Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: széva, Módosítva: 2012. május 14.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az Allure egy újjáértelmezése, ami egyszerre testet és lelket is csábít. Édes, virágos keleties illat.Keleties: érzéki vanília, pacsuli és ámbra kombinációja. Friss: mint a citrusfélék. Virágos: jázmin, írisz jegyek. Gyümölcsös: kandírozott gyümölcsök. Fás: vetriverfű. Fűszeres: tömjén, rózsabors

Chanel Allure Sensuelle parfum
Ár: 17500 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Használt, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó, foxpost
Chanel Allure Sensuelle extrait!
Ár: 25000 , Eladó: Fapapucs
Állapot: Használt, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom! Csak postán maradóként!
Anthaval

2015. március 12.

Az itt olvasható vélemények hatására úgy gondoltam, hogy én is megismerkedem az illattal. Habár eredetileg azért mentem be a drogériába, hogy élesben (értsd: bőrön) leteszteljem a francia divatház másik alkotását, a Chance-t, így nem a bőrömre, hanem csak egy papírcsíkra fújtam belőle. Lehet, túl fiatal vagyok, de papíron az a tipikus elviselhetetlen, erős kölniszag csapott meg, amit anno édesanyám kolléganőjén, a 30 éves szűz Marikán éreztem gyerekként. Várok egy öt évet legalább, utána megpróbálom összebarátkoztatni a bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

abodri

2015. március 1.

Különleges, finom, igazi Chanel!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 1.

Különleges, finom, igazi Chanel!!!

szilviakiralyno

2015. február 11.

Hát Ő nem egy mindennapi illat, az biztos. Édesen-füstös, fűszeres, végül fás, pacsuli valami fergeteges erotikus kisugárzással ruházza fel. Tartóssága: kiváló, illat :tökéletes. Novemberben volt rajtam utoljára, és akkor egy meleg, napsütéses nap volt, valahogy napközben túl sok lett a bőrömön, elszédültem, úgy éreztem elég volt egy darabig. A mai nap reggelén pont azon töprengtem, hogy mit válasszak, ami feltűnő, lehengerlő, és illik is hozzám, és rá esett a választás. Talpig feketében elindultam, Allure Sensuelle pedig olyan patent módon illeszkedik a mai nap hangulatához, az én kedélyemhez, hogy jobb választás nem is igen lehetett volna. Magabiztosságot és nemességet ad annak aki hordja, és ma nekem is szükségem volt megerősítésre, és ebből a csodás párlatból valami olyan fennkölt erő sugárzik, hogy én is sugárzom magamból a határozottságot, a női erőt. Azt érzem, egyszerre vonzó a parfüm, és ugyanakkor királynői távolságtartást is mutat, amitől olyan ellenmondást nem tűrő személyiségvonást emel ki, ami nemcsak határozott, hanem egyenesen pimaszul kőkemény női dominancia. Ez nem egy bájos parfüm. Ez egy fegyver. A nő kigondol valamit, megcélozza, és eléri amit akar. Ennyi.
Sokszor 5 pont!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 11.

Sokszor 5 pont!

Wacskamati

2015. január 10.

Van egy üveggel belőle, de nem érzem a magaménak, pedig nagyon próbáltam megbarátkozni vele. Viszont kétségtelenül egyedi, feltűnő és elegáns.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 10.

La-Fee

2014. november 3.

Jó, elmondom milyen kapcsolat a miénk. Egy kedves rokon (ettöl függetlenül szeretem) a saját toalettjében szottyant kedve ezt a csodát fújkálni, mert neki nem tetszett. Hiába mondta felnött fia, hogy mi ez a csodajó illat, nem reagált rá. Ajándékba kapta 100 ml parfüm formájában. De nem tudta kifújni az összeset, mert idejében érkeztünk látogatóba és rövid eszmecsere után tisztáztuk e félreértést, miért nem szabad egy ilyen formátumú kreációt szobaillatosításra használni. Most nálam van és még most sem értem, de remélem már ö sem, miért fújkálta ki majdnem háromnegyedét.. tavaly télen, mínusz fokokban igazi balzsam volt lelkemnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 3.

zsani279

2014. október 23.

Imádom, imádom, imádom! Nekem Ő a PARFÜM! Egyszerűen megunhatatlan számomra. Már a második üveggel fújom. Kifújáskor nagyon erős, de aztán ahogy telik az idő, úgymond szelíd lesz. :)
Nagyon tartós is, reggel egy-két fújás és egész nap érezni. /nem csak én, mások is :-)/ Aki még nem próbálta és Chanel őrült, az ne hagyja ki, nem fogja megbánni! Igaz, az ára egy kicsit borsos, de hát mégis csak Chanel. 5 csillag!!!!!!!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 23.

lauran

2014. szeptember 17.

A női lélek esszenciája. Csodálatos, neve mindent elmond róla. Érzéki, csábító, mégis oly finom, szinte mimózaszerű. Gyöngédség, csábítás, szerelem - egyrészt. Ezt sugallja nekem, amikor házzáképzelem a ruhát, cipőt, sminket. Másrészt - elegancia - ha nappali kiegészítőként kezelem. Még nem az enyém, és nem is tudom, ha lesz, mivel akkora alkotás ő, hogy alkalmat kell teremtenem hozzá. Emlékeznem kell rá, nem csak illatként, hanem asszociálásként is. Lenyűgözött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

flora.hegymegi

2014. augusztus 27.

Kicsit túl szexi, kicsit túl intenzív, de nagyon különleges. Igazán alkalmi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Kicsit túl szexi, kicsit túl intenzív, de nagyon különleges. Igazán alkalmi.

hajasbaba

2014. augusztus 3.

Átgondoltam az életem, a múltat, a jelent és talán a legfontosabbat, merre tart és mit szeretnék… Több hónapos őrlődés után cselekedtem. Ott hagytam az egyetemet, és felvételiztem másikba, hogy azt tanulhassak, ami már talán gyerekkorom óta álmom, közben véget vetettem egy kapcsolatnak és egy költözésen is túl vagyok. Emberpróbáló volt. De új életet akartam. Megtanultam harcolni az igazamért, és talán fel is nőttem. Ebben az időben és lelkiállapotban választottam ki az új ’én’ illatom, ami az Allure Sensuelle lett. Így számomra az újrakezdést, a boldog ÉN-t testesíti meg. Szeretem viselni, mert nem idéz fel semmit a múltamból, teljesen más ő, nem hasonlít semmire és senkire. Legyen annyi róla, hogy a neve mindent elmond.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

zuzmano

2014. május 10.

andrea.horvath79, Nagyon köszönöm a parfümöt fantasztikus illata van Nagyon szeretem! Mindenkinek üzenem bátran vásárolhat Andreától megbízható kedves rugalmas.
Egy fújás és egész nap érzem szuperszexi érzéki illat, csak csínjával bánni vele. Hűvösebb időre ajánlott és/ vagy estére. Alkalomra csábításra született! Szerencsére nem sokszor jön velem szembe nem érzem minden HP -n Ha viselni szeretném automatikusan nyúlok az elegánsabb fekete kis szoknyás kicsit mélyebb dekoltázsú ruhadarabjaim felé. Arra jöttem még rá ha nem tudom mit vegyek fel szindrómám van akkor előbb parfümkedvileg választok ez az egyszerűbb. Reggel mindig tudom mit szeretnék érezni magamon aztán az már meghatározza a viselendőt is!
:) 500 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 10.

:) 500 csillag

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 14700, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol