Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: széva, Módosítva: 2012. május 14.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az Allure egy újjáértelmezése, ami egyszerre testet és lelket is csábít. Édes, virágos keleties illat.Keleties: érzéki vanília, pacsuli és ámbra kombinációja. Friss: mint a citrusfélék. Virágos: jázmin, írisz jegyek. Gyümölcsös: kandírozott gyümölcsök. Fás: vetriverfű. Fűszeres: tömjén, rózsabors

Chanel Allure Sensuelle 35 ml
Ár: 20000 , Eladó: bobca1
Állapot: Kb. 3 ml hiányzik belőle, Helyszín: Csurgó, fizetés: Posta, foxpost előre utalás esetén megoldható
5/10 ml - Chanel Allure Sensuelle EDP
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: Frissen fújt, Helyszín: --, fizetés: Utalást követően Foxpost

gyik

2016. február 12.

Nagyon szeretem. Elegáns, erőteljes, mégsem közönséges. Ősztől tavaszig bármikor viselhető számomra. Melengető érzés. Állandó társam marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 12.

Strombolana

2016. január 13.

Kicsit nehezen indult a kapcsolatunk,sokáig túl erősnek,harsánynak éreztem.Aztán jöttek a mínuszok és egyre jobban kívántam.Rajongás lett belőle.Felmelegített,körül ölelt,az egyetlen jó dolog volt a hideg télben.A legtartósabb illatok egyike,reggeltől estig tart,erre nem lehet panasza senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 13.

Yolanda

2015. október 7.

Micsoda erő van ebben az illatban! Egy igazi lélekbalzsam! Meleg, fűszeres, aromás parfüm. Anyukám hűséges társa már 2006-óta. Egy dögös 40-es volt mikor elkezdte használni, jelenleg elmúlt 50 és még mindig fantasztikusan illik hozzá. Teljesen megértem, hogy nem akarja lecserélni, pedig már megkísértettem párszor. Akár hová ment, mindig megkérdezték tőle, hogy mi ez a vadító illat, és a legtöbben nők. Ez az a fajta parfüm, ami 100%-osan ki tud egészíteni egy személyiséget. Egy olyan nő illata, aki már sok mindent megélt, ezáltal tudja értékelni az élet örömeit, aki nem másoktól várja el, hogy boldoggá tegyék, hanem saját maga tesz érte, hogy az legyen. Ha elesik, egyből felpattan, leporolja a ruháját és továbbmegy. A sok megpróbáltatás ellenére is izgatottan várja, mit tartogat számára az élet. Nem szeretném korosztályhoz kötni, de egyfajta viselkedési stílust megkövetel. A tartóssága is szuper: bőrön 8-9 óra. Az adagolással vigyázni kell, ha valaki túlfújja, az a fajta illatfelhő keletkezik, ami ott marad a helységben, mikor az illető már rég távozott onnan. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 7.

wasp

2015. június 28.

A valaha volt egyik legjobb parfümöm. bár alapvetően édes illat, csöppet sem közönséges vagy tolakodó. Nekem jobban tetszik, mint az Allure vagy a Coco Mademoiselle, mindkettőnél elegánsabb. A no.5-nél aztán meg végképp nagyságrendekkel jobb, de azt amúgy sem szerettem soha. A Chanel illatai közül szerintem ez az egyik legjobb választás, megkockáztatom, hogy akár hétköznapra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 28.

Kodi

2015. március 19.

Szerintem az Allurenek csinálták meg a parfümtörténelem talán legjobb reklámját: majomketrec, benne kissé degenerált, pocakos, kopasz üzletemberek, - akiknek valószínűleg minden vágya, hogy egy modellszépségű nő vérfrissítést hajtson rajtuk végre, de természetesen előtte egy kis ungabunga - gorillaként kezdenek tombolni, amikor a Nő, a nagy provokátor direkt szenvedtetve őket, fújni kezdi a magát a Parfümmel, és ők tépik a rácsokat, és "szemük a rácsok futásába, úgy kimerül, hogy már szinte semmit se lát". Valójában ez az Allure Sensuelle, olyan dögösen kifinomult, hogy megvesznek tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 19.

Anthaval

2015. március 12.

Az itt olvasható vélemények hatására úgy gondoltam, hogy én is megismerkedem az illattal. Habár eredetileg azért mentem be a drogériába, hogy élesben (értsd: bőrön) leteszteljem a francia divatház másik alkotását, a Chance-t, így nem a bőrömre, hanem csak egy papírcsíkra fújtam belőle. Lehet, túl fiatal vagyok, de papíron az a tipikus elviselhetetlen, erős kölniszag csapott meg, amit anno édesanyám kolléganőjén, a 30 éves szűz Marikán éreztem gyerekként. Várok egy öt évet legalább, utána megpróbálom összebarátkoztatni a bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

abodri

2015. március 1.

Különleges, finom, igazi Chanel!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 1.

Különleges, finom, igazi Chanel!!!

szilviakiralyno

2015. február 11.

Hát Ő nem egy mindennapi illat, az biztos. Édesen-füstös, fűszeres, végül fás, pacsuli valami fergeteges erotikus kisugárzással ruházza fel. Tartóssága: kiváló, illat :tökéletes. Novemberben volt rajtam utoljára, és akkor egy meleg, napsütéses nap volt, valahogy napközben túl sok lett a bőrömön, elszédültem, úgy éreztem elég volt egy darabig. A mai nap reggelén pont azon töprengtem, hogy mit válasszak, ami feltűnő, lehengerlő, és illik is hozzám, és rá esett a választás. Talpig feketében elindultam, Allure Sensuelle pedig olyan patent módon illeszkedik a mai nap hangulatához, az én kedélyemhez, hogy jobb választás nem is igen lehetett volna. Magabiztosságot és nemességet ad annak aki hordja, és ma nekem is szükségem volt megerősítésre, és ebből a csodás párlatból valami olyan fennkölt erő sugárzik, hogy én is sugárzom magamból a határozottságot, a női erőt. Azt érzem, egyszerre vonzó a parfüm, és ugyanakkor királynői távolságtartást is mutat, amitől olyan ellenmondást nem tűrő személyiségvonást emel ki, ami nemcsak határozott, hanem egyenesen pimaszul kőkemény női dominancia. Ez nem egy bájos parfüm. Ez egy fegyver. A nő kigondol valamit, megcélozza, és eléri amit akar. Ennyi.
Sokszor 5 pont!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 11.

Sokszor 5 pont!

Wacskamati

2015. január 10.

Van egy üveggel belőle, de nem érzem a magaménak, pedig nagyon próbáltam megbarátkozni vele. Viszont kétségtelenül egyedi, feltűnő és elegáns.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 10.

La-Fee

2014. november 3.

Jó, elmondom milyen kapcsolat a miénk. Egy kedves rokon (ettöl függetlenül szeretem) a saját toalettjében szottyant kedve ezt a csodát fújkálni, mert neki nem tetszett. Hiába mondta felnött fia, hogy mi ez a csodajó illat, nem reagált rá. Ajándékba kapta 100 ml parfüm formájában. De nem tudta kifújni az összeset, mert idejében érkeztünk látogatóba és rövid eszmecsere után tisztáztuk e félreértést, miért nem szabad egy ilyen formátumú kreációt szobaillatosításra használni. Most nálam van és még most sem értem, de remélem már ö sem, miért fújkálta ki majdnem háromnegyedét.. tavaly télen, mínusz fokokban igazi balzsam volt lelkemnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 3.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 14700, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)