Chanel

Ár:   28 000 Ft és 39 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kicsibubu, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2021. augusztus 27.

Ár:   28 000 Ft és 39 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A 2010-es év egyik meglepetése és parfüm különlegessége a Bleu de Chanel. Gazdag illat, mely hozzásegíti a férfit a teljes élet éléséhez. Erdős, friss, zamatos illat karizmatikus és sikerre szomjas férfiaknak. Tervezője Jacques Polge, aki a következő illatokat álmodta parfümmé: labdanum, szerecsendió, gyömbér, szantálfa, pacsuli, menta, jázmin, grapefruit, citrus, vetiver, tömjén, cédrus és rózsaszín bors.

Illatcsalád: fás-aromás

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

TomFordfun994

2022. január 30.

Tester verzió volt belőle karácsonyra kaptam 2020 ban egy EDT verziót. télen egyáltalán nem érződik 2-3 óránál tovább csalódtam is hogy egy nagy névvel rendelkező brand ilyen rossz tartóssággal megáldott illatot kidobtak piacra. Egyszer nyár elején elővettem és istenemre mondom hogy egy erős citrusos füstös sportosan elegáns illat lenget körbe
8-10 órán keresztül mindenki dicsérte aki körülöttem volt. Ne télen hanem a kánikulában érdemes locsolni akkor a hatás garantált.
illat.:10/10
Projekció:10/8
Tartósság:10/9

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 30.

illat.:10/10
Projekció:10/8
Tartósság:10/9

pannonvalley

2022. január 12.

Egy piszkosul drága Brand, ennyi pénzt elkérni, nem is értem!

A Bleu de Chanel a citromos mentás jegyek felhőjével indul, amelyek nagyon ízlésesen lépnek reakcióba egymással. Ezen a ponton aligha van üdítőbb nyitás, ami eszembe juthat.

Körülbelül 3 órával a használata után a Bleu de Chanel nyomtalanul eltűnik. (EDT) Kezdeti szakaszában az illat meglehetősen harsány tud lenni, de 2 óra elteltével bőrillattá válik.

Bár nem kifejezetten vagyok érte oda,nincs vele bajom.Kellemes, háttérben meghúzódó téli-nyári öltönyhöz való illat. Na de Hölgyek-Urak, ezért a pénzért?!Egy kis extrát várnék el,de az elmaradt!se nem intenzív,se nem tartós. Remek illat, pocsék tartósság.

Illat: 9/10
Teljesítmény: 5/10
Kedvelhetőség: 8/10
Tartósság: 6/10

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 12.

Egy piszkosul drága Brand, ennyi pénzt elkérni, nem is értem!

Illat: 9/10
Teljesítmény: 5/10
Kedvelhetőség: 8/10
Tartósság: 6/10

tarik_91

2021. november 30.

Kategória teremtő "Chanel Bleu" Aki szereti a citrusos erős illatokat, annak ajánlom. Nagyon "érett" illat. Nem egy fiatalos parfüm. EDT verzió nak 5 től 7 órás tartóssága van. kitűnő elegáns és egyben sportos illat is, habár kondi terembe azért nem nagyon lehet használni, oda véleményem szerint picit tolakodó, de mindennapi viselethez egyszerűen hibátlan. Sokoldalú és eltérő a megszokottól. Elég népszerű és gyakori lett, így nem ritkán lehet össze futni olyannal az utcán aki hordja. Ez úgy gondolom egy parfümnél nem mindig előny. de ez az egyetlen ami nem szól a parfüm mellet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 30.

Atter76

2020. szeptember 28.

Elsőre nem értettem a hype-ot ami körbelengi, így 10 év után is, de bizony van benne valami extra, és különös, különleges, bármennyire is fitymálják a kisujj eltartva parfümöket kritizáló illat sznobok, az illat a legelejétől azt nyújtja amit először éreztünk, tartós, és erős projekcióval rendelkezik, annyira tartós, hogy egy reggel 8-kor elejtett 3-4 fújás este 7-kor még simán érződik, mindez EDT kiadásban.
Tetszik, szeretem, és azt vettem észre, egyre inkább magába szippant az illata, ilyet eddig csak a Dior Dune, a Fahrenheit, vagy a Nicolai Cedrat Intense tudott elérni nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Randal

2020. június 26.

Kb. a Mexx Ice Touch valamivel tartósabb, de erősen túlárazott kiadása. Ha nem a Chanel logója virítana az üvegen, nem kérhetnének el ennyi pénzt érte, az is biztos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

simpleman

Korcsoport: >54
2020. április 27.

Szerettem volna, de nem fogott meg. Nincs egyedisége, karaktere.
Jellegtelen illatnak tűnik számomra.
Egy olyan termék, amit sok mindenkinek el lehet a névvel adni, de egy idő után rá fognak jönni, hogy nem igazán kaptak semmit.
Olyan embernek való illat, aki dolgozik, adózik és közben sikeresnek gondolja magát, de valójában nem különbözik az átlagtól.
Városi "ragadozóként" lecsap időnként egy-egy mutatósabb külsejű, de valójában teljesen átlagos lányra/nőre és ettől befutottnak és "menőnek" képzeli magát.
Valójában csak egy fogaskerék a nagy gépezetben.
Még nem jutott túl az alapokon.
Még nincs egyedisége.
Nekem erről az illatról ez jött le.
Szerettem volna pedig nagyon...

Tipp:
számomra ez az igazi "Chanel Bleu".
Ebben az illatban szerintem minden benne van, ami a Chanel termékéből hiányzik.
Ahogy megillatoltam, egyből éreztem, hogy "ez az".

Nem akarom a "nagy márkát" lehúzni, de ezt tudom írni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. április 27.

Szerettem volna, de nem fogott meg. Nincs egyedisége, karaktere.
Jellegtelen illatnak tűnik számomra.
Valójában csak egy fogaskerék a nagy gépezetben.
Még nem jutott túl az alapokon.
Még nincs egyedisége.
Nekem erről az illatról ez jött le.
Szerettem volna pedig nagyon...

Tipp:
számomra ez az igazi "Chanel Bleu".
Ebben az illatban szerintem minden benne van, ami a Chanel termékéből hiányzik.
Ahogy megillatoltam, egyből éreztem, hogy "ez az".

Nem akarom a "nagy márkát" lehúzni, de ezt tudom írni.

gyula1971

2019. november 16.

Igen, nagyon jól eltálalt,és csomagolt parfüm. Az illatnál már óvatosabb vagyok. Egy tartós illat,de ez nem egy átütő Chanel siker számomra. Egy gyengébb eresztés ha az Egoiste Platinummal hasonlítom.
Nincs benne semmi átütő, senki nem mondaná erre az illatra,hogy ez melyik márka terméke. Egy erős,átlagos illat,számomra nem több. Bizony ehhez képest erősen túlárazott.
Ettől függetlenül menő a kinézete, elegáns, öltönyös illat, ami erős,más semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 16.

Ettől függetlenül menő a kinézete, elegáns, öltönyös illat, ami erős,más semmi.

Zoltanracz

2019. május 5.

Az Aventus mellett az egyik legtúlárazottabb parfüm. Tartóssága egy vicc ezért az árért..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 5.

Adam0108

2019. február 21.

Átlagos illat .. a kezdés friss tényleg de ami 10-20perc után jött..na az nagyon nem .Persze ez csak az én véleményem ! Idősebb férfin szerintem teljesen más ,ez olyan nemistudom “pénzes apuka” illatnak sorolnám be . 40+ az biztos . Ennél ilyen árban sokkal izgalmasabb illatok vannak ,ha csak a chanel háznál maradunk ottvan pl az allure edition blanche ,bár azzal az illattal elfogult vagyok mert a top 5 be az első jelenleg nálam :)
Illat 6,5/10
Tartósság 5/10

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Illat 6,5/10
Tartósság 5/10

katonarobert86

2019. február 7.

Sziasztok! Segítsetek kérlek! Én karácsonyra kaptam ezt a parfümöt, már régóta vágytam rá. Párizsban vásárolt, üzletből, teljesen eredeti csomagolás, doboz, üveg ... Első 15-20 fújásnál az igazi isteni illat érződött, nagyon aktívan, akár egy fújással egész nap. Megfelelő körülmények között volt tartva, azonban valamiért elment az illata, nagyon minimálisan érződik és mint ha csak alkoholos vizet fújna ki... 2018.06-ban gyártott. Mi lehet a probléma?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Geraniol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 60730, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Lila színű.