Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: széva, Módosítva: 2012. május 14.

Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az Allure egy újjáértelmezése, ami egyszerre testet és lelket is csábít. Édes, virágos keleties illat.Keleties: érzéki vanília, pacsuli és ámbra kombinációja. Friss: mint a citrusfélék. Virágos: jázmin, írisz jegyek. Gyümölcsös: kandírozott gyümölcsök. Fás: vetriverfű. Fűszeres: tömjén, rózsabors

Chanel Allure Sensuelle 35 ml
Ár: 20000 , Eladó: bobca1
Állapot: Kb. 3 ml hiányzik belőle, Helyszín: Csurgó, fizetés: Posta, foxpost előre utalás esetén megoldható
5/10 ml - Chanel Allure Sensuelle EDP
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: Frissen fújt, Helyszín: --, fizetés: Utalást követően Foxpost

Csibecsont

2012. november 26.

Nagyon finom illat, de a töménységét valahogy nem tudom hová tenni. Ettől eltekintve persze nem pontozom le, tartóssága tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

Dune

2012. november 13.

"Az asszony illata, aki a férfié egészen." Ez pontosan így is van. Őt kell viselni. Ebben kell megkapnia. Benne vannak az álmaim, a vágyaim, a legtitkosabb titkaim. A tökéletes illat, a netovább. Összetevők? Fejjegy? Ugyan már!!!!!! Csak viseld és zsebeld be az elismerő pillantásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 13.

timilla

2012. október 19.

Nagyon meleg, érzéki illat, számomra a tökély. Télen és alkalomra használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 19.

Nagyon meleg, érzéki illat, számomra a tökély. Télen és alkalomra használom.

annapanni

2012. október 6.

Nem tudom hova tenni. Eddig messzire kerültem a Chanel polcot. Örülök neki, hogy változom és komolyodom:) Első kifújásra idegen és borzasztó volt, tíz perccel később már szelídült és egy óra múlva beleszerettem. Kézmosás után még mindig érezni a kézfejemen. Versenyben áll a Miss Dior-ral, egyelőre a kettő között tipródom melyik legyen. Ez nem annyira édes, viszont az első tíz percet túl kell élni valahogy. De egy parfümnél tényleg igaz, hogy szeretni kell az első perctől az utolsóig, akkor az lesz az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 6.

moncsi29

2012. július 27.

Amennyire a nővéremen tetszik,magamon annyira nem.Nekem a sima Allure jobb.
Nagyon erős,karakteres illat.Lehet hogy pár év múlva majd fog tetszeni,egyébként sem tervezek újabb illatot megvásárolni,9 nekem bőven elég.
Nekem ez most 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

Amennyire a nővéremen tetszik,magamon annyira nem.Nekem a sima Allure jobb.
Nekem ez most 4-es.

LollY

2012. június 17.

Elég erős, karakteres illata van. Inkabb 40 fölöttieknek való , alkalmakra...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 17.

Elég erős, karakteres illata van. Inkabb 40 fölöttieknek való , alkalmakra...

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzophenone-3, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 14700, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)