Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: széva, Módosítva: 2012. május 14.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az Allure egy újjáértelmezése, ami egyszerre testet és lelket is csábít. Édes, virágos keleties illat.Keleties: érzéki vanília, pacsuli és ámbra kombinációja. Friss: mint a citrusfélék. Virágos: jázmin, írisz jegyek. Gyümölcsös: kandírozott gyümölcsök. Fás: vetriverfű. Fűszeres: tömjén, rózsabors

Chanel Allure Sensuelle 35 ml
Ár: 20000 , Eladó: bobca1
Állapot: Kb. 3 ml hiányzik belőle, Helyszín: Csurgó, fizetés: Posta, foxpost előre utalás esetén megoldható
5/10 ml - Chanel Allure Sensuelle EDP
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: Frissen fújt, Helyszín: --, fizetés: Utalást követően Foxpost

googles

2017. augusztus 30.

Az eredeti Allure-t imádom, de nekem a flankerek nem tűnnek jól eltaláltnak. Egyiket sem szerettem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Chrissy

2017. július 19.

Nagyon szeretem a Chanel illatokat, ha csak egy divatházat választhatnék, akkor a Chanel lenne az. Vakon bízom bennük, ezért mikor egy Dior illatomért ezt ajánlották cserébe azonnal belementem, ismeretlenül. Elolvastam a véleményeket, megnéztem az illatjegyeit, nagyon izgultam, hogy milyen lesz...de valahogy éreztem, hogy jóban leszünk, és így lett. Első fújásra szerelem.
Érzem benne az anyaillat meleg, ölelős-bújós vaníliásságát, érzéki virágosságát és leheletnyi citrusos üdeségét, ugyanakkor ehhez a Sensuelle-ben csatlakozik egy kis fűszeresség, egy kis szenvedély, egy kis patinásság...
A pacsulival és a rózsával bele kerül az idősebb, de örök eleganciát képviselő Chanel dámák illata, a vetiver és az írisz ad neki egy domináns, kissé maszkulin határozottságot, a szantálfa titokzatossá teszi, a jázmin pedig szenvedélyessé.
Kevésbé fehér virágos, mint az Allure, és sokkal pacsulisabb és rózsásabb, sokkal fűszeresebb, De ezekkel együtt is rettenetesen elegáns, patinás, nagyon luxus illat.
A magam 35 évével még nem teljesen tudom eldönteni, hogy fiatalnak vagy középkorúnak számítok-e, ezzel az illattal viszont kortalan hölgynek érzem magam. Kortalannak és elegánsnak. Ezzel együtt mégis az a véleményem, hogy ez az illat nem a 20 éveseknek való, ehhez kell egy kis komolyság, egy rakás élettapasztalat és az illatok magas fokú szeretete. Ez az az illat, amit ha viselek tudom, hogy különleges vagyok és ízig-vérig nő. Nem tucatillat, nem akar megfelelni semmilyen trendnek, csakis a Chanel háztól elvárt magas színvonalnak akar eleget tenni és eleget is tesz neki, maximálisan.
Nem is annyira lepett meg, hogy az orr az illat mögött Jacques Polge...Nem vagyok nagyon nagyon nagy parfüm szakértő, de az ő neve előttem szent. Nagyon sok kedvenc Chanel illatom köszönhetem neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

alexkanagy

2017. február 27.

Ajándékba kaptam, szerettem volna szeretni, de csak ha rá gondolok is ráz a hideg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

SSSAAA

2017. február 11.

Igen rövid ideig birtokoltam, mivel az első felfújás után érkezett meg a férjem és azt mondta: "Milyen hígítószag van itt..."
Nos, ezek után meg is váltam a parfümtől szinte azonnal. Nekem olyan idegen volt, nem kellemetlen, de nem is jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 11.

kova

2017. január 11.

Nagyon nagyon finom illat, használtam is, de valahogy ez (még) nem én vagyok, ez túl elegáns és komoly hozzám, viszont biztosan eljön az idő, amikor használni fogom, mert nagyon tetszik. Nem mellesleg igazi Chanel minőség, nagyon tartós, de nem erőszakos. Tényleg sajnálom, hogy még nem értem be a szintjére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

orsoy

2017. január 1.

Kedvenc téli illatom, már a második üveget használom! Nagyon érzéki illat, amikor ezt viselem a párom mindig megjegyzi, hogy finom illatom van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 1.

MrsWolf

2016. november 28.

Nem! Sajnos nem, nagyon friss....nem édes, nem elég karakteres. Túl citrusos, és a rossz értelemben. Mert vannak citrusos illatok, amik jók, de ez valahogy nem jött össze sajnos :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

erzsebet0304

2016. november 9.

Vele még alakulóban van a kapcsolatunk,csak ismerkedünk.Az én bőrömön a citrusos,fűszeres jegyek dominálnak.
Az első fél órában szúrós,ez picit nem tetszik,de a körülöttem levő illataura gyönyörű.És a leszáradása valami elképesztően
kellemes és egyedi illat.Sajnos egy férfitől mikor frissen fújtam magamra azt a megjegyzést kaptam,hogy öregasszonyos...
szerintem egyáltalán nem.Betudom a "bókot"a tudatlanságának és nem hozzáértésének.
Lehet a hidegebb időben jön majd elő az igazi arca...úgy gondolom szerelem lesz ebből.
Később:
Nem is kell hozzá hideg,elég volt csak a nyár vége ahhoz ,hogy ez a gyönyörűség kibontakozzon.Szülésznői konferencián egy idegen hölgy megkérdezte milyen parfümöt használok ,mert ez valami elképesztően jóóóóóóó illat...Rajtam most a fűszeres jegyek dominálnak.érzem a keleties jegyeket is,viszont a gyümölcsöket nem.De nem is hiányoznak a gyümölcsök,mert anélkül is szenzációs.Belőle mindig lesz a polcomon!Ezer csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 9.

Később:

annama

2016. október 31.

Az én érzékeimnek ez férfi illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 31.

Az én érzékeimnek ez férfi illat.

Marcsi66

2016. szeptember 22.

Soha nem felejtem el amikor először éreztem meg ezt az illatot,,,akkor is beleszédültem,és ez a mai napig működik,emlékezetes a Sensuelle számomra a megszerzése különösen,1 évig gyűjtögettem a rávalót ( ez régen volt ).Imádni való,szenvedélyből,szépségből fakadó érzelmes vallomás,,,,,kell hozzá valaki,akiért ezt fújni érdemes!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 14700, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)