Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: széva, Módosítva: 2012. május 14.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az Allure egy újjáértelmezése, ami egyszerre testet és lelket is csábít. Édes, virágos keleties illat.Keleties: érzéki vanília, pacsuli és ámbra kombinációja. Friss: mint a citrusfélék. Virágos: jázmin, írisz jegyek. Gyümölcsös: kandírozott gyümölcsök. Fás: vetriverfű. Fűszeres: tömjén, rózsabors

Chanel Allure Sensuelle parfum
Ár: 17500 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Használt, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó, foxpost
Cserére keresem - Chanel Allure Sensuelle
Ár: cserére keresem , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: ---, fizetés: ---
andrea.horvath79

2014. április 10.

Rajtam sajnos nagyon nénis, komoly illata van. Ha ezt használom, legyen akármilyen csinos ruha is rajtam, úgy érzem magam , mint egy szürke kisegér.
Furcsa, mert nem erre számítottam. Olyannak képzeltem, mint egy Chanel táskát, ami minden outfitet felértékel :(

Ezért megválnék tőle. Alig használt, kép az adatlapomon, számlát tudok róla küldeni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 10.

széva

2014. március 24.

Évek óta használom ,van több illat is amit szeretek ,de ez a alap illatom amit a párom is imád rajtam.Elég karakteres illat orientális virágos kategória.Tartós semmihez sem hasonlítható illat ezért nem jön velem szembe az utcán ,de ha mégis akkor tudom ez az én illatom :-) Talán elmondom ,miért is ne? Ez az illat hozott össze a férfival aki ma is mellettem áll.A buszmegállóba érezte esténként és kereste a hozzátartozó nőt,aztán már ment minden a maga útján. Bármikor készülünk valahová és megkérdem mit tegyek fel parfüm gyanánt csak ez jöhet számításba pedig ott sorakozik egy arzenál,Hát ennyi azt hiszem örök kedvenc marad :-) Átpártolok néha más illatok felé ,de hozzá mindig visszatérek .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 24.

Mirtus

2014. március 24.

2007 óta használok egy 100 ml kiszerelésűt, és még azóta is van belőle! Rendkívül tartós, már már nyomulós illat! Személy szerint annyira markánsnak érzem, és határozottan nőiesnek, hogy férfias jelleget is tulajdonítok neki már. Persze ez betudható az évek alatt végbement ízlésváltozásomnak is. Tartósságra verhetetlen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 24.

2014. március 23.

Nagyon kifinomultan nőies, elegáns de érzéki, vaníliás (nem annyira dominánsan mint a sima Allure, legalábbis rajtam), pacsulis, és rajtam az ámbra is érvényesül benne. Tömény, 1-2 fújás bőven elég, és nagyon ragaszkodó illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 23.

szeliger

2014. február 19.

Az egyik legtartósabb parfüm, amivel valaha találkoztam és az egyik legjobb segítség az ilyen brutálisan vacak napok túléléséhez, mint amilyen a mai is. Kint szakad az eső és már reggel egy rossz hír rányomta a bélyegét a hangulatomra. Persze önmagában a parfüm nem fordítja rózsaszínbe a világot, de mégis nyújt egy kis támogatást, jólesik belesüppedni az illatpárnába, magabiztossá tesz. Az illat maga gyönyörű és nagyon nőies, az elején friss , nekem leginkább egy fuvallat mandarin, majd a pacsuli, aztán fokozatosan erősödnek a vaníliás meleg fűszeres jegyek. Ha pacsuli, akkor pedig én úgyis elvesztem, kész, vége, öt csillagnál nem is lehet kevesebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 19.

Csibecsont

2012. november 26.

Nagyon finom illat, de a töménységét valahogy nem tudom hová tenni. Ettől eltekintve persze nem pontozom le, tartóssága tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

Dune

2012. november 13.

"Az asszony illata, aki a férfié egészen." Ez pontosan így is van. Őt kell viselni. Ebben kell megkapnia. Benne vannak az álmaim, a vágyaim, a legtitkosabb titkaim. A tökéletes illat, a netovább. Összetevők? Fejjegy? Ugyan már!!!!!! Csak viseld és zsebeld be az elismerő pillantásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 13.

timilla

2012. október 19.

Nagyon meleg, érzéki illat, számomra a tökély. Télen és alkalomra használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 19.

Nagyon meleg, érzéki illat, számomra a tökély. Télen és alkalomra használom.

annapanni

2012. október 6.

Nem tudom hova tenni. Eddig messzire kerültem a Chanel polcot. Örülök neki, hogy változom és komolyodom:) Első kifújásra idegen és borzasztó volt, tíz perccel később már szelídült és egy óra múlva beleszerettem. Kézmosás után még mindig érezni a kézfejemen. Versenyben áll a Miss Dior-ral, egyelőre a kettő között tipródom melyik legyen. Ez nem annyira édes, viszont az első tíz percet túl kell élni valahogy. De egy parfümnél tényleg igaz, hogy szeretni kell az első perctől az utolsóig, akkor az lesz az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 6.

moncsi29

2012. július 27.

Amennyire a nővéremen tetszik,magamon annyira nem.Nekem a sima Allure jobb.
Nagyon erős,karakteres illat.Lehet hogy pár év múlva majd fog tetszeni,egyébként sem tervezek újabb illatot megvásárolni,9 nekem bőven elég.
Nekem ez most 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

Amennyire a nővéremen tetszik,magamon annyira nem.Nekem a sima Allure jobb.
Nekem ez most 4-es.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 14700, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol