyon nem jövök ki a Chanel illatokkal, egyszerűen már tényleg csak azért próbálgatom őket, hogy találjak egy számomra kicsit is elfogadhatót, de ez se lopta be magát a szívembe. :( Javára szól, hogy nem annyira merev (*karótnyelt) és rideg, mint amilyennek én például a Chance-sorozatot érzem (bocsi), hanem édes, melengető, lágyabb és kedvesebb, de valahogy számomra furcsa illat, van benne valami, ami rettentően zavar... :( Mély, bársonyosan édes, talán picit marcipánra hajazó illata van, és bár általában tartózkodni szoktam a korosztályos besorolástól (meg úgy általában bárminemű kategorizációtól), szeretnék őszinte lenni: én ezt az illatot kizárólag 40 feletti, érett, mindig elegáns, igazi "nagyvilági" nőkön tudom elképzelni. Igen, tisztában vagyok vele, hogy nemcsak ilyen típusú nők hordják, de még egyszer: én az asszociációimról írtam. 40 év alattiakon el nem tudom képzelni, fogalmam sincs, miért. Nagyon érett, melengető őszi-téli illat, számomra azonban túlzottan elegáns, felnőttes és komolykodó, egyáltalán nem illik hozzám. Tipikusan az "illat visel engem" kategória. :( A leszáradása sokkal finomabb, az szinte tetszik is, de hosszú órák eredménye, mire eljutok oda, az előtte lévő fejillat és középfázis meg nagyon nem a szívem csücskei...
Amúgy nem tudom, csak én érzem-e, de nekem mind illatában, mind stílusában nagy hasonlóságot mutat a Guerlain L'Instant de Guerlain EDP-vel. Aki az egyiket szereti, valószínűleg a másikat is fogja... Én biztosan alátámasztom ezt az összefüggést: a L'Instant EDP-vel se vagyunk barátok, és sajnos ezzel se. :(
Három pontját azért kapja, mert nagyon kifinomult, igényesen kidolgozott darab (tipikus Chanel), nem émelyítően édes, és nem is egy összecsapott valami (ezt nem tudom és nem is szeretném tagadni), illetve van olyan típus, akin simán el tudom képzelni, mégha az nem is én vagyok... Ja, és még valami: nagy hatósugarú, brutálisan tartós illat, konkrétan "levakarhatatlan" kategória (már-már Angel-szinten ragaszkodó!). A szappanos dörzsi és egy jó hosszú zuhany meg se kottyan neki, szinte teljes pompájában virít másnap reggelig a csuklómon, aminek bár kicsit sem örültem, mindenképp elismerésre ad okot.
Nekem nem ér meg ennyi pénzt, hiszen nem igazán tetszik az illat, de akihez illik, az igazi nagybetűs Parfümöt kap a pénzéért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 14700, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)