Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: széva, Módosítva: 2012. május 14.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az Allure egy újjáértelmezése, ami egyszerre testet és lelket is csábít. Édes, virágos keleties illat.Keleties: érzéki vanília, pacsuli és ámbra kombinációja. Friss: mint a citrusfélék. Virágos: jázmin, írisz jegyek. Gyümölcsös: kandírozott gyümölcsök. Fás: vetriverfű. Fűszeres: tömjén, rózsabors

Chanel Allure Sensuelle parfum
Ár: 17500 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Használt, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó, foxpost
Chanel Allure Sensuelle extrait!
Ár: 25000 , Eladó: Fapapucs
Állapot: Használt, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom! Csak postán maradóként!
orsoy

2017. január 1.

Kedvenc téli illatom, már a második üveget használom! Nagyon érzéki illat, amikor ezt viselem a párom mindig megjegyzi, hogy finom illatom van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 1.

MrsWolf

2016. november 28.

Nem! Sajnos nem, nagyon friss....nem édes, nem elég karakteres. Túl citrusos, és a rossz értelemben. Mert vannak citrusos illatok, amik jók, de ez valahogy nem jött össze sajnos :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

erzsebet0304

2016. november 9.

Vele még alakulóban van a kapcsolatunk,csak ismerkedünk.Az én bőrömön a citrusos,fűszeres jegyek dominálnak.
Az első fél órában szúrós,ez picit nem tetszik,de a körülöttem levő illataura gyönyörű.És a leszáradása valami elképesztően
kellemes és egyedi illat.Sajnos egy férfitől mikor frissen fújtam magamra azt a megjegyzést kaptam,hogy öregasszonyos...
szerintem egyáltalán nem.Betudom a "bókot"a tudatlanságának és nem hozzáértésének.
Lehet a hidegebb időben jön majd elő az igazi arca...úgy gondolom szerelem lesz ebből.
Később:
Nem is kell hozzá hideg,elég volt csak a nyár vége ahhoz ,hogy ez a gyönyörűség kibontakozzon.Szülésznői konferencián egy idegen hölgy megkérdezte milyen parfümöt használok ,mert ez valami elképesztően jóóóóóóó illat...Rajtam most a fűszeres jegyek dominálnak.érzem a keleties jegyeket is,viszont a gyümölcsöket nem.De nem is hiányoznak a gyümölcsök,mert anélkül is szenzációs.Belőle mindig lesz a polcomon!Ezer csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 9.

Később:

annama

2016. október 31.

Az én érzékeimnek ez férfi illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 31.

Az én érzékeimnek ez férfi illat.

Marcsi66

2016. szeptember 22.

Soha nem felejtem el amikor először éreztem meg ezt az illatot,,,akkor is beleszédültem,és ez a mai napig működik,emlékezetes a Sensuelle számomra a megszerzése különösen,1 évig gyűjtögettem a rávalót ( ez régen volt ).Imádni való,szenvedélyből,szépségből fakadó érzelmes vallomás,,,,,kell hozzá valaki,akiért ezt fújni érdemes!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Anne74

2016. szeptember 22.

Nagyon kellemesen egyedi illat.
S rendkívül elegáns viseletet tükröz.

Tényleg találó a megfogalmazás: "Az Allure egy újjáértelmezése, ami egyszerre testet és lelket is csábít." Ennél jobban talán nem is lehetne kifejezni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Nagyon kellemesen egyedi illat.
S rendkívül elegáns viseletet tükröz.

tothszilvi75

2016. szeptember 13.

Legfrissebb szerzeményem.. Barátnős napot tartottam a múlt hét elején.. Persze a parfüm próbálgatás sem maradt ki. Mostanában ismerkedem a Chanel illatokkal, így egyik kezemre Allure került, a másikra Allure Sensuelle. Az első fél órában Allure tetszett jobban. Jövünk-megyünk.. Totál elfelejtkeztem róluk. Órákkal később a kocsiban meglegyint egy illat.. Balzsamos, fűszeres puha varázslat nyílt ki a bőrömön. Meleg összetéveszthetetlen elegancia felhő. Naná, hogy már 100ml ékíti a polcomat.. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Lilisuzy

2016. augusztus 14.

Rajtam olyan jellegtelen,kicsit fás illat lesz. Amit a többiek leírtak abból én nem érzek semmit.Megválnék tőle ha valaki szeretné. Nekem ez nagyon nem.
Up:Hová tettem az orrom??A lesz áradása valami isteni,egész éjjel a csuklóját szagolgattam. Valóban gyönyörű,puha,nőies illat, kb.20 óra tartóssággal.100 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

bobherceg80

2016. július 5.

Nagyon öreg nénis,szúrós,fejfájdító.Hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

Nagyon öreg nénis,szúrós,fejfájdító.Hatalmas csalódás.

nyarigabi

2016. június 16.

Nekem túl intenzív, túl fűszeres, de másokon szívesen érzem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 16.

Nekem túl intenzív, túl fűszeres, de másokon szívesen érzem.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 14700, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol