Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: széva, Módosítva: 2012. május 14.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az Allure egy újjáértelmezése, ami egyszerre testet és lelket is csábít. Édes, virágos keleties illat.Keleties: érzéki vanília, pacsuli és ámbra kombinációja. Friss: mint a citrusfélék. Virágos: jázmin, írisz jegyek. Gyümölcsös: kandírozott gyümölcsök. Fás: vetriverfű. Fűszeres: tömjén, rózsabors

Chanel Allure Sensuelle parfum
Ár: 17500 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Használt, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó, foxpost
Chanel Allure Sensuelle extrait!
Ár: 25000 , Eladó: Fapapucs
Állapot: Használt, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom! Csak postán maradóként!
gytimea1

2016. június 14.

Hiába volt mintám belőle és viseltem a csuklómon egy napig mielőtt megvettem 35 ml-es kivitelben....valahogy nem jött össze, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Lehet hogy ez a baj... A nővérkéje jobban ,,ízlik", így jó áron megválnék a Sensuelle-től. Ha valakit érdekel,összesen négy fújásnyi hiányzik belőle...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 14.

Kicsivero

2016. június 6.

Második Chanel kedvenc :)
Nagyon finom édesen krémes,vaniliás, kissé fűszeres ,elegáns illat!
Kifinomult,nőies...nem közönséges és szerencsére nem minden második ember kedvence ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 6.

Második Chanel kedvenc :)
Nagyon finom édesen krémes,vaniliás, kissé fűszeres ,elegáns illat!

HDR

2016. április 22.

Rajtam puha vanilias-fás-enyhen fűszeres illata van. A fas-fuszeres vonal miatt nem olyan jellegtelen,min az YSL Cinema, amiben szinte mindent elnyom a vanilia, illetve a pisztacia keves a bolnoditashoz. Itt ezt a bors es lágy pacsuli (utobbit szerencsere nem erzem ki belole tul direkt modon) remekul megadja. Valóban vonzó és kicsit szexis (mint nekem mostanaban az ámbrás illatok) kifinomult, elegáns módon.
Emlekeztet egy gyerekkori nyaralasom emlekere, kb.mintha a szallodanak lett volna ilyen illata. Nyilvan valaki ezt hasznalta. :)
Szép illat es birizgalja a fantaziamat, de azt hiszem a Chance edt frissessege es enyhe puderessege a nagyobb mennyisegu borssal inkabb nekem valo. Csibeszesebben nőies. ;) Ez meg lágy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

GNóri

2016. április 10.

Bevallom, szégyenszemre eddig nem éreztem késztetést arra, hogy megismerjem ezt a parfümöt. A sima Allure nem a kedvencem, így ezért sem érdekelt különösebben ez az illat, gondoltam, ez sem fog tetszeni.
Milyen rosszul gondoltam! Egy kis 1ml-s mintát kaptam ajándékba, és egyszerűen megveszek érte. Állandóan ezt kenem a csuklómra, folyton szagolgatom. Szerencsére az Allure-höz nem sok köze van. A bőrömön krémes, vaníliás, ugyanakkor fűszeres, pacsulis, és a jázmin ad neki egy kis kifinomultságot. A fűszerek ellenére mégsem bántó, szúrós, erőszakos, hanem mint írtam, krémes, balzsamos, csodásan eggyé válik az ember bőrével. Mesés, igazi királynői illat, csodálatos alkotás. Kár, hogy tavasszal találtam rá, ez nem igazán a hozzá való idő, de szerintem majd ősztől elválaszthatatlanok leszünk:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

kjancsa67

2016. március 24.

Nagyon-nagyon tartós, ragaszkodó illat, de ahogy az előttem kommentelő megjegyezte, egyáltalán nem közönséges és tolakodó. Emlékeztet a Coco Mademoiselle-re, de kicsit mégis más. Fűszeresebbnek érzem, mégsem tolakodó. Bár nem szoktam két egymást követő napon ugyanazt a parfümöt használni, mióta hozzám került, mindennap ehhez nyúlok és fújom. Chanel ezúttal sem okozott csalódást, azt hiszem végleg a polcon marad ez is, a klasszikus Chance és Coco Mademoiselle mellett, mert imádat van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 24.

gyik

2016. február 12.

Nagyon szeretem. Elegáns, erőteljes, mégsem közönséges. Ősztől tavaszig bármikor viselhető számomra. Melengető érzés. Állandó társam marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 12.

Strombolana

2016. január 13.

Kicsit nehezen indult a kapcsolatunk,sokáig túl erősnek,harsánynak éreztem.Aztán jöttek a mínuszok és egyre jobban kívántam.Rajongás lett belőle.Felmelegített,körül ölelt,az egyetlen jó dolog volt a hideg télben.A legtartósabb illatok egyike,reggeltől estig tart,erre nem lehet panasza senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 13.

Yolanda

2015. október 7.

Micsoda erő van ebben az illatban! Egy igazi lélekbalzsam! Meleg, fűszeres, aromás parfüm. Anyukám hűséges társa már 2006-óta. Egy dögös 40-es volt mikor elkezdte használni, jelenleg elmúlt 50 és még mindig fantasztikusan illik hozzá. Teljesen megértem, hogy nem akarja lecserélni, pedig már megkísértettem párszor. Akár hová ment, mindig megkérdezték tőle, hogy mi ez a vadító illat, és a legtöbben nők. Ez az a fajta parfüm, ami 100%-osan ki tud egészíteni egy személyiséget. Egy olyan nő illata, aki már sok mindent megélt, ezáltal tudja értékelni az élet örömeit, aki nem másoktól várja el, hogy boldoggá tegyék, hanem saját maga tesz érte, hogy az legyen. Ha elesik, egyből felpattan, leporolja a ruháját és továbbmegy. A sok megpróbáltatás ellenére is izgatottan várja, mit tartogat számára az élet. Nem szeretném korosztályhoz kötni, de egyfajta viselkedési stílust megkövetel. A tartóssága is szuper: bőrön 8-9 óra. Az adagolással vigyázni kell, ha valaki túlfújja, az a fajta illatfelhő keletkezik, ami ott marad a helységben, mikor az illető már rég távozott onnan. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.

wasp

2015. június 28.

A valaha volt egyik legjobb parfümöm. bár alapvetően édes illat, csöppet sem közönséges vagy tolakodó. Nekem jobban tetszik, mint az Allure vagy a Coco Mademoiselle, mindkettőnél elegánsabb. A no.5-nél aztán meg végképp nagyságrendekkel jobb, de azt amúgy sem szerettem soha. A Chanel illatai közül szerintem ez az egyik legjobb választás, megkockáztatom, hogy akár hétköznapra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 28.

Kodi

2015. március 19.

Szerintem az Allurenek csinálták meg a parfümtörténelem talán legjobb reklámját: majomketrec, benne kissé degenerált, pocakos, kopasz üzletemberek, - akiknek valószínűleg minden vágya, hogy egy modellszépségű nő vérfrissítést hajtson rajtuk végre, de természetesen előtte egy kis ungabunga - gorillaként kezdenek tombolni, amikor a Nő, a nagy provokátor direkt szenvedtetve őket, fújni kezdi a magát a Parfümmel, és ők tépik a rácsokat, és "szemük a rácsok futásába, úgy kimerül, hogy már szinte semmit se lát". Valójában ez az Allure Sensuelle, olyan dögösen kifinomult, hogy megvesznek tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 19.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 14700, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol