Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: széva, Módosítva: 2012. május 14.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az Allure egy újjáértelmezése, ami egyszerre testet és lelket is csábít. Édes, virágos keleties illat.Keleties: érzéki vanília, pacsuli és ámbra kombinációja. Friss: mint a citrusfélék. Virágos: jázmin, írisz jegyek. Gyümölcsös: kandírozott gyümölcsök. Fás: vetriverfű. Fűszeres: tömjén, rózsabors

Chanel Allure Sensuelle 35 ml
Ár: 20000 , Eladó: bobca1
Állapot: Kb. 3 ml hiányzik belőle, Helyszín: Csurgó, fizetés: Posta, foxpost előre utalás esetén megoldható
5/10 ml - Chanel Allure Sensuelle EDP
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: Frissen fújva a saját parfümömből, Helyszín: --, fizetés: Utalást követően Foxpost

zsani279

2014. október 23.

Imádom, imádom, imádom! Nekem Ő a PARFÜM! Egyszerűen megunhatatlan számomra. Már a második üveggel fújom. Kifújáskor nagyon erős, de aztán ahogy telik az idő, úgymond szelíd lesz. :)
Nagyon tartós is, reggel egy-két fújás és egész nap érezni. /nem csak én, mások is :-)/ Aki még nem próbálta és Chanel őrült, az ne hagyja ki, nem fogja megbánni! Igaz, az ára egy kicsit borsos, de hát mégis csak Chanel. 5 csillag!!!!!!!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 23.

lauran

2014. szeptember 17.

A női lélek esszenciája. Csodálatos, neve mindent elmond róla. Érzéki, csábító, mégis oly finom, szinte mimózaszerű. Gyöngédség, csábítás, szerelem - egyrészt. Ezt sugallja nekem, amikor házzáképzelem a ruhát, cipőt, sminket. Másrészt - elegancia - ha nappali kiegészítőként kezelem. Még nem az enyém, és nem is tudom, ha lesz, mivel akkora alkotás ő, hogy alkalmat kell teremtenem hozzá. Emlékeznem kell rá, nem csak illatként, hanem asszociálásként is. Lenyűgözött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

flora.hegymegi

2014. augusztus 27.

Kicsit túl szexi, kicsit túl intenzív, de nagyon különleges. Igazán alkalmi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Kicsit túl szexi, kicsit túl intenzív, de nagyon különleges. Igazán alkalmi.

hajasbaba

2014. augusztus 3.

Átgondoltam az életem, a múltat, a jelent és talán a legfontosabbat, merre tart és mit szeretnék… Több hónapos őrlődés után cselekedtem. Ott hagytam az egyetemet, és felvételiztem másikba, hogy azt tanulhassak, ami már talán gyerekkorom óta álmom, közben véget vetettem egy kapcsolatnak és egy költözésen is túl vagyok. Emberpróbáló volt. De új életet akartam. Megtanultam harcolni az igazamért, és talán fel is nőttem. Ebben az időben és lelkiállapotban választottam ki az új ’én’ illatom, ami az Allure Sensuelle lett. Így számomra az újrakezdést, a boldog ÉN-t testesíti meg. Szeretem viselni, mert nem idéz fel semmit a múltamból, teljesen más ő, nem hasonlít semmire és senkire. Legyen annyi róla, hogy a neve mindent elmond.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

zuzmano

2014. május 10.

andrea.horvath79, Nagyon köszönöm a parfümöt fantasztikus illata van Nagyon szeretem! Mindenkinek üzenem bátran vásárolhat Andreától megbízható kedves rugalmas.
Egy fújás és egész nap érzem szuperszexi érzéki illat, csak csínjával bánni vele. Hűvösebb időre ajánlott és/ vagy estére. Alkalomra csábításra született! Szerencsére nem sokszor jön velem szembe nem érzem minden HP -n Ha viselni szeretném automatikusan nyúlok az elegánsabb fekete kis szoknyás kicsit mélyebb dekoltázsú ruhadarabjaim felé. Arra jöttem még rá ha nem tudom mit vegyek fel szindrómám van akkor előbb parfümkedvileg választok ez az egyszerűbb. Reggel mindig tudom mit szeretnék érezni magamon aztán az már meghatározza a viselendőt is!
:) 500 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 10.

:) 500 csillag

andrea.horvath79

2014. április 10.

Rajtam sajnos nagyon nénis, komoly illata van. Ha ezt használom, legyen akármilyen csinos ruha is rajtam, úgy érzem magam , mint egy szürke kisegér.
Furcsa, mert nem erre számítottam. Olyannak képzeltem, mint egy Chanel táskát, ami minden outfitet felértékel :(

Ezért megválnék tőle. Alig használt, kép az adatlapomon, számlát tudok róla küldeni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 10.

széva

2014. március 24.

Évek óta használom ,van több illat is amit szeretek ,de ez a alap illatom amit a párom is imád rajtam.Elég karakteres illat orientális virágos kategória.Tartós semmihez sem hasonlítható illat ezért nem jön velem szembe az utcán ,de ha mégis akkor tudom ez az én illatom :-) Talán elmondom ,miért is ne? Ez az illat hozott össze a férfival aki ma is mellettem áll.A buszmegállóba érezte esténként és kereste a hozzátartozó nőt,aztán már ment minden a maga útján. Bármikor készülünk valahová és megkérdem mit tegyek fel parfüm gyanánt csak ez jöhet számításba pedig ott sorakozik egy arzenál,Hát ennyi azt hiszem örök kedvenc marad :-) Átpártolok néha más illatok felé ,de hozzá mindig visszatérek .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 24.

Mirtus

2014. március 24.

2007 óta használok egy 100 ml kiszerelésűt, és még azóta is van belőle! Rendkívül tartós, már már nyomulós illat! Személy szerint annyira markánsnak érzem, és határozottan nőiesnek, hogy férfias jelleget is tulajdonítok neki már. Persze ez betudható az évek alatt végbement ízlésváltozásomnak is. Tartósságra verhetetlen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 24.

2014. március 23.

Nagyon kifinomultan nőies, elegáns de érzéki, vaníliás (nem annyira dominánsan mint a sima Allure, legalábbis rajtam), pacsulis, és rajtam az ámbra is érvényesül benne. Tömény, 1-2 fújás bőven elég, és nagyon ragaszkodó illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 23.

szeliger

2014. február 19.

Az egyik legtartósabb parfüm, amivel valaha találkoztam és az egyik legjobb segítség az ilyen brutálisan vacak napok túléléséhez, mint amilyen a mai is. Kint szakad az eső és már reggel egy rossz hír rányomta a bélyegét a hangulatomra. Persze önmagában a parfüm nem fordítja rózsaszínbe a világot, de mégis nyújt egy kis támogatást, jólesik belesüppedni az illatpárnába, magabiztossá tesz. Az illat maga gyönyörű és nagyon nőies, az elején friss , nekem leginkább egy fuvallat mandarin, majd a pacsuli, aztán fokozatosan erősödnek a vaníliás meleg fűszeres jegyek. Ha pacsuli, akkor pedig én úgyis elvesztem, kész, vége, öt csillagnál nem is lehet kevesebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 19.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 14700, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)