Chanel

Ár:   28 000 Ft és 39 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kicsibubu, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2021. augusztus 27.

Ár:   28 000 Ft és 39 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A 2010-es év egyik meglepetése és parfüm különlegessége a Bleu de Chanel. Gazdag illat, mely hozzásegíti a férfit a teljes élet éléséhez. Erdős, friss, zamatos illat karizmatikus és sikerre szomjas férfiaknak. Tervezője Jacques Polge, aki a következő illatokat álmodta parfümmé: labdanum, szerecsendió, gyömbér, szantálfa, pacsuli, menta, jázmin, grapefruit, citrus, vetiver, tömjén, cédrus és rózsaszín bors.

Illatcsalád: fás-aromás

Chanel Bleu De Chanel All-over Body Spray
Ár: 19000 Ft , Eladó: vls
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen, vagy posta/foxpost
Ár: 5ml/2000 10ml/3500 , Eladó: Dudor
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből üveg fújósba, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Tessa

2017. augusztus 2.

AHHHHHH! Az egyszerre vad és egyszerre elegáns férfi illat. Az meg hogy lehetséges? Amíg meg nem szagoltam ezt a parfümöt, én sem hittem volna, hogy létezik. Tessék-lássék! Minden ízben tökéletes férfi illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

paszto

2017. július 20.

Az EDP-t használom, az illat és a tartósság nagyon jó, a hatósugár viszont nulla, mellettem fél méterre álló emberek nem éreznek belőle semmit. Nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

Lapo

2017. július 13.

Őrületes felhajtás volt körülötte.. ezért is csak most ismerkedek vele (EDP változat). Eddig valahogy találtam számomra érdekesebb illatokat, de most hogy picit alább hagyott a hype, már kíváncsi vagyok rá.. :)
Az biztos, hogy az EDT és EDP verziót ez esetben sem csak a koncentráció megjelölése miatt érdemes megkülönböztetni. Természetesen az alapillat ugyanaz de legalábbis nagyon hasonló, az EDT friss, üdesége főleg az első fél-egy órában teljesen megkülönbözteti a két illatot. Az EDP kifújás után már egy picit mélyebb illat, több fás jelleggel.. hogy ezt az ámbra teszi-e vagy sem, nem tudom, de biztosan köze van hozzá.. talán ez az egy összetevő van az EDP-ben ami nincs az EDT-ben. Egy picit klasszikusabb hatást is ad neki amitől nem ajánlanám 30 év alatt ezt a verziót.
Összegezvén véleményem szerint az EDP egy esti, elegánsabb verziója az EDT-nek.
Tartósság teljesen rendben van, a hatótávtól többet várnék azért..
Nem tudok levonni csillagot, bár ezért a csodás leszáradása is felelős..számomra egyértelműen ez teszi 5 csillagos illattá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

Összegezvén véleményem szerint az EDP egy esti, elegánsabb verziója az EDT-nek.
Tartósság teljesen rendben van, a hatótávtól többet várnék azért..

erzsebet0304

2017. június 12.

Télen kapta tőlem a párom,és eddig is hittem a téli-nyári parfümökben,de ő megerősítette bennem érdemes a nyári parfümöt nyáron használni.Télen vendégségbe készültünk,és ezzel fújta be magát a drágám,ó annyira kétségbe estem,mert gyakorlatilag semmi illat nem volt rajta 20 perc után.Lehet ő is észrevette,mert idén júniusig nem is használta.Aztán ballagásra mentünk,június közepén,és megint csak előkerült ő...és micsoda meglepi volt!Azt a kutyafáját micsoda tartós,szexi,fűszeres csoda volt rajta!Nem maradt megjegyzés nélkül,neki volt a legjobb illata körülöttem!(Zárójelben jegyzem meg,az én Chanel 5 premierem labdába sem rúgott mellette,ezért kicsit morcos voltam!:-) ) Csakis az én jelenlétemben használhatja mert ez egy csajmágnes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 12.

Lunalys

2017. február 13.

Igazi férfias, elegáns és igényes parfümillat. Reggeltől estig lehet érezni, de ennek ellenére sem tolakodó vagy túl erős illat. Egyszerűen tökéletes és nagyon szexi. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

bollakata

2017. január 17.

Kár hogy nem lehet 5-nél több csillagot hagyni rá, mert ez a kis üvegbe zárt csoda 15-öt is érdemelne. Szédülés, pillangók akárhányszor megérzem és ezer közül felismerném :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Bini

2017. január 16.

Ma tudtam meglesni, hogy mi is ez a csodának tartott fegyver. Első benyomásom az volt, hogy erősen tucat illata van. Fél óra elteltével azonban, olykor olykor megcsapta az orrom egy illat, ami viszont valóban illett a leírtakhoz! Sikeres, magabiztos, határozott férfi illata. Később rájöttem, hogy az illat mintának a zsebemben van ez a csodás illata. Lélegzetelállító, a tökéletes fegyver! Egyből nem a tucat illat jutott eszembe, inkább egy ibizai tengerpart, egy koktéllal, kék zakó, kék nadrág, napszemüveg. :) Már bánom, hogy nem vettem belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

gondnok

2016. november 12.

Intenzív, tartós illat.Tesztert rendeltem, először megbántam, túl szúrósnak éreztem. Pár óra után viszont kifejezetten kellemes illat vált belőle ami kitart naphosszat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 12.

Danikovm1997

2016. augusztus 24.

Én érzek rajta egy kesernyés illatot. Nem rossz,tavaszi illat,de lehet jobbat is találni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

egyedszilvi

2016. május 1.

A legszexisebb illat a vilagon!Párom,s az én nagy kedvencem is tavasz/nyáron.Ferfias,citrus,szantál kiérződik plusz talan a gyömbértől különleges.Az edp fel se ér hozzá,eladtuk már,teljesen más,ez sokkal-sokkal extrább

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 1.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Geraniol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 60730, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.