Chanel

Ár:   28 000 Ft és 39 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kicsibubu, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2021. augusztus 27.

Ár:   28 000 Ft és 39 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A 2010-es év egyik meglepetése és parfüm különlegessége a Bleu de Chanel. Gazdag illat, mely hozzásegíti a férfit a teljes élet éléséhez. Erdős, friss, zamatos illat karizmatikus és sikerre szomjas férfiaknak. Tervezője Jacques Polge, aki a következő illatokat álmodta parfümmé: labdanum, szerecsendió, gyömbér, szantálfa, pacsuli, menta, jázmin, grapefruit, citrus, vetiver, tömjén, cédrus és rózsaszín bors.

Illatcsalád: fás-aromás

Chanel Bleu De Chanel EDT fújós
Ár: 10ml - 3.500Ft , Eladó: balazs12
Állapot: Frissen átmérve saját parfümömből üveg fújósba. Üvegében nem eladó! , Helyszín: Budapest III., fizetés: Személyes átvétel Budapest III., előre utalás után Foxpost, Posta
Chanel Bleu De Chanel All-over Body Spray
Ár: 19000 Ft , Eladó: vls
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen, vagy posta/foxpost

i.napcsi

2019. január 5.

Mi csak úgy csúfoljuk Chanel BLÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ !!azt hiszem evvel mindent elmondtam,nem is értem hogy ennyi idő után csak evvel a jellegtelen kissé sötét dologgal jöttek elő!!Miért nem tudnak egy igazi modern Chanel férfi illatot készíteni,mint a női illatok megfelelői??,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 5.

csaktom

2018. április 21.

azzal kezdem, h rendesen távol tartom magam a chanel illatoktól, a túlhordottságuk még akkor is kizáró tényező lenne, ha azt gondolnám, h megérik az árukat, amit egyáltalán nem gondolok (kivéve antaeus). úgyh a bleu eddig kimaradt az életemből

minap azonban megjelent az hermés eau de citron noir, és ebből az alkalomból egy emberként sírt fel a nép az interneten, h a leszáradása egy az egyben chanel bleu parfum, és itt olyan jelzőkkel illették a bleu-t, amiket pironkodás nélkül nem tudnék idézni. maradjunk annyiban, h nem váltott ki osztatlan lelkedést a hasonlóság. így aztán kénytelen voltam bepótolni azt a hiányosságot az életemben, amit a bleu jelentett

hát kérem, kétségtelenül van hasonlóság, ekkorát azért nem téved ennyi ember, de sztem mégis ég és föld a különbség. az hermés esetében van egy világos koncepció, ez annyira világos, h rá is van írva az üvegre, úgy is mint fekete citrom, aztán van egy következetes megvalósítás, ami először egy élénkebb citrom, majd egy nem friss, lefojtott savanykásság, amiből külön nem érezni ki füstösséget. szép, tiszta illat

ezzel szemben a chanel bleu a leszáradása során ha nem is ugyanoda, de valahova a környékére érkezik, miközben mindvégig érezni, h ez egy katyvaszos, koncepciótlan lötty, az elkészítése során valószínűleg a marketingosztályról üzentek le, h mi lett a piackutatás eredménye. olyan érzés, mintha egy ledes közvilágítással frissen beárnyékolt utcában tántorogna haza egy csontrészeg flótás, aki véletlenül éppen ugyanabba a kapualjba esik be, ahová a citron noir frissen, üdén és jólöltözötten, ruganyos léptekkel és célirányosan érkezik meg

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 21.

Perseus

2018. március 20.

Azért nem mindegy, hogy az EDT-ről, vagy az EDP-ről van-e szó. Mind a kettő zseniálisan jól eltalált illat. Talán annyi a különbség, az árán kívül, hogy az EDP inkább hűvös, míg az EDT inkább melegebb időben használatos. Nekem az EDT van és egyszerűen imádom. A kupakjáért és az üvegért külön jár a dicséret.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Cloudberry

2018. február 28.

Fú hát én a falra mászok a vetivertől. Rajtam nem működik. A barátomon viszont igen. Rajta tökéletes ez az illat. Tartós is, baromira. De azt hiszem, ha már vetiver, akkor Encre Noire. Engem ebben először a citrus csap meg, aztán ahogy szívom be a levegőt, átvált vetíverre és ennyi. Kaparja torkom, nem tudom. Pedig szeretném szeretni. Na nem mintha én lennék a célközönség, de akkor is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Ppet

2018. január 14.

Biztos mindenki hallott rola, hogy a nőket az illat fogja meg eloszor egy férfiban. Engem a kedves párom a szep szemen kívül biztos hogy ezzel láncolt magához. Imadok azota is vonulni vele ha ezt az illatot használja. A gyerkőcünknek is megmondom majd hogy nagy szerepe volt ám ennek a tégelynek a családdá válásban! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

Diana82

2018. január 11.

A párom elhasznált belőle egy mintát, hű de szerettem érezni rajta. Szerintem ez egy nagyon elegáns illat, leginkább inggel, de akár öltönnyel is hordhatónak érzem. Kizárólag komoly úriembereknek ajánlom, akik felsegítik a hölgy kabátját, kinyitják előre az ajtót és ezekkel az apró gesztusokkal igazi királylányokká emelnek minket. Nem kötelességből teszik, hanem egy természetes, belső késztetés vezérli őket. Na rajtuk nagyon jól áll ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

mackosajt

2017. december 15.

Az EDP változatát használom. Kifinomult, elegáns, modern illatnak tartom. Teljesen más, mint a 20. században megjelent Chanelek. Egész évben használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

leila0803

2017. augusztus 7.

Hát, nem is tudom. Nekem egy végtelenül erőszakos, arcba mászós férfi illat. Igen, érezni, hogy drágák az összetevők és maszkulin, de nincsen benne az a finomság és elegancia, amitől közelebb szeretne egy nő húzódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

kaszasvas

2017. augusztus 7.

Imádom ezt az illatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Imádom ezt az illatot.

Sebi

2017. augusztus 5.

Én az EDP-t használom már 2 éve. Számomra ez a tökéletes férfi illat. Én megtaláltam az illatom. Tartóssága szuper, az említett hatótávolsági problémát én nem tapasztaltam. Többektől kaptam olyan visszajelzést, hogy ez egy olyan illat ami után megfordulnának az utcán (ezt persze hölgyek mondták). Én azt tapasztaltam, hogy kb. 20 perc után kezd kibontakozni az a mély illata ami miatt ő lett a favorit. Érdekes, hogy ez a kedvenc illatom, ennek ellenére viszonylag ritkán használom, csupán akkor, ha inget, vagy öltönyt hordok, illetve ha valamit ünneplek. Tárgyalásokhoz, állásinterjúkhoz, színházba, konferenciákra, ünnepségekre, különleges alkalmakra ajánlanám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Geraniol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 60730, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.